جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین متخصص آلرژی در تهران | بهترین متخصص ایمنی شناسی | ایمونولوژیست خوب در تهران

از مهم ترین کارهایی که بهترین متخصص آلرژی در تهران  به آن می پردازد این است که با استفاده از تجربه و تخصص و دانش خود، در صدد رفع انواع حساسیت ها و آلرژی ایجاد شده برآید. در حالت کلی، سیستم ایمنی بدن، موظف است تا در مقابل عفونت ها از بدن محافظت کند. این در حالی است که افرادی که دارای آلرژی هستند، به مواردی که عمدتا بدون ضرر می باشد، واکنش های متفاوتی را نشان می دهند. یک پزشک خوب آسم و آلرژی ، مواردی را همچون گرد و غبار، دارو، برخی از مواد غذایی و یا حیوانات خانگی را تشخیص داده  و با استفاده از تکنیک های لازم، آن ها را رفع می نماید. هنگامی که سیستم ایمنی به خوبی کار نمی کند، به ایمونولوژیست خوب در تهران نیاز خواهید داشت. بهترین متخصص ایمنی شناسی به شما کمک می کند تا دچار عفونت های شدید نشوید.

پزشک خوب آسم و آلرژی

دکتر یعقوب محبوبی اسکوئی

دکتر یعقوب محبوبی اسکوئی از بهترین متخصص آلرژی در تهران  می باشد که موفق به دریافت بورد فوق تخصص ایمونولوژی بالینی، آسم و آلرژی شده و به عنوان ایمونولوژیست خوب در تهران خدماتی همچون تشخیص و درمان آسم کودکان، درمان نقص ایمنی اول، درمان حساسیت غذایی، درمان سرفه مزمن، درمان حساسیت های دارویی و فصلی را ارائه می نماید و در لیست بهترین متخصص ایمنی شناسی شناخته می شود.

دکتر یعقوب محبوبی اسکوئی

بیشتر بخوانید : بهترین روانپزشک در تهران

دکتر مرتضی فلاح پور

دکتر مرتضی فلاح پور نیز، پزشک خوب آسم و آلرژی می باشد که فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بوده و به عنوان فوق تخصص آلرژی و ایمونولوژی بالینی مطرح می باشد. ایشان که بهترین متخصص آلرژی در تهران هستند، خدماتی همچون درمان اگزمای آتوپیک، درمان آسم، درمان اگزما، تست آلرژی استنشاقی، درمان کهیر را در برنامه درمانی خود داشته و ایمونولوژیست خوب در تهران شناخته می شود.

دکتر مرتضی فلاح پور | پزشک خوب آسم و آلرژی

دکتر وحید قبادی دانا

دکتر وحید قبادی دانا نیز به عنوان یکی دیگر از بهترین متخصص ایمنی شناسی مطرح است که فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و دارای بورد تخصصی آلرژی است. این پزشک خوب آسم و آلرژی ، خدماتی همچون تست پوستی و تنفسی، فارماکوتراپی و ایمونوتراپی را ارائه می کند. می توانید مشاوره های لازم را از ایشان به عنوان بهترین متخصص آلرژی در تهران دریافت کنید و برای همیشه از آلرژی ها رها شوید.

دکتر وحید قبادی دانا | بهترین متخصص ایمنی شناسی

دکتر شهرام سیدی

یکی دیگر از بهترین متخصص آلرژی در تهران ، دکتر شهرام سیدی است که فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و عضو انجمن ایمونولوژی و آلرژی ایران می باشد. این پزشک خوب آسم و آلرژی ، با ارائه خدماتی شایسته همچون خشکی و خارش پوست، التهاب چشمی، درماتیت تماسی، کهیر و اگزما توانسته است کمک موثری به رفع آلرژی و حساسیت در بیماران شده و به عنوان ایمونولوژیست خوب در تهران مطرح گردد. راهنمایی های لازم در خصوص آلرژی خود را از ایشان بخواهید.

دکتر شهرام سیدی | بهترین متخصص آلرژی در تهران

دکتر نیما پروانه

دکتر نیما پروانه که فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی اصفهان است، بورد تخصصی آلرژی و ایمونولوژی را اخذ نموده و به عنوان بهترین متخصص ایمنی شناسی شناخته می شود. این پزشک خوب آسم و آلرژی ، خدماتی ممتاز همچون درمان آلرژی، درمان آسم، رینیت آلرژیک و آلرژی دارویی را به بیماران خود ارائه می نماید. می توانید مشاوره های لازم را از ایشان به عنوان ایمونولوژیست خوب در تهران دریافت کنید تا به طور کامل از این حساسیت ها رها شوید.

دکتر نیما پروانه

دکتر صبا عرشی

دکتر صبا عرشی را می توان یکی از بهترین متخصص آلرژی در تهران دانست که فوق تخصص آلرژی و ایمونولوژی بالینی از دانشگاه جندی شاپور است. ایشان عضو هیات علمی و از اساتید دانشگاه علوم پزشکی ایران بوده و به عنوان پزشک خوب آسم و آلرژی خدماتی شایسته همچون درمان آلرژی چشمی، درمان واکنش به واکسن‌ها، درمان آلرژی بینی و درمان نقص سیستم ایمنی بدن را ارائه می نماید. در صورتی که حساسیت و آلرژی خاصی را دارید، می توانید با استفاده از دانش و تجربه این ایمونولوژیست خوب در تهران برای رفع آن اقدام نمایید.

دکتر صبا عرشی | ایمونولوژیست خوب در تهران

دکتر مهران ابراهیمی

از دیگر متخصصان مطرح و بهترین متخصص ایمنی شناسی ، دکتر مهران ابراهیمی است که دارای فوق تخصص آسم و آلرژی از دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و به دلیل خدمات برجسته ای همچون درمان آلرژی‌ های پوستی، درمان آلرژی ‌های تنفسی، درمان آلرژی‌ های مربوط به نیش حشرات، درمان آلرژی های داروئی و غذایی، درمان سینوزیت و درمان اگزما، آسم و کهیر به عنوان ایمونولوژیست خوب در تهران شناخته می شود.

دکتر مهران ابراهیمی | پزشک خوب آسم و آلرژی

دکتر محمدحسن بمانیان

از دیگر پزشکان معتبر و مطرح که به عنوان بهترین متخصص آلرژی در تهران شناخته می شود، دکتر محمدحسن بمانیان است که فوق تخصص آسم و آلرژی را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز اخذ نموده و خدمات شایسته ای را به عنوان پزشک خوب آسم و آلرژی ارائه می نماید که شامل تشخیص و درمان آلرژی‌های تنفسی مانند آسم، تشخیص و درمان آلرژی‌های بینی و سینوس، تشخیص و درمان آلرژی‌های پوستی مانند کهیر و اگزما و تشخیص و درمان آلرژی‌های داروئی و غذایی می باشد. می توانید مشاوره های لازم را از ایمونولوژیست خوب در تهران دریافت نمایید.

بهترین متخصص ایمنی شناسی

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + یک =