جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
طب سوزنی، بهترین کلینیک طب سوزنی در تهران

یکی از روش های درمانی موثر که در بسیاری از کشورها از آن استفاده می کنند، طب سوزنی است که بدون عوارض می تواند در درمان بسیاری از بیماری ها موثر بوده و دردهای قابل توجهی را درمان کند. انتخاب بهترین کلینیک طب سوزنی در تهران می تواند در این مسیر شما را یاری کند. در اینجا مراکز طب سوزنی در تهران معرفی شده اند تا بتوانید خدماتی ممتاز را دریافت کنید. اگر به دنبال کلینیک های تخصصی هستید، می توانید در اینجا بهترین دکتر طب سوزنی را بیابید و با هزینه طب سوزنی مناسب درمان شوید.

برترین مرکز طب سوزنی در تهران

کلینیک طب سنتی صبح اميد

کلینیک طب سوزنی صبح امید، به عنوان بهترین مرکز طب سوزنی در تهران شناخته می شوند که جهت درمان بسیاری از بیماری ها موثر بوده و با استفاده از تجربه و تخصص خود در درمان سندروم روده تحریک پذیر، درمان‌ بی خوابی، اثر طب سوزنی بر روی اگزما، رفع خستگی مزمن، درمان فلج صورت، درمان انواع دردها، رفع سینوزیت، رفع سندرم تونل کارپ، رفع چاقی، درمان بیماری ام اس، رفع آرتروز، اثر طب سوزنی بر روی سکته مغزی، رفع آرتریت روماتوئید، درمان دردهای قاعدگی و طب سوزنی برای فیبرومیالژی اقدامات شایسته ای را انجام داده و از معروف ترین کلینیک طب سوزنی در تهران به شمار می آیند.

کلینیک سوزن درمانی صبح اميد

کلینیک سینامید

از دیگر مراکز معتبر و شناخته شده در تهران، کلینیک طب سوزنی سینامید است که به عنوان مجهز ترین مرکز طب سوزنی در تهران مطرح بوده و خدماتی شایسته در درمان انواع بیماری ها، درمان انواع سردردها مانند میگرن و دردهای عصبی و عروقی، درمان بیماری های استخوانی و مفاصل، درمان چاقی و لاغری و بیماری های گوارشی، معده و روده، درمان کمردرد، زانو درد و دردهای شانه و گردن، درمان دیسک گردن و دیسک کمر، کاهش سلولیت ها با استفاده از امبدینگ و کاشت ناخن، درمان انواع آرتروز ها مثل آرتروز گردن، کمر و درد لگن، خاصره طب سوزنی در زیبا سازی صورت و پوست و رفع چین و چروک و سیاهی دور چشم و طب سوزنی در رفع انواع اعتیاد به سیگار، هروئین، تریاک و سایر مواد مخدر و محرک مثل شیشه را به عنوان طب سوزنی خوب در تهران ارائه می نماید.

کلینیک طب سوزنی سینامید

کلینیک طب سوزنی دکتر سریتا

کلینیک طب سوزنی دکتر سریتا، بهترین مرکز طب سوزنی در تهران و مجهزترین مراکز طب سنتی است که با استفاده از متخصصان این بخش، بهترین خدمات طب سوزنی از قبیل طب سوزنی چاقی، طب سوزنی لاغری، طب سوزنی برای رفع افتادگی و جوانسازی پوست، درمان بیماری‌های عمومی مانند یبوست و درمان بیماری‌ های زنان را مطابق با دانش روز دنیا ارائه کرده و از تجربه و تخصص حکمای سنتی نیز بهره می برد. این مرکز، در محیطی بهداشتی و مجهز، خدمات خود را ارائه کرده و از معروف ترین کلینیک طب سوزنی در تهران به شمار می آیند.

کلینیک دکتر سریتا | مجهزترین مرکز درمان با سوزن در تهران

کلینیک طب سنتی خانه سفید

کلینیک طب سوزنی خانه سفید، که به عنوان مجهز ترین مرکز طب سوزنی در تهران شناخته می شود که فعالیت خود را از سال 1382 شروع کرده و با تجربه و تخصص تیم خود و تجهیزاتی مدرن، خدمات شایسته ای را به مراجعان خود بخشیده است. این که یکی از مراکز زیبایی معروف در تهران است، با تجربه و مهارت تیم پزشکی خود در طب سنتی و سوزنی نیز فعالیت داشته و خدماتی در راستای درمان بسیاری از بیماری ها و دردهای عضلانی ارائه کرده و به عنوان طب سوزنی خوب در تهران مطرح می باشد.

کلینیک خانه سفید، بهترین هزینه سوزن درمانی

مرکز جامع طب سوزنی ایران

از دیگر مراکز معتبر و شناخته شده که خدمات طب سوزنی را در سطحی ممتاز و با بهترین کیفیت ارائه می کند، مرکز جامع طب سوزنی ایران است که در سه کلینیک در فرمانیه، خیابان مقدس اردبیلی و میدان ونک، خدمات خود را ارائه کرده و از بهترین مرکز طب سوزنی در تهران شناخته می شود. طب سوزنی مزیت های بسیاری را ایجاد می کند که از آن جمله می توان به دوری از مواد شیمیایی مضر، تناسب با عملکردهای طبیعی بدن، صرفه اقتصادی درمان های طب سوزنی، قدرت درمانی و پاسخدهی مناسب، استفاده از طب مکمل و تایید علمی طب سوزنی و قدمت ۲۵۰۰ ساله آن اشاره نمود. این مرکز، از معروف ترین کلینیک طب سوزنی در تهران به شمار می آید.

مرکز جامع طب سوزنی ایران، بهتین کلینیک طب سوزنی

کلینیک ایران نوین

کلینیک سوزنی ایران نوین، به عنوان مجهز ترین مرکز طب سوزنی در تهران مطرح است که در محیطی مجهز و دانش و تجربه در این حوزه، خدمات مناسبی را در خصوص درمان با طب سوزنی ارائه کرده و در دو کلینیک خود، خدماتی شایسته و در سطح ممتاز را با رعایت کامل پروتکل بهداشتی ارائه می نماید. می توانید پیش از هر اقدامی برای درمان درد، لاغری یا درمان بیماری ها، با کارشناسان این مرکز مشاوره کرده و در این مرکز طب سوزنی خوب در تهران ، بهترین خدمات را در کیفیتی عالی دریافت کنید.

کلینیک طب سوزنی ایران نوین، بهترین دکتر طب سوزنی در تهران

مرکز امبدینگ و طب سوزنی سوزنیران

در مطب طب سوزنی سوزنیران که زیر نظر دکتر محقق فعالیت دارد، به عنوان بهترین مرکز طب سوزنی در تهران ، درمان بیماری و خدمات دیگری همچون میکرونیدلینگ با درماپن، استفاده از دستگاه فارادیک، دستگاه کویتیشن، درمارولر، بادکش درمانی، درمان با پی آر پی و مزوتراپی و امبدینگ که قسمتی از طب سوزنی است را ارائه می نماید که تمامی این روش های درمانی، در مدت زمان کوتاهی انجام شده و نتیجه ای مناسب در درمان و یا کاهش درد را باعث می شود. می توانید برای دریافت مشاوره در معروف ترین کلینیک طب سوزنی اقدام کنید.

طب سنتی سوزیران | مرکز طب سنتی

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 9 =