جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین متخصص قلب در تهران | بهترین دکتر متخصص قلب | متخصص خوب قلب و عروق

شاید بتوان گفت که بهترین متخصص قلب در تهران به طور معمول در بیمارستان های معتبر و شناخته شده فعال هستند و این نشان از اعتبار و مهارت بالای آن ها به عنوان متخصص خوب قلب و عروق در تهران دارد. از سویی دیگر، عمدتا بهترین دکتر آریتمی قلب تهران دارای بورد تخصصی است. بنابراین می توان با تکیه بر این موضوع، بهترین دکتر متخصص قلب را شناسایی نمود.

بهترین دکتر آریتمی قلب تهران

دکتر سید شاهرخ تقوی

دکتر سید شاهرخ تقوی، بهترین متخصص قلب در تهران است که فوق تخصص قلب و عروق خود را دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرده و خدمات خدمات تخصصی و فوق تخصصی قلب و عروق را که شامل آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی، معالجه فشارخون های مقاوم به درمان را در سطحی عالی به عنوان بهترین دکتر آریتمی قلب تهران ارائه می نماید. این متخصص خوب قلب و عروق در تهران ، مشاوره های لازم را در اختیار بیماران خود قرار می دهد.

دکتر سید شاهرخ تقوی | بهترین متخصص قلب در تهران

بیشتر بخوانید : بهترین روانپزشک در تهران

دکتر سید رضا سیدی

دکتر سیدرضا سیدی نیز یکی دیگر از بهترین پزشکان خوب و  متخصص خوب قلب و عروق در تهران است که دارای بورد تخصصی قلب و عروق بوده و یکی از بهترین دکتر متخصص قلب شناخته می شود. ایشان که به عنوان مدیر گروه قلب بیمارستان های دولتی تهران شناخته می شود، خدماتی همچون درمان فشار خون، نوار قلب، تست ورزش، اکوکاردیوگرافی پیش رفته زنگی، انجام آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی را در دستور کار داشته و به عنوان بهترین دکتر آریتمی قلب تهران ، مشاوره فوق تخصصی، قبل از هرگونه آنژیوگرافی و جراحی قلب باز را به بیماران خود ارائه می نماید.

دکتر سید رضا سیدی | متخصص خوب قلب و عروق در تهران

دکتر سیده مروارید دادرس

دکتر سیده مروارید دادس که در مرکز قلب آرام به عنوان بهترین دکتر متخصص قلب حضور دارند، دارای فوق تخصص قلب و عروق و فلوشیپ اکوکاردیوگرافی بوده و خدماتی همچون ویزیت بیماران قلبی، دیابتی، فشارخون، مشاوره قلبی قبل از انجام عمل جراحی، انجام انواع اکوکاردیوگرافی تخصصی و فوق تخصصی و سه بعدی، بررسی عروق و دریچه های قلبی، انجام انواع اکوکاردیوگرافی و استرس اکو و نوار قلب و انجام تست ورزش را به عنوان متخصص خوب قلب و عروق در تهران ارائه می نماید.

دکتر سیده مروارید دادرس | بهترین دکتر متخصص قلب

دکتر مریم السادات محسنی صالحی

 از دیگر پزشکان مطرح و بهترین دکتر آریتمی قلب تهران ، دکتر مریم السادات محسنی صالحی است که دارای بورد تخصصی قلب شهید رجایی تهران را داشته و به عنوان متخصص خوب قلب و عروق در تهران ، خدماتی همچون انجام نوار قلب، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، تشخیص و درمان بیماری های قلبی، گرفتگی های عروقی کرونر قلبی و سکته حاد قلبی، نارسایی قلبی، انواع ارتیمی و طپش قلب، بیماری های دریچه ای، بیماری های مادرزادی قلبی، مشاوره قلبی پیش از عمل جراحی و تشخیص و درمان فشار خون کنترل نشده را ارائه می نماید.

دکتر مریم السادات محسنی صالحی | و بهترین دکتر آریتمی قلب تهران

دکتر پرگل نوروزی

دکتر پرگل نوروزی که بورد تخصصی قلب عروق خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ نموده است، بهترین دکتر متخصص قلب شناخته شده و خدماتی ممتاز و مطابق با دانش روز را در زمینه انجام آنژیوگرافی عروق، نوار قلب، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش و هولتر مانیتورینگ نوار قلب و فشار خون در اختیار بیماران خود قرار داده و به عنوان متخصص خوب قلب و عروق در تهران ، مشاوره های لازم را ارائه می نماید.

دکتر پرگل نوروزی | بهترین دکتر متخصص قلب | متخصص خوب قلب و عروق در تهران

دکتر رضا صابری همدانی

دکتر رضا صابری همدانی نیز از دیگر پزشکان مطرح و بهترین دکتر آریتمی قلب تهران می باشد که تخصص خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده و اکنون خدماتی همچون آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی، تست ورزش، اکو، نوار قلب، درمان واریس و تنظیم فشار خون را به عنوان بهترین دکتر متخصص قلب ارائه کرده و همواره در راستای ایجاد اطمینان خاطر بالاتر به بیماران، مشاوره های تخصصی را به آن ها ارائه می نماید.

دکتر رضا صابری همدانی | بهترین دکتر آریتمی قلب تهران | بهترین دکتر متخصص قلب

دکتر فریبا هندسی

دکتر فریبا هندسی نیز متخصص خوب قلب و عروق در تهران است که  یکی از اعضای انجمن قلب و جراحان ایران بوده و عضو انجمن قلب امريكا محسوب می شود. این بهترین دکتر آریتمی قلب تهران ، خدماتی همچون درمان واریس، درمان فشار خون، آنژیوگرافی قلب، درمان تپش قلب، نوار قلب، تست ورزش قلب و سکته قلبی را همراه با مشاوره های تخصصی ارائه می نماید.

دکتر فریبا هندسی | متخصص خوب قلب و عروق در تهران

دکتر محمد نوری زاده

دکتر محمد نوری زاده که بورد تخصصی قلب و عروق را دریافت کرده و فوق تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارد، یکی از بهترین دکتر متخصص قلب است که عضو انجمن قلب و عروق آمریکا نیز می باشد و خدماتی برجسته به بیماران خود ارائه کرده است. این متخصص خوب قلب و عروق در تهران ، خدماتی از جمله هولتر فشار خون، نوار قلب، اکوکاریوگرافی و تست ورزش را در برنامه درمانی خود داشته و همواره مشاوره های لازم را پیش از هر اقدامی به بیماران خود ارائه کرده است.

دکتر محمد نوری زاده | بهترین دکتر متخصص قلب | متخصص خوب قلب و عروق در تهران

دکتر مریم طهماسبی

دکتر مریم طهماسبی نیز، فارغ التحصیل از دانشگاه تهران بوده و دارای بورد تخصصی قلب و عروق از این دانشگاه می باشد. این بهترین دکتر آریتمی قلب تهران ، خدماتی همچون مشاوره قلب، نوار قلب، اکوکاردیگرافی رنگی قلب، تست ورزش، آنژیوگرافی و درمان واریس را به عنوان بهترین متخصص قلب در تهران ارائه می نماید.

دکتر مریم طهماسبی | بهترین دکتر آریتمی قلب تهران

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 4 =