جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین متخصص بیماری های عفونی در تهران | بهترین دکتر عفونی | متخصص خوب بیماری عفونی

بهترین متخصص بیماری های عفونی در تهران

متخصص خوب بیماری های عفونی ، همواره برای شناسایی بیماری هایی همچون تب، آنفولانزا، اسهال و دیگر ویروس ها در بدن بیمار اقدام می کند که عمدتا در دوره درمان کوتاهی صورت می گیرد. برخی از این بیماری های عفونی که توسط بهترین متخصص بیماری های عفونی در تهران شناسایی می شود، نیاز به انتقال به بیمارستان داشته تا تحت درمان قرار گرفته و از گسترش آن جلوگیری شود. بهترین دکتر عفونی در تهران ، می تواند با استفاده از دوره درمان مناسب، به این امر کمک موثری داشته باشد.

برترین متخصص عفونی

دکتر حمیده خضراییان

دکتر حمیده خضراییان که به عنوان بهترین متخصص بیماری های عفونی در تهران مطرح است، با سابقه ای طولانی در این حوزه و دریافت فلوشیپ  تخصصی بیمارهای عفونی، خدمات گسترده ای را به بیماران خود در زمینه های درمان انواع زخم های دیابتی، زخم عروقی، زخم بستر و سوختگی، عفونت های ادراری، درمان عفونت های تنفسی، کرونا و درمان عفونت های بیمارستانی داشته و اکنون به عنوان متخصص خوب بیماری های عفونی در تهران مطرح می باشد. می توانید مشاوره های لازم را از ایشان دریافت کنید.

دکتر حمیده خضراییان | بهترین متخصص بیماری های عفونی در تهران

دکتر حمید رضا نجاری

از دیگر متخصصین مطرح در حوزه بیماری های عفونی، دکتر حمید رضا نجاری است که  دارای برد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد بوده و با تجربه ای طولانی به عنوان بهترین متخصص بیماری های عفونی در تهران شناخته می شوند. ایشان که عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستند، خدماتی همچون درمان عفونت های ادراری و بیمارستانی، کرونا، درمان سینوزیت و درمان عفونت های تنفسی را در برنامه درمانی خود داشته و به عنوان بهترین دکتر عفونی در تهران فعالیت های گسترده ای را داشته است.

دکتر حمید رضا نجاری | بهترین متخصص بیماری های عفونی در تهران

دکتر رضا عبادی

دکتر رضا عبادی نیز یکی از  بهترین متخصص بیماری های عفونی در تهران است که بورد تخصصی بیماری های عفونی خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده و با سابقه ای طولانی در درمان بیماری هایی همچون کرونا، درمان عفونت های ادراری، درمان عفونت های تنفسی و دیگر بیماری های عفونی مشابه خدمات مناسبی را به مراجعان خود ارائه نموده است. می توانید مشاوره های لازم را از متخصص خوب بیماری های عفونی دریافت کنید.

دکتر رضا عبادی | متخصص خوب بیماری های عفونی

دکتر اعظم سلیمانی نیا

دکتر اعظم سلیمانی نیا نیز به عنوان بهترین دکتر عفونی در تهران شناخته می شود که تخصص خود را از دانشگاه شهید بهشتی اخذ نموده و در زمان همه گیری، قدم های موثری در درمان بیماران کرونایی در بیمارستان های مسیح دانشوری و امام حسین داشته است. ایشان به عنوان بهترین متخصص بیماری های عفونی در تهران ، خدماتی همچون درمان زخم های مزمن دیابتی، بیماری های گوارشی، تب های طول کشیده، عفونت های دهان و دندان، درمان عفونت های تنفسی، بیماری های مقاربتی، عفونت مجاری ادراری و عفونت های شکمی را ارائه نموده است.

دکتر اعظم سلیمانی نیا | بهترین دکتر عفونی در تهران

دکتر قوام الدین اشرفی زاده

دکتر قوام الدین اشرفی زاده، متخصص خوب بیماری های عفونی است که بورد تخصصی خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده و خدمات درمانی فوق العاده ای را در زمینه های عفونت های زنان، تبخال تناسلی، زگیل تناسلی، زخم های مزمن مانند زخم بستر، عفونت کلیه، عفونت مجاری ادراری، کرونا، ایدز و هپاتیت، عفونت های تنفسی، آلرژی، بیماری های گوارشی و سینوزیت داشته و به عنوان بهترین متخصص بیماری های عفونی در تهران مطرح می باشد.

دکتر قوام الدین اشرفی زاده

دکتر داود یادگاری نیا

دکتر داود یادگاری نیا نیز ، مدرک فوق تخصص  بیماری های عفونی خود را از آمریکا دریافت کرده و فلوکلینیکال و تروپیکال را از انگلستان کسب نموده است. ایشان به عنوان متخصص خوب بیماری های عفونی در بیمارستان های معتبری مشغول به فعالیت بوده و خدمات ارزشمندی را در خصوص بیماری های عفونی همچون ایدز و هپاتیت، عفونت مجاری ادراری و کرونا ارائه نموده است و به عنوان بهترین متخصص بیماری های عفونی در تهران شناخته می شود.

دکتر داود یادگاری نیا

دکتر مسعود مردانی دشتی

دکتر مسعود مرانی دشتی نیز، بهترین دکتر عفونی در تهران است که بر اساس تجربه و تخصص خود، درمان های ویژه ای در خصوص بیماری های عفونی داشته و بیماری های گوارشی، عفونت های تنفسی، درمان عفونت های دهان و عفونت مجاری ادراری و شکمی را به خوبی درمان نموده است. ایشان نیز بهترین متخصص بیماری های عفونی در تهران شناخته می شود.

دکتر مسعود مردانی دشتی | بهترین دکتر عفونی در تهران

دکتر غلامحسین امیری

دکتر غلامحسین امیری، متخصص خوب بیماری های عفونی است که با ارائه خدمات ارزشمندی به بیماران خود ، دارای اعتبار بالایی بوده و خدمات درمانی فوق العاده ای را در زمینه های تبخال و زگیل تناسلی، زخم های بستر، عفونت مجاری ادراری و کلیه، کرونا، ایدز و هپاتیت، بیماری های گوارشی و سینوزیت داشته و به عنوان بهترین متخصص بیماری های عفونی در تهران شناخته می شود.

دکتر غلامحسین امیری | متخصص خوب بیماری های عفونی

دکتر جواد حاجی سیدجوادی

دکتر جواد حاجی سید جوادی نیز بهترین متخصص بیماری های عفونی در تهران است که با تجربه ای بالا،خدمات گسترده ای را به بیماران در درمان انواع زخم های دیابتی، زخم بستر و سوختگی، عفونت های ادراری، درمان عفونت های تنفسی و ادراری و بیماری کرونا داشته و به عنوان متخصص خوب بیماری های عفونی در تهران مطرح می باشد. برای دریافت مشاوره های لازم با مطب ایشان تماس بگیرید.

دکتر جواد حاجی سیدجوادی

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − پنج =