جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

لیست بهترین بیمارستان های خصوصی در تهران

در این نوشته شما میخوانید :

در این صفحه ما در مورد بیمارستان های خصوصی در تهران ، لیست بهترین بیمارستان های خصوصی در تهران ، بخش های درمانی در بیمارستان های خصوصی در تهران و هزینه درمان در بیمارستان های خصوصی در تهران ( آپدیت بهمن ۱۴۰۱) صحبت به میان می آوریم تا شما بتوانید بهترین انتخاب را با توجه به شرایط خودتان داشته باشید.

بیمارستان های خصوصی در تهران | هزینه درمان بهترین بیمارستان های خصوصی تهران
این صفحه را برای دوستانتان ارسال کنید
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp

بیمارستان های خصوصی در تهران

شاید بتوان گفت در حالت کلی، در مقایسه میان بیمارستان های خصوصی در تهران با بیمارستان های دولتی، نوع خصوصی دارای شرایط و امکانات بهتری است. به دلیل مراجعه زیاد بیماران به مراکز خدمات درمانی دولتی، پرسنل درمانی فرصت چندانی برای ارائه خدمات کامل ندارند.

این در حالی است که در نوع خصوصی، مراقبت ها و کنترل های کادر درمانی، به طور ویژه صورت می گیرد. همین امر باعث شده است که هزینه درمان بیمارستان های خصوصی در تهران نیز به مراتب بالاتر باشد. در برخی از موارد برای انجام جراحی های حساس، افراد نیاز به انتخاب حساس تری داشته و امکانات بالاتر و پزشکان متخصص را در بیمارستان خصوصی بر می گزینند.

لیست بهترین بیمارستان های خصوصی در تهران

بيمارستان خصوصی عرفان در تهران

یکی از بیمارستان های خصوصی در تهران که به صورت تخصصی و فوق تخصصی فعالیت دارد، بیمارستان عرفان است که مطابق با استانداردهای جدید بیمارستانی مجهز شده و به اتاق های عمل پیشرفته ای تجهیز شده است. این بیمارستان شامل بخش های عادی داخلی، جراحی، زنان و زایمان، اطفال و بستری روزانه در کنار بخش های مراقبت ویژه ای مانند مراقبت های ویژه داخلی، مراقبت های ویژه جراحی، مراقبت های ویژه جراحی قلب، مراقبت های ویژه نوزادان، اتاق عمل جنرال، اتاق عمل جراحی قلب، اتاق عمل های آندوسکوپیک ( اسکوپی ) و آنژیوگرافی است.

بیمه های طرف قرار داد این بیمارستان شامل: بیمه شرکت آرمان سفیران سلامت، بیمه کارآفرین، بیمه سرمد، کمک رسان ایران ( SOS )، بیمه ایران، بیمه سینا، بیمه دی، بیمه تعاون، بیمه آسیا، بیمه بنیاد 15 خرداد و بیمه معلم می شود.

آدرس: سعادت آباد، بین چهارراه سرو و بلوار شهرداری، خیابان شهید ریاضی بخشایش
بلد
نشان
راه های تماس
دیدگاه درباره بيمارستان عرفان

بیمارستان جم

بیمارستان جم که در لیست بهترین بیمارستان های خصوصی در تهران قرار دارد، فعالیت خود را از سال 1347 شروع کرده و با ظرفیت 120 تخت بیمارستانی فعالیت خود را شروع کرده است. کادر پزشکی متعهد و متخصصین برجسته علوم پزشکی کشور باعث شده است که یکی از بیمارستان های نام آشنا باشد که به تجهیزات درمانی پیشرفته ای مجهز گردیده است.

بیمه های طرف قرارداد بیمارستان جم شامل : بیمه کانون سر دفتران، بیمه كوثر، بیمه شهرداري، بیمه شركت نفت، بیمه كمك رسان ایران، بیمه ما ، بیمه فولاد ايران، بیمه کلیه بانک ها و بیمه ميهن می شود. هزینه درمان بیمارستان های خصوصی بر اساس خدمات ارائه شده مشخص می شود.

آدرس: خیابان مطهری، خیابان فجر
بلد
نشان
ویز
راه های تماس
دیدگاه درباره بیمارستان جم

بيمارستان خصوصی پارس در تهران

بیمارستان پارس، در سال 1338 فعالیت خود را شروع کرده و در حال حاضر شامل 163 تخت می شود. از بخش های درمانی بیمارستان های خصوصی در تهران شامل ICU جنرال، CCU،  نوزادان، ICU قلب باز، POST CCU و قلب، فوق تخصصي جراحي قلب، اطفال، جراحي زنان و زایمان و پاراکلینیک هایی همچون آندوسكوپي، راديولوژي، آنژيوگرافي، آزمايشگاه طبي، آزمايشگاه پاتولوژي، MRI، اسپيرومتري، اكوكارديوگرافي، ركتوسيگموئيدسكوپي، سنگ شكن برون اندامي، سونوگرافي، سي تي اسكن و ماموگرافي می شود.

بیمه های طرف قرارداد شامل: بیمه تامین اجتماعی،  سازمان بیمه خدمات درمانی،  بیمه ایران،  بیمه آتیه سازان،   بیمه صدا و سیما،  بیمه شرکت نفت،  بیمه البرز،  بیمه کمک رسان (SOS) شامل : بیمه تعاون، بیمه سرمد، بیمه دی، بیمه  آسماری، بیمه پاسارگاد، بیمه حافظ می شود.

آدرس: بلوار کشاورز، شماره 67
بلد
نشان
گوگل مپ
راه های تماس
دیدگاه درباره بيمارستان پارس

بيمارستان پاسارگاد

بیمارستان و زایشگاه پاسارگاد، یکی از بهترین بیمارستان های خصوصی  است که از سال 1348 فعالیت خود را شروع کرده و در 5 طبقه مجهز شده است. این بیمارستان شامل بخش های تخصصی مانند ICU جنرال، ارتوپدي، ارولوژي، انكولوژي، جراحي زنان و زايمان، جراحي عمومي، جراحي مغز و اعصاب، داخلي اعصاب ( نورولوژي )، عفوني، جراحي ترميمي، فوق تخصصي داخلي ريه، جراحي فك و صورت، داخلي كبد و گوارش،CCU-ENT-POST CCU و قلب، جراحي ترميمي، بخش نوزادان و اطفال می شود.

بیمه های طرف قرارداد این بیمارستان شامل : بیمه البرز، بیمه آسیا ، بیمه ایران، بیمه میهن، بیمه آتیه سازان حافظ، بیمه ما و بیمه معلم و بیمه کلیه بانک ها می شود. هزینه درمان بیمارستان های خصوصی کاملا مناسب است.

آدرس: خیابان شریعتی، بین سه راه طالقانی و خیابان سمیه، روبروی خیابان طاهریان، پلاک 144
بلد
نشان
ویز
راه های تماس
دیدگاه درباره بيمارستان پاسارگاد

بيمارستان خصوصی پاستور نو

یکی دیگر از مراکز درمانی عالی که در لیست بهترین بیمارستان های خصوصی در تهران قرار دارد، بیمارستان پاستور نو است که با ظرفیت 80 تخت از سال 1353 راه اندازی شده است. این بیمارستان شامل بخش های تخصصی CCU-ICU جنرال، جراحي زنان و زايمان، جراحي عمومي، داخلي و اعصاب و روان بوده و پاراکلینیک های آن نیز شامل آزمايشگاه طبي، آندوسكوپي، راديولوژي، سونوگرافي، ماموگرافي، سيتي اسكن، اكوكادديوگرافي، ازمايشگاه پاتولوژي، كلونوسكوپي، اسپيرومتري و تست ورزش می شود.

بیمه های طرف قرارداد شامل: بیمه ایران، بیمه البرز، بیمه دانا، بیمه آسیا، بیمه سینا، بیمه پارسیان، بیمه میهن، بیمه سامان، بیمه کوثر، بیمه ما (ملت)، بیمه کارآفرین می شود.

آدرس: میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، نبش بخارست هشتم
بلد
نشان
ویز
راه های تماس
دیدگاه درباره بيمارستان پاستور نو

بيمارستان تهران

بیمارستان تهران، به عنوان بیمارستان خصوصی از سال 1346 با 60 تخت راه اندازی شد. از بخش های درمانی بیمارستان های خصوصی در تهران شامل جراحی، زنان وزایمان، اورژانس،  چشم پزشکی،  ارتوپدی، ارولوژی، قلب، نورولوژی، CCU ، ICU CCU-ICU جنرال، بخش نوزادان، انكولوژي، جراحي زنان و زايمان، جراحي عمومي، ارتوپدي، داخلي، عفوني، فوق تخصصي،  داخلي كبد و گوارش، جراحي ترميمي، داخلي اعصاب جراحي مغزواعصاب  و پاراکلینیک های مختلف است. هزینه درمان در بیمارستان های خصوصی در تهران مطابق با تعرفه های تعیین می شود.

از بیمه های طرف قرارداد بیمارستان تهران می توان به صندوق بازنشستگی نفت، بیمه میهن، بیمه کوثر،  بیمه ملت، بیمه معلم، بیمه بانک ملت،  بیمه بانک تجارت، بیمه بانک کشاورزی، بیمه بانک صنعت و معدن،  بیمه بانک مرکزی، بیمه بانک صادرات، بیمه سپه اشاره کرد.

آدرس: تهران، میدان هفت تیر، ابتدای خیابان کریم خان زند، خیابان حسینی
راه های تماس
دیدگاه درباره بيمارستان تهران

بيمارستان خصوصی تهرانپارس در تهران

مرکز درمانی تهرانپارس که در لیست بیمارستان های خصوصی است، از سال 1374 فعالیت خود را شروع کرده و با ظرفیت 175 تخت خدمات درمانی در سطح عالی را ارائه می کند. این بیمارستان شامل بخش های ارتوپدي، ICU داخلي، ICU قلب باز، اطفال، جراحي زنان و زايمان، جراحي عموميNICU-POST CCU و قلب، CCU، عفوني-داخلي اعصاب بوده و بخش های پاراکلینیک آندوسكوپي، آنژيوگرافي، اسپيرومتري، اكوكارديوگرافي، الكترميوگرافي، الكتروآنسفالوگرافي می شود. می توانید خدمات بیمه کارمندی، ایرانیان، نیروهای مسلح و سایر اقشار را استفاده کنید.

آدرس: تهرانپارس، نبش فلکه سوم
بلد
نشان
ویز
راه های تماس
دیدگاه درباره بيمارستان تهرانپارس

بخش های درمانی در بیمارستان های خصوصی در تهران

بخش های درمانی در بیمارستان های خصوصی در تهران شامل بخش های بستری، درمانگاه یا پلی کلینیک، جراحی، اورژانس و پاراکلینیک ها می شود، هر یک از این بخش ها خدمات خاص خود را ارائه می کنند. به عنوان مثال شما در بخش درمانگاه، اتاق های معاینه پزشکان، داروخانه یا بخش تزریقات و پانسمان را خواهید داشت.

بخش های مراقبت و بستری نیز که از بیماران نگهداری و مراقبت می کند، از دیگر بخش های درمانی است که روند بهبود سریعتر بیماران را شامل می شود. اگر بیماری به جراحی نیاز داشته باشد، به بخش های جراحی منتقل می شود. در این بخش که از تجهیزات پیشرفته تری استفاده می شود، کار جراحی و مراقبت های بعد از عمل انجام می شود.

در بسیاری از مواقع، بیماران به دلیل بیماری های شدید و حوادث ناگهانی به بخش اورژانس منتقل می شوند. به طول معمول، در این بخش اقدامات اولیه درمانی انجام می شود. بخش پاراکلینیک نیز تکمیل کننده روند اولیه پذیرش بیماران است که شرایط جسمی آنها را با استفاده از قسمت هایی همچون آزمایشگاه و … روشن می کند.

هزینه درمان در بیمارستان های خصوصی در تهران

هزینه بستری و اقامت بیماران در مقایسه با بیمارستان های دولتی در بخش خصوصی بیشتر است. به طور معمول برای یک اتاق با یک تخت بیمار، مبلغ 30.433.000 ریال و دو تخت 23.668.000 ریال و سه تخت مبلغ 16.906.000 ریال منظور می شود. توجه داشته باشید که هزینه درمان در بیمارستان های خصوصی در تهران مطابق با تجهیزات بیمارستان و منطقه ای که قرار دارد متفاوت است.