جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین مراکز لمینت در غرب تهران

لمینت ها می توانند ظاهری طبیعی و شبیه به دندان داشته باشند و دندان های بدرنگ و بدرنگ را بپوشانند. در واق, لمینت، نوع روکشی است که فرد نسبت به بودجه، نیازها و ترجیحات خود آنها را انتخاب می کند. دندانپزشک بهترین مراکز لمینت در غرب تهران ، می تواند به آنها کمک کند تا تصمیم بگیرند که کدام نوع روکش دندان برای آنها بهتر عمل می کند.

قیمت روکش های دندانی بر اساس تعداد دندان هایی که فرد باید بپوشاند و تخصص فردی که این روش را انجام می دهد، متفاوت است. هزینه ها می توانند بر اساس نوع روکش، مقدار آماده سازی لازم قبل از عمل و موقعیت جغرافیایی یک فرد متفاوت باشد. از آنجایی که اکثر شرکت های بیمه روکش را یک عمل زیبایی می دانند، اکثر طرح های بیمه هزینه را پوشش نمی دهند.

مراکز برتر لمینت در غرب تهران

کلینیک زیبایی و دندانپزشکی دکتر نرگس محمدی خوشرو

این کلینیک زیبایی که بهترین مراکز لمینت در غرب تهران به شمار می آید، در زمینه های ایمپلنت، لیمنت، رفع پوسیدگی دندان، بلیجینگ، ونیر- کامپوزیت و مرتب سازی دندانها به صورت تخصصی فعالیت دارد. این مرکز معتبر در غرب تهران، از متخصصان برجسته و حاذق بهره می برد که با استفاده از بهترین مواد تشکیل دهنده روکش دندانی عمل می نمایند.

دندانپزشکی دکتر نعیم سعیدی

از دیگر مراکز معتبر و شناخته شده در منطقه غرب تهران، دندانپزشکی دکتر نعیم سعیدی است که به دلیل خدمات درمانی و زیبایی ممتاز خود، از بهترین مراکز لمینت در غرب تهران شناخته می شود. در این مرکز می توانید بهترین خدمات لمینت را دریافت کرده و از دوام و ماندگاری روکش های دندانی اجرا شده، اطمینان حاصل نمایید.

بهترین مراکز لمینت در غرب تهران

کلینیک اُرگانوطب

یکی از مراکز برجسته که به عنوان بهترین مراکز لمینت در غرب تهران نیز شناخته می شود، کلینیک ارگانوطب است که با بهره مندی ازتجهیزاتی پیشرفته و مدرن، اقدام به درمان و زیبایی دندان در تکنیک های مختلف نموده و بر اساس نیاز و بودجه ای که مشتریان درخواست دارند، بهترین عملکرد لیمنت را به اجرا در می آورد که می تواند زیبایی بی نظیری را در لبخندهای شما فراهم آورد.

دندانپزشکی دکتر آخوندی

دندانپزشکی دکتر آخوندی نیز از مراکز دارای اعتبار بالا در غرب تهران است که همواره رضایت مشتریان را در سطحی ممتاز کسب نموده است. این مرکز که از بهترین مراکز لمینت در غرب تهران به شمار می آید، با استفاده از تجهیزاتی مدرن و استریل و بهره مندی از مواد اولیه درجه یک، بهترین خدمات لمینت و ایمپلنت را به مشتریان وفادار خود، ارائه می نماید.

بهترین مراکز لمینت در غرب تهران

کلینیک دکتر بهمن پوراقدم

در این کلینیک که از بهترین مراکز لمینت در غرب تهران به شمار می آید، خدمات برجسته ای در خصوص دندانپزشکی زیبایی، ارتودنسی، فلوشیپ و مستر ایمپلنت پیشرفته انجام می شود. همچنین ایمپلنت فوری با لیزر و دیجیتال، جراحی لثه و دندان عقل، چک آپ کلی دندانها، لمینت و کامپوزیت، روکش ایمپلنت و پروتز ایمپلنت را در بهترین کیفیت و قیمتی مناسب ارائه می نماید.

مرکز دندانپزشکی و دنداسازی نکو

خدمات دندانپزشکی نکو، شامل درمان ریشه(عصب کشی)، ترمیم و جراحی دندان، بلیچینگ، روکش دندان معمولی و تمام سرامیک، دندانپزشکی اطفال، زیبایی لبخند با کامپوزیت ونیر و لمینت سرامیکی با قیمت بسیار مناسب می باشد. همچنین این مرکز به عنوان بهترین مراکز لمینت در غرب تهران ، کاشت ایمپلنت دندان توسط متخصص فک و صورت را مطابق با تکنولوژی های روز دنیا، انجام می دهد.

بهترین مراکز لمینت در غرب تهران

دندانپزشکی تخصصی شکوفه

می توان گفت که یکی از برندهای معتبر و تخصصی در اجرای لیمنت و ایمپلنت در غرب تهران، دندانپزشکی شکوفه است که به دلیل استفاده از بهترین مواد و محیطی استریل و بهداشتی، به عنوان بهترین مراکز لمینت در غرب تهران شناخته شده و خدماتی شایسته را در قیمت مناسب، ارائه می نماید.

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =