جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر سلیاک در تهران | دکتر متخصص سلیاک در تهران | درمان سلیاک با بهترین متخصص | درمان قطعی سلیاک

یکی از بیماری های مربوط به دستگاه گوارش، بیماری سلیاک است که بهترین دکتر سلیاک در تهران ، با تشخیص آن، روش های درمانی را به سرعت شروع می کند. درمان سلیاک با بهترین متخصص می تواند دوره درمان را کوتاه تر کرده و به درمان قطعی سلیاک بانجامد. شما می توانید از طریق دکتر متخصص سلیاک در تهران ، برای درمان این بیماری اقدام کنید.

برترین دکتر سلیاک تهران

دکتر وحید معتمدی

دکتر وحید معتمدی، از بهترین دکتر سلیاک در تهران می باشند که  بورد تخصصی جراحی عمومی و فلوشیب فوق تخصصی کلورکتال را داشته و بیماری های سرطان روده بزرگ، هموروئید یا بواسیر، بیماری دیورتیکولوز، فیشر یا شقاق، سندروم روده تحریک پذیر، کولیت اولسراتیو، فیستول مقعد، بیماری سلیاک، بیماری کرون، زگیل تناسلی یا مقعدی و سرطان راست روده را به عنوان دکتر متخصص سلیاک در تهران ارائه می نمایند.

دکتر وحید معتمدی | بهترین دکتر سلیاک در تهران

دکتر مسعود صدرالدینی

اگر به دنبال درمان سلیاک با بهترین متخصص هستید، دکتر مسعود صدرالدینی، به عنوان بهترین دکتر سلیاک در تهران مطرح می باشند که دارای بورد تخصصی و فوق تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. ایشان عضو انجمن گوارش اروپا و آمریکا بوده و خدماتی در زمینه های آندوسکوپی فوقانی و کولونوسکوپی، درمان هموروئید و شقاق مقعد بدون جراحی و درد، درمان غیر جراحی سرطان مری و تنگ مری بدون جراحی، تشخیص و درمان هپاتیت کبد چرب و بیماری های کبدی، تشخیص و درمان درد معده، تشخیص زودهنگام سرطان های دستگاه گوارش معده و روده، کنترل خونریزی های گوارشی با آندوسکوپی و درمان سلیاک را ارائه می نمایند.

دکتر مسعود صدرالدینی

دکتر شاهرخ ایروانی

دکتر شاهرخ ایروانی، یکی دیگر از بهترین دکتر متخصص سلیاک در تهران است که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت نموده و ریاست مرکز تحقیقات سرطان های گوارش و کبد و پانکراس را بر عهده دارند. از جمله خدمات این پزشک خوب، درمان قطعی سلیاک ، بیماری های شایع در مری، پیشگیری از ابتلا به سرطان مری، درمان سرطان مری، سرطان معده، زخم معده، سوء هاضمه، روش‌های درمانی و داروها، پیشگیری از ابتلاء به بیماری‌های کبد، سندروم روده تحريك پذیر (IBS) و سرطان روده بزرگ را ارائه می باشد.

دکتر شاهرخ ایروانی | دکتر متخصص سلیاک در تهران

دکتر امیرسعید صادقی

دکتر امیرسعید صادقی، از بهترین دکتر سلیاک در تهران می باشند که دارای فوق تخصص گوارش و کبد از دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و بورد فوق تخصصی گوارش را دریافت نموده اند. ایشان در بیمارستان های آتیه، امید و عرفان فعالیت داشته و خدماتی از جمله درمان قطعی سلیاک ، بیماری های گوارشی مانند مری، کبد، صفرا، روده، مقعد، لوزالمعده، درمان بیماری قطعی زخم معده، درمان استفراغ مداوم در بارداری، درمان سکسکه، درمان شقاق، پیوند‌ کبد، کولونوسکوپی، آندوسکوپی معده، درمان کرم معده و روده، علائم سرطان، روده فیبرواسکن کبد و نمونه برداری از کبد را انجام می دهند.

دکتر امیرسعید صادقی

دکتر محمد امانی

دکتر محمد امانی، از بهترین دکتر متخصص سلیاک در تهران می باشند که دارای فوق تخصص بیماری‌ گوارش و کبد بوده و دارنده گواهینامه اندوسکوپی پیشرفته از فرانسه می باشند. ایشان همچنین هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و عضو هیات مدیره انجمن سلیاک ایران می باشند که به عنوان درمان سلیاک با بهترین متخصص ، خدماتی همچون بیماری های روده، بیماری های معده، بیماری های کبدی، بیماری های کیسه صفرا و رژیم غذایی را به مراجعان خود ارائه می کنند.

دکتر محمد امانی | دکتر متخصص سلیاک در تهران

دکتر شهرام یوسف پور

دکتر شهرام یوسف پور، بهترین دکتر سلیاک در تهران هستند که فوق تخصص گوارش کبد و آندوسکوپی خود را  از دانشگاه تهران دریافت کرده اند. ایشان عضو هیات علمی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران بوده و در خدمات درمانی خود، درمان قطعی سلیاک ، درمان یبوست، تشخیص و درمان سرطان مری، درمان التهاب مری، درمان سنگ کیسه صفرا، درمان انواع هپاتیت، تشخیص و درمان سرطان کبد، تشخیص اسهال مرتبط با ایدز، درمان سندروم آلاژیل، درمان سندروم، کارسینوئید، بیماری سلیاک، بیماری نیمن پیک، سرطان پانکراس، سرطان روده کوچک، درمان شقاق و فتق و درمان سوء هاضمه را دارند.

دکتر شهرام یوسف پور

دکتر امیر طاهری

دکتر امیر طاهری، از بهترین دکتر متخصص سلیاک در تهران بوده و فوق تخصص گوارش، کبد و مجاری صفراوی از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. ایشان که دارای سابقه فعالیت طولانی در درمان بیماری های گوارشی دارند، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی و ریاست بخش آندوسکوپی بیمارستان فرهیختگان را برعهده داشته اند. در صوریت که به دنبال درمان سلیاک با بهترین متخصص هستید، با این پزشک خوب تماس بگیرید.

دکتر امیر طاهری | درمان سلیاک با بهترین متخصص

دکتر محمدعلی محمدزاده

دکتر محمدعلی محمدزاده، بهترین دکتر سلیاک در تهران و بورد فوق تخصصی بیماری های گوارش و کبد بزرگسالان خود را از در دانشگاه علوم پزشکی تهران در این زمینه دریافت کرده اند. ایشان خدمات درمانی در زمینه های دقیق ترین آندوسکوپی بی هوشی و کلونوسکوپی تشخیصی و درمانی بدون درد، درمان و تشخیص هموروئید بدون درد و بدون نیاز به جراحی، تشخیص و درمان آندوسکوپیک واریس معده و مری، تشخیص و درمان کبد چرب و بیماری های کبدی، تشخیص و درمان سرطان های دستگاه گوارش، معده و روده، غربالگری و تشخیص به موقع سرطان های گوارشی، تشخیص و درمان بیماری های کیسه صفرا و مجاری صفراوی و درمان قطعی سلیاک را دارند.

دکتر محمدعلی محمدزاده | درمان قطعی سلیاک

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 1 =