جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر نوار عصب و عضله در تهران، دکتر متخصص نوار عصب و عضله، دکتر خوب تست نوار عصب، متخصص برای تست نوار عصب و عضله، برترین پزشک عصب

هنگامی که بدن صدمه می بیند، یکی از روال های تشخیص در درمان که بهترین دکتر نوار عصب و عضله در تهران از آن استفاده می کند، تهیه و تست نوار عصب و عضله است. این یک آزمایش ساده اما دقیق است که عدم حصول نتیجه مناسب، می تواند در انتخاب روش درمانی توسط دکتر متخصص نوار عصب و عضله موثر باشد. اگر به دنبال متخصص برای تست نوار عصب و عضله هستید، می توانید در اینجا دکتر خوب تست نوار عصب را پیدا کنید.

برترین دکتر نوار عصب و عضله تهران

دکتر حبیب رشادی

دکتر حبیب رشادی، بهترین دکتر نوار عصب و عضله در تهران بوده و فلوشیب جراحی زانو از اروپا دارند. ایشان که فوق تخصص  جراحی تعویض مفصل زانو، پارگی رباط صلیبی و منیسک  پا و دست را اخذ نموده اند، در کلینیک خود خدماتی همچون انجام خدمات فیزیوتراپی، انجام خدمات ارتوپد، درمان درد، بخش نوار عصب و عضله،  دارای بخش ورزش درمانی،  دارای بخش ارتوپدی فنی (ساخت وسایل ارتوپدی و اسکن کف پا )، بخش سنجش تراکم استخوان و پوکی استخوان، متخصص طب فیزیکی و تزریق داخل زانو را داشته و دکتر خوب تست نوار عصب شناخته می شوند.

دکتر حبیب رشادی

دکتر ناصر مهربان

دکتر ناصر مهربان، دکتر متخصص نوار عصب و عضله و متخصص مغز و اعصاب هستند که در بیمارستان بعثت فعالیت داشته و تخصص خود را از دانشگاه جندی شاپور اهواز اخذ نموده اند. ایشان خدماتی همچون درمان بیماری‌های التهابی مغز و نخاع مانند بیماری ام اس، بیماری های حرکتی مثل پارکینسون و لرزش اندام ها، بیماری‌های حوزه خواب و تشنج، اختلالات حافظه، بیماری‌های حوزه سردرد و سرگیجه و بیماری های عصبی و ستون فقرات در زمینه نوار مغز نوار عصب و عضله، تزریق بوتاکس در بیماری های مغز و اعصاب مانند اسپاسم های مداوم عضلانی را به عنوان متخصص برای تست نوار عصب و عضله به مراجعان خود ارائه می کنند.

دکتر ناصر مهربان | دکتر متخصص نوار عصب و عضله

دکتر علی کربلایی

دکتر علی کربلایی، بهترین دکتر نوار عصب و عضله در تهران می باشند که تخصص خود را در زمینه مغز و اعصاب دریافت کرده و خدمات شایسته ای را در این خصوص ارائه کرده اند. این پزشک خوب، با استفاده از بهترین تجهیزات و دستگاه های مجهز تشخیصی اقدام نموده و در بالاترین سطح کیفیت خدماتی همچون تحریک مغناطیسی مغز، نوار عصب و عضله، نوار مغز، نقشه مغزی، نوروفیدبک، بیوفیدبک، تحریک الکتریکی مغز، اختلالات روانپزشکی و روانشناسی، اختلالات جنسی، اختلالات کودک و نوجوان و مشاوره های درمانی را به مراجعان به عنوان دکتر خوب تست نوار عصب ارائه می کند.

دکتر علی کربلایی | بهترین دکتر نوار عصب و عضله در تهران

دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی

دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی، دکتر متخصص نوار عصب و عضله می باشند که بورد تخصصی در رشته طب فیزیکی و توانبخشی از دانشگاه علوم پزشکی ایران را دریافت کرده و در بیمارستان شهید مدنی کرج و امام جعفر صادق البرز فعالیت داشته است. ایشان که مقالات علمی زیادی را در نشریات معتبر علمی و پزشکی خارجی ارائه کرده اند، عضو انجمن طب فیزیکی و توانبخشی بوده و خدمات منوال تراپی، لیزرتراپی، اوزون تراپی، تزریق های موضعی، نوار عصب و عضله، تزریق های تخصصی را عنوان متخصص برای تست نوار عصب و عضله ارائه می نمایند.

دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی

دکتر شریف نجفی

دکتر شریف نجفی، بهترین دکتر نوار عصب و عضله در تهران می باشد. ایشان بورد تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز اخذ کرده و به عنوان مولف، کتاب های زیادی را در این حوزه، به چاپ رسانده است. ضمن آن که به عنوان دکتر خوب تست نوار عصب ، خدماتی همچون نوار عصب و عضله، درمان آرتروز گردن، ، رفع گودی کمر در خانم ها، رفع کمردرد مکانیکال، روماتیسم، ستون فقرات، کشش ستون فقرات، درمان های دستی، مانیپولاسیون، تزریق در کمر و دیسک، درمان آرتروز زانو با ورزش، رفع قوز کمر، پیشگیری و کاهش کمر درد، کمر درد های عصبی، سیستم اسکلتی کودکان و مراقبت از سیستم اسکلتی کودکان، آب درمانی، تمرینات ورزشی برای کنترل بیماری ام اس را ارائه می نماید.

دکتر شریف نجفی | بهترین دکتر نوار عصب و عضله در تهران

دکتر فاطمه طاهریان

دکتر فاطمه طاهریان، دکتر متخصص نوار عصب و عضله می باشد که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نموده و در بیمارستان های معتبری همچون امام خمینی و رسول اکرم فعالیت داشته است. ایشان که سابقه ای درخشان در این حوزه دارند، در کنگره های شناخته شده ای همچون کنگره مغز و اعصاب ایران حضور داشته و خدماتی همچون تشخیص بیماری ام اس، تشنج در کودکان، آلزایمر، کمردرد، نوار عصب و عضله و مایع مغزی نخاعی و آنالیز آن را به عنوان متخصص برای تست نوار عصب و عضله به مراجعان خود ارائه می نماید.

دکتر فاطمه طاهریان | متخصص برای تست نوار عصب و عضله

دکتر غلامرضا رئیسی

دکتر غلامرضا رئیسی،  بهترین دکتر نوار عصب و عضله در تهران می باشند که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی دریافت کرده و به عنوان معاون آموزشی بیمارستان فیروزگر شناخته می شوند. ایشان عضو گروه کارشناسی تدوین استاندارد ملی پزشکی عمومی می باشند، خدماتی همچون نوار عصب و عضله، بیماری های عضلانی اسکلتی، توانبخشی کودکان، توانبخشی دیابت، بیماری های مغز و نخاع، طب ورزش، طب سالمندان ارتوز، پروتز، کفش و وسای را به عنوان دکتر خوب تست نوار عصب به مراجعان خود ارائه کرده و خدمات مشاوره مناسبی را فراهم می نماید.

دکتر غلامرضا رئیسی | دکتر خوب تست نوار عصب

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =