جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بهترین دکتر و جراح بلفاروپلاستی در تهران

در این نوشته شما میخوانید :

در این صفحه ما در مورد بلفاروپلاستی ، بهترین جراح بلفاروپلاستی  در تهران ، روش های انتخاب بهترین دکتر بلفاروپلاستی و قیمت آن اطلاعاتی آورده ایم تا شما بتوانید بهترین دکتر بلفاروپلاستی در تهران را انتخاب کنید و زیبایی را به چشمان خود باز گردانید.

بهترین دکتر و جراح بلفاروپلاستی در تهران
این صفحه را برای دوستانتان ارسال کنید
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp

بلفاروپلاستی

شاید در ابتدا این سوال برای شما پیش آید که بلفاروپلاستی چیست. بلفارو پلاستی به زبان ساده تر همان درمان و جراحی پلک است که توسط بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران انجام می شود. با افزایش سن و بعضی از بیماری های پوستی پلک افتاده می شود و پوست های اضافه در پشت چشم تجمع می کنند، از این رو بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران خدمات عالی و بی نظیری برای رفع و درمان این مشکل انجام می دهد تا به گونه ای دید وسیع تری به فرد بدهد.

برای اینکه بتوانید به نتیجه خوب و جشمگیری در جراحی خود برسید باید به بهترین دکتر بلفاروپلاستی در تهران مراجعه کنید. چرا که انجام جراحی پلک باید با دقت و تمرکز بالایی زیر نظر بهترین دکتر بلفاروپلاستی انجام شود تا مشکلات دیگری برای فرد ایجاد نشود. برش مناسب و نماندن جای بخیه از مهم ترین فاکتورهای انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران است، پس باید در انتخاب خود دقت زیادی داشته باشید.

پیدا کردن بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران کمی سخت است و شاید زمان زیادی را بگیرد. ما به همین خاطر با توجه به رضایت بیماران از بهترین دکتر بلفاروپلاستی در تهران لیستی تهیه کردیم تا شما بتوانید بعد از بررسی هزینه بلفاروپلاستی، بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران را برای رفع افتادگی پلک خود انتخاب کنید.

بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران

دکتر سید غلامرضا موسوی مجد

دکتر غلامرضا موسوی مجد 12 سال سابقه در انجام انواع جراحی های پلاستیک دارد و با داشتن مهارت بالا تبدیل به بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران شده است. باید گفت که هزینه بلفاروپلاستی این دکتر مناسب و به صرفه است.

آدرس: تهران، میدان ونک، چهار راه جهان کودک، خیابان جردن، کوچه صانعی، پلاک 7، طبقه دوم، واحد 6
بلد
نشان
گوگل مپ
ویز
راه های تماس
دیدگاه درباره دکتر سید غلامرضا موسوی مجد

پروفسور محسن بهمنی کشکولی

برای انجام جراحی بلفارو پلاستی می توانید به این متخصص مراجعه کنید و جراحی بی عیب و نقصی داشته باشید. پروفسور بهمنی کشولی یکی از بهترین ها در این زمینه هستند و دانش و علم انجام جراحی را دارد. از ویژگی های بهترین دکتر جراح این است که مهارت، دانش، تخصص و تجربه را داشته باشد که پرفسور بهمنی کشولی همه را با هم دارد. 

آدرس: تهران، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید بهایی جنوبی، رو به روی هتل تاج، محل ساختمان شماره 49 شیخ بهایی، واحد 10
بلد
نشان
آدرس بیمارستان: تهران، خیابان ستارخان، خیابان نیایش، بیمارستان حضورت رسول اکرم، بخش چشم
بلد
نشان
راه های تماس
دیدگاه درباره پروفسور محسن بهمنی کشکولی

دکتر بلفاروپلاستی مهرداد خونساری

دوره های کسب مهارت در زمینه جراحی زیبایی و پلک خود را از خارج کشور کسب کرده است و مهارت زیادی در این زمینه دارد. دکتر مهرداد خونساری در سازمان نظام پزشکی کانادا و کالج جراحان آمریکا عضویت دارند و می توان او را بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران دانست.

آدرس: تهران، زعفرانیه، مقدس اردبیلی، بین الف و ب، پلاک 140
بلد
نشان
گوگل مپ
ویز
راه های تماس