جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین کلینیک های دندانپزشکی در تهران

بهداشت خوب دهان و دندان می تواند به جلوگیری از پوسیدگی دندان و بیماری لثه کمک کرده و به شما در حفظ دندان های خود با افزایش سن کمک نماید. ثابت شده است که رعایت بهداشت دهان و دندان خوب و عادات غذایی برای دستیابی و حفظ سلامت جسمی و عاطفی کلی در طول زندگی ضروری است. سلامت دهان و دندان می تواند بر سلامت جسمی و روحی شما تأثیر بگذارد. زیرا بر ظاهر، روابط بین فردی، رژیم غذایی، تغذیه و گفتار تأثیر خواهد گذاشت علاوه بر این، یک بیماری دهان می تواند بقیه بدن را تحت تاثیر قرار دهد و یک عامل کمک کننده به تعدادی از شرایط ثانویه است. شناخت بهترین کلینیک های دندانپزشکی در تهران می تواند شما را در دریافت خدماتی بهتر کمک نماید.

برترین کلینیک های دندانپزشکی تهران

کلینیک دندانپزشکی سهیل

 این مرکز دندانپزشکی معتبر، از جمله کلینیک های تخصصی است که با استفاده از بهترین تجهیزات لیزری روز دنیا و جراحان خبره و متخصص، خدماتی برجسته را ارائه می نماید. این که از بهترین کلینیک های دندانپزشکی در تهران شناخته می شود، خدماتی همچون جراحی ایمپلنت، ترمیم دندان و عصب کشی، کامپوزیت های زیبایی، لمینت های سرامیکی زیبایی، بلیچینگ و کاشت روکش دندانی را در محیطی آرام و بهداشتی انجام می دهد

کلینیک دکتر بهمن پور اقدم

این مرکز دندانپزشکی معتبر نیز با مدیریت آقای دکتر بهمن پور اقدم، به عنوان جراح متخصص ایمپلنت و زیبایی فعالیت داشته و خدمات جراحی لثه و دندان عقل، ایمپلنت فوری با لیزر و دیجیتال، پروتز و روکش ایمپلنت، لمینت و کامپوزیت را با استفاده از بهترین مواد اولیه انجام داده و به عنوان بهترین کلینیک های دندانپزشکی در تهران شناخته می شود.

بهترین کلینیک های دندانپزشکی در تهران

مرکز دندانپزشکی لبخند

دندانپزشکی لبخند با بهره مندی از دستگاه های استریل پیشرفته و مدرن، خدماتی شایسته را به بیماران خود در زمینه های درمان ریشه و عصب کشی، پروتز ثابت و متحرک، روکش های زیر کونیا و تمام سرامیک، ایمپلنت، کامپوزیت ونیر، لمینت و جراحی لثه، بلیچینگ و جراحی دندان را در بهترین سطح به بیماران خود ارائه می نماید. این مرکز بهترین کلینیک های دندانپزشکی در تهران است.

کلینیک دندانپزشکی مرسی

این مرکز که از تیمی متخصص و مجرب بهره می برد، می تواند در زمینه زیبایی دندان و خدمات درمانی دندانپزشکی، در خدمات مراجعان خود باشد. در این مرکز می توانید خدمات زیبایی، بیماری لثه، ایمپلنت، جراحی و درمان ریشه را در سطحی ممتاز و در محیطی آرام و استریل دریافت کنید. رضایت مندی بالای مشتریان، این کلینیک را به عنوان بهترین کلینیک های دندانپزشکی در تهران معرفی می نماید.

بهترین کلینیک های دندانپزشکی در تهران

کلینیک دكتر مژگان آزادخواه

از دیگر مراکز معتبری که پزشکانی مجرب و متخصص را در خود جای داده و با مدیریت خانم دکتر مژگان آزادخواه فعالیت دارد، این مرکز دندانپزشکی معتبر در منطقه ونک تهران می باشد. در این محیط استریل و بهداشتی، تمامی خدمات درمانی و زیبایی با استفاده از بهترین برندهای دنیا انجام شده و خدماتی همچون درمان ریشه، ايمپلنت، عصب كشی، جرم گيری و بيليچينگ ارائه می گردد. این یکی دیگر از بهترین کلینیک های دندانپزشکی در تهران می باشد.

مرکز دندانپزشکی دكتر سيمين برنگي

این مرکز که تحت مدیریت خانم دکتر سيمين برنگي به عنوان متخصص دندانپزشكي زيبايي و ترمیمی فعالیت دارد، از جمله بهترین کلینیک های دندانپزشکی در تهران به شمار می آید که خدماتی همچون کامپوزیت ونیر، اصلاح طرح لبخند، لمينيت سراميكي، انواع روکش زیبایی، سفيد كردن دندان (بليچينگ)، بازسازي دندان هاي درمان ريشه شده را ارائه می کند. می توانید برای دریافت خدمات زیبایی و درمانی دندان، به این مرکز دندانپزشکی مراجعه نمایید.

بهترین کلینیک های دندانپزشکی در تهران

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 4 =