جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین متخصص غدد در تهران | دکتر غدد خوب | فوق تخصص غدد در تهران

یکی از نکاتی که همواره دکتر غدد خوب به آن توجه دارد این است که غدد چگونه عمل کرده و اثرات حاصل شده، به دلیل عملکرد نامناسب کدام غده در بدن است. بهترین متخصص غدد در تهران ، با انجام آزمایشات مختلفی به بررسی به م ریختگی فعالیت غدد پرداخته و بر اساس تجربه و دانش خود، مساله ایجاد شده را تشخیص خواهد داد. بسیاری از پزشکان در این حوزه، به عنوان فوق تخصص غدد در تهران فعالیت دارند. در صورتی که در زمینه بیماری خاصی نیاز به پزشکی حاذق دارید، می توانید بهترین فوق تخصص غدد و متابولیسم را در اینجا بررسی کنید.

بهترین فوق تخصص غدد و متابولیسم

دکتر معصومه سلیمی

دکتر معصومه سلیمی یکی از بهترین فوق تخصص غدد و متابولیسم  مطرح است که دانشنامه خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و همواره به عنوان دکتر غدد خوب خدماتی شایسته در جهت رفع بیماری های مراجعان خود ارائه کرده است. خدماتی همچون درمان دیابت، بیماری ‌های تیروئید، پوکی استخوان، پلی کیستیک تخمدان و اختلالات بلوغ را به عنوان فوق تخصص غدد در تهران تحت درمان قرار می دهد.

دکتر معصومه سلیمی

بیشتر بخوانید : بهترین روانپزشک در تهران

دکتر مهرزاد غلامپور

دکتر مهرزاد غلامپور نیز به عنوان بهترین متخصص غدد در تهران مطرح بوده و فارغ التحصیل دانشگاه تهران می باشد. ایشان از دانشگاه شهید بهشتی، فوق تخصص خود را در زمینه غدد درون ‌ریز و متابولیسم دریافت نموده و به عنوان فوق تخصص غدد در تهران خدمات درمانی همچون بیماری های زنان، بیماری های کودکان و نوجوانان، بیماری های مردان، بیماری های تیروئید، بیماری های استخوان، دیابت، بیماری های غدد هیپوفیز، بیماری های غدد هیپوتالاموس، بیماری های غدد فوق کلیوی، بیماری‌های پاراتیروئید، اختلالات چربی خون، پاراتیروئید و پانکراس را به بیماران خود ارائه نموده اند.

دکتر مهرزاد غلامپور | فوق تخصص غدد در تهران

دکتر صابر سادات امینی

دکتر صابر سادات امینی که دارای مدرک فوق تخصص بیماری های غدد و متابولیسم از علوم پزشکی شهید بهشتی تهران است، به دلیل خدمات شایسته ای که به بیماران خود در بهترین بیمارستان های تهران ارائه کرده است، به عنوان  بهترین فوق تخصص غدد و متابولیسم شناخته شده و خدماتی همچون تیروئید، دیابت، بیماری قند و اختلالات هیپوفیز، اختلالات پریود و قاعدگی زنان، اختلالات رشد و بلوغ، پرمویی و هیرسوتیم در زنان و اختلالات غدد فوق کلیه  و آدرنال را داشته است. می توانید از این فوق تخصص غدد در تهران مشاوره های لازم را دریافت کنید.

دکتر صابر سادات امینی | بهترین فوق تخصص غدد و متابولیسم

دکتر وحید یوسفی

دکتر وحید یوسفی نیز به عنوان بهترین متخصص غدد در تهران مطرح است که دارای فوق تخصص از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشد، این دکتر غدد خوب که در پلی کلینیک فوق تخصصی نیکان فعالیت دارد، خدمات درمانی همچون دیابت، بیماری های استخوان، اختلالات غدد هیپوفیز و غدد هیپوتالاموس، مسائل غدد فوق کلیوی و بیماری‌های پاراتیروئید را ارائه کرده و به عنوان بهترین فوق تخصص غدد و متابولیسم مطرح است.

دکتر وحید یوسفی | دکتر غدد خوب

دکتر آنوشا علائی

یکی دیگر از بهترین متخصص غدد در تهران که به دلیل مهارت و دانش بالا دارای اعتبار بالاییاست، دکتر آنوشا علائی است که عضو انجمن متخصصین داخلی آمریکاک بوده و از برجسته ترین پزشکان فوق تخصص غدد در تهران به شمار می آید. خدمات ارائه شده توسط ایشان شامل، بیماری های تیروئید و پاراتیروئید، درمان دیابت و پوکی استخوان است. می توانید مشاوره های درمانی مناسبی را از این دکتر غدد خوب دریافت کنید.

دکتر آنوشا علائی

دکتر امیر آذرنیور

دکتر امیر آذرنیور نیز از دیگر پزشکان مطرح و فوق تخصص غدد از آمریکا می باشد که به عنوان بهترین فوق تخصص غدد و متابولیسم در تهران فعالیت داشته و خدماتی مطابق با دانش روز دنیا در زمینه درمان بیماران خود ارائه می نماید. خدماتی همچون تشخیص و درمان بیماری ‌های قند و چاقی و سایر بیماری‌های هورمونی، نمونه برداری از توده های تیروئید برای تشخیص و درمان سرطان های تیروئید، تشخیص و درمان پرمویی در خانم ها، پوکی استخوان، پرومالاکتینوما و سایر بیماری های هورمونی و غدد و تشخیص و درمان انواع بیماری های تیروئید را در برنامه درمانی خود به عنوان بهترین متخصص غدد در تهران دارد که می تواند در درمان بیماری های متابولیسم بدن، به شما کمک نماید.

دکتر امیر آذرنیور | بهترین فوق تخصص غدد و متابولیسم

دکتر شیرین حسنی رنجبر

دکتر شیرین حسنی رنجبر نیز از بهترین فوق تخصص غدد و متابولیسم است که در بیمارستان شریعتی تهران فعالیت داشته و عضو انجمن غدد ایران می باشد. ایشان که معاون پژوهشی مرکز تحقیقات غدد و چاقی نیز می باشند، خدمات درمانی همچون بیماری ‌قند، بیماری‌ هورمونی، بیماری تیروئید، درمان سرطان تیروئید،پوکی استخوان، و دیگر بیماری های هورمونی را به بیماران خود ارائه کرده و به عنوان دکتر غدد خوب مشاوره های لازم را پیش از هر اقدامی در اختیار مراجعان قرار می دهد.

دکتر شیرین حسنی رنجبر | بهترین فوق تخصص غدد و متابولیسم

دکتر علی مصدق خواه

از دیگر پزشکان مطرح و فوق تخصص غدد در تهران ، دکتر علی مصدق خواه است که به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه نیز فعالیت دارد. ایشان که اکنون بهترین فوق تخصص غدد و متابولیسم شناخته می شوند، خدماتی همچون دیابت، تیروئید، رشد و غدد جنسی و پوکی استخوان را به مراجعان خود ارائه کرده و با تعهد کامل برای تشخیص و درمان آن ها اقدام می نماید. می توانید مشاوره های لازم را در خصوص مسائل غدد از این دکتر غدد خوب دریافت نمایید.

دکتر علی مصدق خواه

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + یازده =