جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر جراح قفسه سینه | بهترین دکتر فوق تخصص جراحی قفسه سینه تهران

امروزه برای درمان های مختلف، می بایست مستقیما به سراغ متخصص همان بخش از بدن مراجعه نمود تا بتوان سریع تر به نتیجه مطلوب دست یافت. بهترین دکتر جراح قفسه سینه ، به افراد کمک می کند تا با روش های نوین، سریع تر راه ها درمان را از روش هدایت تصویری یافته و برای رفع بیماری اقدام کنند. بهترین دکتر فوق تخصص جراحی قفسه سینه تهران ، از روش برش های بسیار کوچک، اقدامات درمانی را انجام داده و بدون نیاز به برش دنده ها با کمترین میزان دوره بهبودی، برای درمان تلاش می کند. می توانید بهترین جراح توراکس در تهران را در اینجا بیابید.

برترین دکتر جراح قفسه سینه تهران

دکتر فرزان نقش وار

دکتر فرزان نقش وار، یکی از بهترین دکتر جراح قفسه سینه است که متخصص زیبایی مامو پلاستی، ابدومینی پلاستی، لیفت سینه و پیکرتراشی نیز بوده و در بیماری هایی همچون بواسیر و شقاق نیز دارای فوق تخصص می باشد که با استفاده از به روز ترین روش های لیزر، اقدام به درمان می نماید. ایشان به عنوان بهترین جراح توراکس در تهران مشاوره های لازم را ارائه می کنند.

دکتر فرزان نقش وار | بهترین دکتر جراح قفسه سینه

دکتر پروانه منصوری

دکتر پروانه منصوری، از متخصصین برجسته و بهترین دکتر فوق تخصص جراحی قفسه سینه تهران می باشند که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و خدماتی همچون جراحی زیبایی پلک، جراحی زیبایی گوش، جراحی زیبایی بازو و شکم، ، جراحی زیبایی سینه ، لیپوساکشن و لیزر لیپولیز بدن، انواع جراحیهای درمانی همچون هموروئید و شقاق، کانسر پستان وبیماری های پستان را در برنامه درمانی خود دارند. می توانید با بهترین جراح توراکس در تهران مشاوره داشته باشید.

دکتر پروانه منصوری | بهترین دکتر فوق تخصص جراحی قفسه سینه تهران

دکتر مانا فرهنگی

دکتر مانا فرهنگی، از متخصصان مطرح در این حوزه بوده که تخصص خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده اند. ایشان بهترین دکتر جراح قفسه سینه می باشند، جراحی های زیبایی شکم و ابدمینوپلاستی لیپوساکشن را انجام داده و در رفع و درمان بیماری هایی مانند هموریید فیشر شقاق با لیزر، اقدامات شایسته ای داشته اند. همچنین عمل بلفارو پلاستی، برداشتن ضایعات پوستی با لیزر، اعمال زیبایی پستان، لیپوساکشن را نیز در برنامه درمانی خود دارند. می توانید از ایشان به عنوان بهترین جراح توراکس در تهران راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

دکتر مانا فرهنگی

دکتر فرحناز صادق بیگی

دکتر فرحناز صادق بیگی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی توراکس از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی داشته و عضو تیم پیوند پانکراس بیمارستان دکتر لبافی نژاد بوده و به عنوان بهترین دکتر فوق تخصص جراحی قفسه سینه تهران ، عضو مرکز تحقیقات پیوند ریه و عضو مرکز تحقیقات بیماری های تراشه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشند، ایشان دوره تکمیلی پیوند ریه را در آمریکا گذرانده و مقالات علمی زیادی را در جوامع علمی ارائه کرده و برنده جایزه در کنگره بین المللی جراحان توراکس اروپا بوده اند. ایشان که بهترین دکتر جراح قفسه سینه می باشند، خدماتی همچون جراحی تومورهای دستگاه گوارش، جراحی غدد تیروئید و پستان، جراحی سرطانهای ریه، تومورهای مدیامستن و سرطان مری را انجام داده اند.

دکتر فرحناز صادق بیگی | بهترین دکتر جراح قفسه سینه

دکتر مهرداد عرب

دکتر مهرداد عرب، از جمله بهترین جراح توراکس در تهران است. ایشان خدمات برجسته ای را به عنوان بهترین دکتر فوق تخصص جراحی قفسه سینه تهران در زمینه های جراحی تومور دستگاه گوارش، تومور های مدیامستن، جراحی غدد تیروئید و پستان، سرطان مری و جراحی سرطان های ریه ارائه نموده اند. می توان برای دریافت مشاوره های درمانی، با این پزشک خوب مشورت نمود.

دکتر مهرداد عرب

دکتر مجتبی جواهرزاده

دکتر مجتبی جواهرزاده، از بهترین دکتر فوق تخصص جراحی قفسه سینه تهران می باشند که خدمات ارزشمندی را در زمینه درمان و جراحی تومور های دستگاه گوارش، جراحی سرطان های ریه، جراحی غدد تیروئید و پستان، تومور های مدیامستن و سرطان مری و دیگر موارد مشابه ارائه می نمایند. ایشان را می توان به عنوان بهترین دکتر جراح قفسه سینه در تهران نامید.

دکتر مجتبی جواهرزاده

دکتر محمد بهگام شادمهر

دکتر محمد بهگام شادمهر، نیز از دیگر پزشکان مطرح در این حوزه است که دارای مدرک تحصیلی از دانشگاه هاروارد آمریکا بوده و به عنوان بهترین دکتر فوق تخصص جراحی قفسه سینه تهران شناخته می شوند. ایشان در حوزه های تخصصی همچون جراحی های زیبایی گوش، پستان و … فعالیت داشته و در درمان و جراحی تیروئید، عروق، جراحی قفسه سینه، ریه، مری مهارت کامل داشته و بیماری های مربوط به فتق، آپاندیس و کیسه صفرا را درمان می نمایند. می توانید راهنمایی های پیش از جراحی را از بهترین جراح توراکس در تهران دریافت نمایید.

دکتر محمد بهگام شادمهر | بهترین جراح توراکس در تهران

دکتر نسرین رحمانی جو

دکتر نسرین رحمانی جو، از بهترین دکتر جراح قفسه سینه در تهران می باشند که خدمات ارزشمندی را در راستای بهبودی بیماران خود در جراحی عمومی داشته اند. ایشان که بهترین جراح توراکس در تهران شناخته می شوند، خدماتی همچون جراحی تیرویید، جراحی طحال، جراحی معده، جراحی طحال، جراحی آپاندیس، ماموپلاستی، جراحی شکم و جراحی سینه را به همراه جراحی های سرطان، ابدومینوپلاستی، بلفاروپلاستی و جراحی زیبایی ارائه می کنند. ایشان به عنوان بهترین دکتر فوق تخصص جراحی قفسه سینه تهران شناخته می شوند.

دکتر نسرین رحمانی جو | بهترین جراح توراکس در تهران

دکتر عزیزاله عباسی دزفولی

دکتر عزیزاله عباسی دزفولی، فوق تخصص جراحی قفسه سینه و بهترین جراح توراکس در تهران هستند که در خصوص جراحی تومورهای دستگاه گوارش، جراحی سرطان های ریه، جراحی غدد تیروئید و پستان، تومورهای مدیامستن خدمات برجسته ای را به بیماران ارائه کرده اند.

دکتر عزیزاله عباسی دزفولی

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 4 =