جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر شبکیه چشم در تهران | بهترین فوق تخصص شبکیه در تهران | متخصص شبکیه در تهران

بیماری های متفاوتی در شبکیه چشم وجود دارد که از طریق بهترین فوق تخصص شبکیه در تهران شناسایی شده و تحت درمان قرار می گیرد. پارگی شبکیه چشم و یا جدا شدگی شبکیه، از جمله بیماری هایی هستند که از طریق بهترین دکتر شبکیه چشم در تهران بررسی خواهد شد. می توانید برای درمان خود، به متخصص شبکیه در تهران مراجعه کنید.

برترین دکتر شبکیه چشم تهران

دکتر رضا همتی

یکی از پزشکان مطرح در خصوص شبکیه و قرنیه چشم، دکتر رضا همتی هستند که جراح و فوق تخصص شبکیه چشم بوده و بهترین فوق تخصص شبکیه در تهران می باشند که تخصص خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده و هیات علمی رسمی گروه آموزشی چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی هستند. ایشان خدماتی همچون عمل لیزیک، لازک، پی آرکی، فمتولیزیک، فمتو اسمایل، زیبایی پلک (بدون جراحی) و درمان های شبکیه و قرنیه را به عنوان متخصص شبکیه در تهران ارائه می نمایند.

دکتر رضا همتی | بهترین فوق تخصص شبکیه در تهران

دکتر شهرام مدنی

دکتر شهرام مدنی، از دیگر متخصصین برجسته و بهترین دکتر شبکیه چشم در تهران می باشند که به عنوان جراح چشم شناخته شده و دارای فلوشیپ ویتره و رتین می باشند. این پزشک خوب چشم، خدمات ارزشمندی را در خصوص درمان شبکیه و قرنیه چشم داشته و مشاوره های لازم را در این خصوص ارائه می نمایند. می توانید برای درمان  لازک، پی آرکی، لیزیک و یا فمتولیزیک از خدمات ایشان بهره مند شوید.

دکتر شهرام مدنی

دکتر محمد زارعی

دکتر محمد زارعی، از بهترین فوق تخصص شبکیه در تهران هستند که به عنوان جراح چشم، فوق تخصص شبکیه و لیزر نیز شناخته می شوند. این پزشک خوب چشم، عضو هیات علمی و دانشیار دانشگاه تهران بوده و سوابق درمانی بسیاری را در خصوص شبکیه و قرنیه چشم در اختیار مراجعان خود قرار داده است. از جمله خدمات ایشان می توان به تشخیص و درمان بیماری های شبکیه، انواع لیزر های چشمی، آب مروارید، لیزیک، لازک، تزریقات چشمی، جراحی های چشم و مجاری اشکی و بیماری های التهابی چشم اشاره نمود.

دکتر محمد زارعی | بهترین فوق تخصص شبکیه در تهران

دکتر مصطفی مافی

دکتر مصطفی مافی، نیز یکی از پزشکان حاذق و جراح چشم می باشند که دارای فلوشیپ شبکیه و لیزر بوده و فوق تخصص شبکیه خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند، ایشان که عضو جامعه جراحان آمریکا و عضو جامعه جراحان کاتاراکت و رفرکتیو اروپا می باشند، بهترین دکتر شبکیه چشم در تهران شناخته شده و سابقه درمانی بالایی در این حوزه را اخذ نموده اند.

دکتر مصطفی مافی

دکتر علیرضا رمضانی

 دکتر علیرضا رمضانی نیز از بهترین فوق تخصص شبکیه در تهران می باشند که به عنوانی یکی از پزشکان مطرح و حاذق در جراحی و تخصص شبکیه و قرنیه چشم شناخته می شوند. ایشان که سابقه ای ارزشمند در درمان بیماری های چشم دارند، همواره مشاوره های لازم را پیش از هر اقدامی ارائه کرده و از بهترین و کاربردی ترین روش های روز دنیا ، برای درمان بیماران خود استفاده می کنند. مشاوره های لازم را از این پزشک خوب چشم دریافت کنید.

دکتر علیرضا رمضانی | بهترین فوق تخصص شبکیه در تهران

دکتر مهدیه عظیمی زاده

دکتر مهدیه عظیمی زاده بهترین دکتر شبکیه چشم در تهران بوده که فلوشیپ جراحی شبکیه و لیزر را دریافت نموده و به عنوان متخصص شبکیه در تهران مطرح می باشند. ایشان با استفاده از دانش روز دنیا، اقدام به درمان بیماری های چشم از قبیل درمان شبکیه و قرنیه چشم داشته و خدماتی در زمینه لیزیک، لازک، لیزر های چشمی، آب مروارید و موارد مشابه را در اختیار مراجعان خود قرار می دهد.

دکتر مهدیه عظیمی زاده | متخصص شبکیه در تهران

دکتر اطهر طاهری نجف آبادی

دکتر اطهر طاهری نجف آبادی، از دیگر متخصصین مطرح و جراح چشم می باشد که فلوشیپ جراحی شبکیه و لیزر را دریافت کرده و از بهترین فوق تخصص شبکیه در تهران می باشند و خدمات ارزشمندی را در خصوص درمان بیماری های مرتبط با قرنیه و شبکیه چشم را با امکانات و دانش روز دنیا ارائه می نماید. می توانید مشاوره های درمانی مناسبی را از ایشان به عنوان بهترین دکتر شبکیه چشم در تهران دریافت کنید.

دکتر اطهر طاهری نجف آبادی | بهترین فوق تخصص شبکیه در تهران

دکتر وحید عبدالرحیمی

دکتر وحید عبدالرحیمی، بهترین جراح چشم پزشکی بوده وتخصص خود را در شبکیه دریافت کرده و بهترین فوق تخصص شبکیه در تهران می باشند که مدرک خود را از دانشگاه تهران دریافت نموده اند. ایشان که عضو انجمن جراحان شبکیه آمریکا و عضو انجمن چشم آمریکا و اروپا هستند، خدمات ارزشمندی را در درمان بیماری های قرنیه و شبکیه چشم داشته و مشاوره های درمانی مناسبی را ارائه کرده اند.

دکتر وحید عبدالرحیمی

دکتر حمیدرضا ترابی

دکتر حمیدرضا ترابی نیز از بهترین دکتر شبکیه چشم در تهران می باشند که به عنوان متخصص شبکیه در تهران مطرح بوده و یکی از جراحان شناخته شده شبکیه چشم یم باشند. می توانید برای درمان بیماری های مربوط به قرنیه و شبکیه چشم، به ایشان به عنوان پزشک خوب چشم مراجعه نمایید.

دکتر حمیدرضا ترابی | متخصص شبکیه در تهران

دکتر ناصح محمدی

دکتر ناصح محمدی، از بهترین فوق تخصص شبکیه در تهران هستند که دارای فلوشیپ ویتره و رتین بوده و به عنوان یکی از جراحان مطرح و شناخته شده شبکیه چشم معرفی می شوند. شما می توانید خدمات درمانی مناسبی در خصوص لیزیک، لازک یا دیگر بیماری های چشم، را دریافت کنید.

دکتر ناصح محمدی

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − سه =