جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر برای ختنه در تهران | متخصص ختنه در تهران | دکتر خوب برای ختنه | ختنه با لیزر

بهترین دکتر برای ختنه در تهران

اگر برای نوزاد خود به دنبال بهترین دکتر برای ختنه در تهران هستید، می توانید از این راهنمای معرفی متخصص ختنه در تهران استفاده نمایید. به طور معمول، ختنه با لیزر بهترین روش بوده همراه با داروهای درمانی زخم ارائه شده و مسکن های لازم ارائه می شود. یک دکتر خوب برای ختنه می تواند بدون ایجاد مشکلاتی مانند کبودی، این کار را انجام داده تا در کوتاه ترین زمان، درد تسکین یافته و جای زخم درمان شود.

برترین دکتر ختنه تهران

دکتر اکبر عابدی

دكتر اكبر عابدى، به عنوان بهترین دکتر برای ختنه در تهران شناخته می شود که بورد تخصصى جراحى كليه و مجارى ادراری خود را از دانشگاه علوم پزشكى تهران دریافت نموده اند. ایشان جراحی های موفقی در خصوص مجاری ادراری انجام داده و با بی حسی موضعی، برای ختنه با لیزر، ختنه بدون بخیه و بدون حلقه و روش های بدون خونریزی در نوزدان و کودکان بزرگ تر، انجام داده اند. ایشان که بر تکنیک های بدون درد تسلط کامل داشته اند، در بهبودی سریع تر محل زحم با استفاده از تجهیزات تخصصی و استریل اقدام می نمایند. از جمله خدمات دکتر خوب برای ختنه ، انجام ختنه به روشهاى مختلف و در سنين مختلف، اصلاح و ترميم عوارض ختنه هاى قبلى، جراحى هاى ترميمى نقايص مادرزادى آلت و هيپوسپاديازيس و بررسى و پايش رشد و نمو جنسى و بلوغ می باشد.

دکتر اکبر عابدی | بهترین دکتر برای ختنه در تهران

دکتر محمد رضا جعفری

دکتر محمد رضا جعفری، متخصص ختنه در تهران و متخصص و جراح اورولوژی می باشند که انجام ختنه را به روش حلقه، جراحی پلکسر بدون درد با استفاده از روش های نوین داشته و مشاوره های لازم را پیش از انجام ختنه با لیزر برای نوزادان و بزرگسالان در اختیار مراجعان قرار می دهند. می توانید برای ختنه نوزاد خود، با ایشان به عنوان دکتر خوب برای ختنه مشورت کنید.

دکتر محمد رضا جعفری

دکتر امیربهتاش امیری

دکتر امیر بهتاش امیری، یکی از بهترین دکتر برای ختنه در تهران می باشند که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کرده و دارای بورد تخصصی این رشته بوده و  اولین کلینک تخصصی ختنه را در تهران راه اندازی نمودند. ایشان که متخصص ختنه در تهران هستند، خدماتی همچون ختنه نوزادان زیر شش ماه و ختنه با حلقه را در برنامه درمانی خود دارند.

دکتر امیربهتاش امیری | متخصص ختنه در تهران

دکتر مهدی افشاری

دکتر مهدی افشاری،  بهترین دکتر برای ختنه در تهران بوده که به عنوان متخصص اطفال،کودکان و نوجوانان با سابقه ای طولانی فعالیت داشته و خدمات تخصصی ختنه و ویزیت و مشاوره آنلاین را به همراه واکسیناسیون کودکان در مطب خود انجام می دهند. ایشان که یکی از پزشکان مطرح در این حوزه می باشند، ختنه با لیزر ، ختنه با بی حسی و بدون درد و ختنه بدون حلقه را انجام داده و به عنوان دکتر خوب برای ختنه شناخته می شوند.

دکتر مهدی افشاری

دکتر صابر نجفلو

دکتر صابر نجفلو نیز به عنوان یکی از پزشکان مطرح و متخصص کودکان و نوزادان می باشند که بورد تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرده و در بسیاری از بیمارستان های موفق و مطرح فعالیت داشته اند. ایشان با تجربه بیست ساله طبابت خود، به عنوان بهترین متخصص ختنه در تهران مطرح بوده و خدماتی همچون ختنه با حلقه و ختنه با لیزر را به انجام رسانیده اند که رضایت مندی بالایی از مشتریان را به همراه داشته است.

دکتر صابر نجفلو | بهترین دکتر برای ختنه در تهران

دکتر مریم مومن

دکتر مریم مومن، که بورد تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نموده اند، یکی از بهترین دکتر برای ختنه در تهران می باشند که جراحی و درمان بیماری های خوش خیم و بدخیم پستان، ژنیکوماستی در مردان، انجام اعمال جراحی باز و لاپاروسکوپی شامل جراحی های فتق جدار شکم، کبد و کیسه ی صفرا، سینوس مویی، توده های جلدی و جراحی های اورژانس، جراحی و درمان بیماری های مقعد شامل شقاق یا فیشر ، همورویید یا بواسیر و خدمات ختنه با لیزر را برای کودکان انجام داده و به عنوان متخصص ختنه در تهران مطرح می باشند.

دکتر مریم مومن

دکتر نجمه سادات باقرحسینی

دکتر نجمه سادات باقرحسینی، به عنوان بهترین برای دکتر ختنه در تهران بوده و بورد تخصصی جراحی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران دریافت کرده اند. ایشان که عضو جامعه انجمن جراحان ایران هستند، خدماتی همچون لاپاراسکوپی، تیروئید، گوارش، پستان، چاقی و متابولیک، زیبایی، لیزرهای درمانی، زیبایی مزوتراپی و ختنه با لیزر و بدون حلقه نوزادان را ارائه می نمایند.

دکتر نجمه سادات باقرحسینی | بهترین برای دکتر ختنه در تهران

دکتر آوید میرشکرایی

دکتر آوید میرشکرایی، بهترین متخصص ختنه در تهران و متخصص بیماری های کودکان شناخته می شوند که کنترل رشد و تغذيه نوزادان كودكان و شيرخواران و بيماريهاي عفوني كودكان را به همراه ختنه با لیزر برای نوزادان را انجام داده و به عنوان دکتر خوب برای ختنه مطرح می باشند، ایشان تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کرده و پزشک متخصص کلینیک تخصصی کودکان بیمارستان مهراد می باشند.

دکتر آوید میرشکرایی

دکتر بهروز سلطانی

دکتر بهروز سلطانی نیز بهترین دکتر برای ختنه در تهران می باشند که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و بورد تخصصی کودکان و نوزادان از دانشگاه تهران دارند. از جمله خدمات ایشان در خصوص پایش رشد و نمو، اعمال جراحی های سرپایی، تغذیه و رژیم درمانی، درمان زردی نوزاد نارس، درمان بیماری ها و مشکلات احتمالی بعد از ختنه در پسران، بخیه و جراحی سرپایی نوزادان می توان اشاره نمود.

دکتر بهروز سلطانی | بهترین دکتر برای ختنه در تهران | متخصص ختنه در تهران | دکتر خوب برای ختنه | ختنه با لیزر

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =