جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر در زمینه درمان آلزایمر | دکتر متخصص آلزایمر و حافظه خوب در تهران

بهترین دکتر در زمینه آلزایمر ، می تواند با استفاده از روش های نوین، در جهت درمان سریع تر اقدام نماید. یکی از نکاتی که باید به آن توجه شود این است که برای بیماری آلزایمر، درمان قطعی وجود ندارد. دکتر متخصص آلزایمر و حافظه در تهران ، با استفاده از تکنیک های درمانی، در جهت بهبود بیماری اقدام نموده و متناسب با هر بیمار، روش درمانی برای او تعیین خواهد شد. یک دکتر خوب ، همواره به اطرافیان بیمار، توصیه های مراقبتی خاص را ارائه می نماید. اما برای این بیماری چه دکتری باید رفت؟ در این جا به معرفی پزشکان این بخش می پردازیم.

برترین دکتر درمان آلزایمر تهران

دکتر نیما توکلی دکتر در زمینه آلزایمر

دکتر نیما توکلی، یکی از بهترین دکتر ها در زمینه آلزایمر و متخصص اعصاب و روان و عضو سازمان نظام پزشکی ایران و عضو انجمن علمی روانپزشکان ایران می باشد که خدماتی همچون وسواس، درمان آلزایمر، افسردگی، اختلالات خواب، دردهای تنشی، اختلالات جنسی، روان درمانی فردی، نقص توجه و بیش فعالی، اجرای آزمون های هوش و شخصیت و بیماری های خلقی را به بیماران خود ارائه می نماید. اگر دکتر در زمینه آلزایمر میخواهید، این پزشک خوب و متخصص در تهران می باشد.

دکتر نیما توکلی دکتر در زمینه آلزایمر

دکتر لیلا دشتکی

دکتر لیلا دشتکی، یک دکتر خوب برای درمان این بیماری است که درمان اختلالات بدون دارو و نوروفیدبک را در برنامه داشته و عضو انجمن روانپزشکان ایران می باشند. ایشان به عنوان دکتر متخصص آلزایمر و حافظه در تهران ، خدماتی در زمینه درمان آلزایمر، مشاوره و روان درمانی، روانکاوی، مشاوره خانواده و ازدواج، درمان اختلالات خواب، بی خوابی، بد خوابی، کابوس شبانه، درمان اختلالات روانپزشکی بدون داور با دستگاه تحریک مغناطیسی مغز آر تی ام اس، درمان اختلالات اضطرابی و استرس، اضطراب فراگیر، اضطراب جدایی، حملات پانیک را در برنامه درمانی خود دارند.

دکتر لیلا دشتکی

دکتر لیلا طهماسبی دکتر در زمینه آلزایمر

دکتر لیلا طهماسبی،  یکی از بهترین دکتر ها در این زمینه و متخصص اعصاب و روان و می باشند که به عنوان دکتر متخصص آلزایمر و حافظه در تهران ، خدمات ارزشمندی را در زمینه درمان های آلزایمر، مشاوره و روان درمانی، روانکاوی، مشاوره خانواده و ازدواج، درمان اختلالات خواب، بی خوابی، بد خوابی، کابوس شبانه، درمان اختلالات جنسی، اختلال نعوظ، زود انزالی، دوجنسیتی، خود ارضایی، درمان اختلالات افسردگی اساسی، افسردگی پس از زایمان، افسردگی فصلی، افسردگی دوقطبی را ارائه می نمایند. می توانید مشاوره های لازم را از ایشان دریافت کنید.

دکتر لیلا طهماسبی دکتر در زمینه آلزایمر

دکتر برای آلزایمر دکتر مسعود نامجو

دکتر مسعود نامجو که یکی از بهترین متخصصان اعصاب و روان می باشند که عضو انجمن علمی روانپزشکان ایران نیز بوده اند. ایشان به عنوان دکتر برای آلزایمر ، خدماتی در زمینه های درمان تخصصی انواع مشکلات خواب و سردرد ها، درد های مرتبط به اعصاب (مشکلات گوارشی، قلبی، تنفسی، درد در اندام ها)، افسردگی ها و اضطراب ها و انواع وسواس ها، روانپزشکی سالمندان (فراموشی، آلزایمر و افسردگی سالمندان و مشکلات بعد از سکته)، ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه های قبل و بعد از ازدواج، زوج درمانی ( مشکلات خانوادگی و همسران)، انواع مشکلات جنسی و زناشویی، انجام انواع تست های روانشناسی (تست هوش و تست شخصیت و…) را در برنامه درمانی خود دارند.

دکتر برای آلزایمر دکتر مسعود نامجو

دکتر سمانه بیاناتی

دکتر سمانه بیاناتی، به عنوان  دکتر متخصص آلزایمر و حافظه در تهران و متخصص روانپزشکی و اعصاب و روان از دانشگاه تهران هستند که عضو انجمن علمی روان درمانی ایران و عضو انجمن علمی روانپزشکان ایران می باشند. ایشان، خدمات ارزشمندی را در زمینه های اختلالات روانپزشکی اطفال و نوجوانان، مشاوره اعتیاد و روان درمانی و درمان های ماتریکس، مشاوره در زمینه های ازدواج، طلاق، بحران های زندگی، اختلالات روان تنی (علائم جسمانی با منشا روانی)، اختلالات روانپزشکی وسواس، افسردگی، اضطراب، انواع روان درمانی مانند رفتار درمانی شناختی، روان درمانی تحلیلی، حمایتی و روش های درمانی در درمان های خود دارند.

دکتر سمانه بیاناتی

دکتر متخصص آلزایمر دکتر ندا فرزانه

دکتر ندا فرزانه، دکتر متخصص آلزایمر و روانپزشک می باشند که بورد تخصصی خود را دریافت نموده و به عنوان پزشک شناخت شده در بیمارستان ها و کلینیک های معتبر فعالیت داشته و دکتر متخصص آلزایمر و حافظه در تهران می باشند. ایشان خدمات ارزشمندی را به همراه فعالیت های تحقیقاتی در این زمینه داشته و در این خصوص، مشاوره های لازم را به مراجعان خود ارائه کرده اند.

دکتر متخصص آلزایمر دکتر ندا فرزانه

دکتر علیرضا جباری

دکتر علیرضا جباری، یکی از بهترین دکتر ها در زمینه آلزایمر است که به عنوان روانپزشک معتبر و دارای اعتباراز انجمن هیپنوتیزم ایران مطرح می باشند. همچنین، ایشان عضو انجمن علمی روانپزشکان ایران بوده و خدماتی همچون بلوغ عاطفی، خانواده درمانی، فرزند پروری، بحران های عاطفی و مشکلات شخصیتی، کنترل و درمان اختلالات اضطرابی و افسردگی و وسواس و درمان های مربوط به آلزایمر و حافظه را در برنامه درمانی دارند. می توانید از دکتر متخصص آلزایمر و حافظه در تهران ، خدمات مشاوره دریافت کنید.

دکتر علیرضا جباری

دکتر برای آلزایمر دکتر علی کربلایی

دکتر علی کربلایی، که متخصص مغز و اعصاب و روان می باشند، به عنوان یکی از بهترین دکتر ها در این زمینه ، خدمات درمانی با کیفیت بالا را به مراجعان خود ارائه کرده و بیماری های مرتبط با اختلالات مغز را درمان می نمایند. شما می توانید خدمات مشاوره را از دکتر های در زمینه آلزایمر دریافت کنید. در صورتی که به دنبال دکتر برای آلزایمر می گردید این دکتر برای شما مناسب خواهد بود.

دکتر برای آلزایمر دکتر علی کربلایی

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − سیزده =