جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر زردی نوزادان در تهران | دکتر متخصص زردی نوزاد | سریع ترین راه درمان زردی

هنگامی که نوزادی به دنیا می آید، ممکن است با کمبودهایی مواجه شود که یکی از آنها می تواند به صورت بیماری زردی بروز کند. بهترین دکتر زردی نوزادان در تهران ، با بررسی علل افزایش زردی، درمان های مناسب را در سریع  ترین زمان برای نوزاد در نظر می گیرد. از سویید دیگر دکتر متخصص زردی نوزاد که اختلالات ژنتیکی در نوزاد را تشخیص داده است با استفاده از سریع ترین راه درمان زردی نوزاد ، اقدامات مناسب را برای درمان ارائه می نماید. در صورتی که نوزادی نارس و گرفتار زردی دارید، می توانید با دکتر خوب برای زردی نوزاد مشورت کنید.

برترین دکتر زردی نوزادان تهران

دکتر مریم جعفری

دکتر مریم جعفری، بهترین دکتر زردی نوزادان در تهران محسوب می شوند که بورد فوق تخصص از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی داشته و توانسته اند به عنوان دکتر خوب برای زردی نوزاد ، خدماتی همچون تکامل زبانی کودک و نوزاد، واکسیناسیون، زردی نوزادان و عفونت های دوران نوزادی را به مراجعان خود ارائه نموده و در رشد و نمو مناسب نوزادان و کودکان، اقدام لازم را انجام دهد.

دکتر مریم جعفری | دکتر خوب برای زردی نوزاد

دکتر احسان اکرمی

دکتر احسان اکرمی که دکتر متخصص زردی نوزاد می باشند، تخصص خود را از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت کرده و با بیمارستان هایی همچون امید و بوعلی فعالیت داشته است. از جمله خدماتی که ایشان به عنوان بهترین دکتر زردی نوزادان در تهران ارائه می دهند می توان به معاینات دوره ای بدو تولد و نوزادی، پایش رشد شیر خوار و کودک، بررسی و درمان زردی نوزادی، مشاوره تغذیه تکمیلی شیرخواران، غربالگری بیماریهای قلبی و نوار قلب نوزادان و کودکان، سنجش گازهای خونی، درمان بیماری های تنفسی نوزادان و کودکان بانبولایزر، آنالیز کفایت رشد قد و درمان کوتاه قدی، درمان رفتاری و دیابت کودکان و بزرگسالان، تزریقات و درمان وریدی سرم تراپی کودکان و بررسی کم آبی و اختلالات الکترولیتی و هورمونی اشاره نمود.

دکتر احسان اکرمی

دکتر سید علیرضا حسینی

دکتر سید علیرضا حسینی، یکی دیگر از بهترین دکتر زردی نوزادان در تهران و متخصصان کودکان می باشند که خدمات موثری را در زمینه آلرژی، گوارش، عفونی تب دار، زردی نوزاد، درمان کم وزنی و کوتاهی قد، بررسی و رشد تکامل را به عنوان بهترین دکتر متخصص زردی نوزاد با استفاده از سریع ترین راه درمان زردی نوزاد ارائه می نمایند.

دکتر سید علیرضا حسینی | بهترین دکتر زردی نوزادان در تهران

دکتر ربابه رجبی

دکتر ربابه رجبی، به عنوان دکتر خوب برای زردی نوزاد و متخصص کودکان مطرح است که بورد فوق تخصصی قلب کودکان خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده و عضو انجمن قلب کودکان ایران می باشد.  ایشان که اکنون به عنوان بهترین دکتر زردی نوزادان در تهران مطرح می باشند، مسئولیت قسمت اکو مری بیمارستان مرکز طبی کودکان را به عهده دارند. می توانید در این خصوص، مشاوره های لازم را از این پزشک خود کودکان دریافت کنید.

دکتر ربابه رجبی

دکتر آرام طبائی

دکتر آرام طبائی، دکتر متخصص زردی نوزاد  است که همواره با استفاده از سریع ترین راه درمان زردی نوزاد ، در راستای سلامتی زودتر نوزادان فعالیت داشته است. این پزشک خوب، بورد تخصصی کودکان علوم پزشکی ایران را داشته و با بیمارستان تخصصی پزشکی فوق تخصصی شهریار تهران همکاری های بسیاری را داشته است. ایشان که به عنوان دکتر خوب برای زردی نوزاد شناخته می شوند، خدمات شایسته ای را به مراجعان خود ارائه داده و مشاوره های درمانی عملی را در اختیار بیماران قرار داده اند.

دکتر آرام طبائی | سریع ترین راه درمان زردی نوزاد

دکتر رامین اسدی

دکتر رامین اسدی، دکتر متخصص زردی نوزاد و متخصص کودکان و نوزادان است که دارای فوق تخصص غدد و متابولیسم کودکان نیز می باشند. این دکتر خوب برای زردی نوزاد ، عضو انجمن غدد درون ریز کودکان بوده و عضویت هیات علمی دانشگاه را نیز داشته و بورد تخصصی و فوق تخصصی کودکان را اخذ نموده اند. ایشان خدمات ارزشمندی را در راستای درمان اختلالات رشد و کوتاهی قد، بلوغ زودرس و تاخیر بلوغ، دیابت نوع یک و دو به همراه آموزش مصرف صحیح انسولین های جدید، کم کاری و پر کاری تیروئید، چاقی و لاغری و بیماری های متابولیک ارثی و تغذیه و رژیم درمانی ارائه می نمایند.

دکتر رامین اسدی

دکتر مهدی لحنی

دکتر مهدی لحنی، بهترین دکتر زردی نوزادان در تهران می باشند که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کردند. ایشان با بخش ویژه نوزادان بیمارستان شریعتی همکاری داشته و خدمات ویژه ای را در راستای بهبودی نوزادان و سریع ترین راه درمان زردی نوزاد ارائه نموده اند. شما می توانید مشاوره های لازم را از این پزشک خوب زردی نوزادان دریافت کنید.

دکتر مهدی لحنی | بهترین دکتر زردی نوزادان در تهران

دکتر بهرام بیرامی

دکتر بهرام بیرامی، که به عنوان متخصص کوکان و نوزادان شناخته می شوند، یکی از پزشکان قدیمی و با سابقه در ین زمینه بوده و به عنوان دکتر متخصص زردی نوزاد مطرح می باشند. ایشان خدمات ارزشمندی را در زمینه های درمان تخصصی زردی در منزل، درمانهای پوست، تغذیه و آلرژی نوزادان و کودکان ارائه کرده اند و مشاوره های درمانی کاربردی و عملی را در اختیار مراجعان خود قرار داده اند.

دکتر بهرام بیرامی | دکتر متخصص زردی نوزاد

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 15 =