جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در تهران | دکتر گوش و حلق و بینی خوب

بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در تهران می تواند بر اساس تجربه و تخصص خود، به راحتی برای تشخیص بیماری های مرتبط با گوش و حلق و بینی نظر داده و برای آن درمان های لازم را در نظر بگیرد. در بسیاری از مواقع می توانید مساله خود را با بهترین پزشک گوش و حلق و بینی در میان گذاشته و مطمئن باشید که بهترین راه حل درمانی را برای شما در نظر خواهند گرفت. در اینجا لیستی از دکتر گوش و حلق و بینی خوب در اختیار شماست تا بتوانید انتخابی آگاهانه در این خصوص داشته باشید.

دکتر سید مجید کاظمی

دکتر سید مجید کاظمی بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در تهران است که مدرک و تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده است. ضمن آن که عضو آکادمی جراحان گوش و گلو و بینی ایران و عضو انجمن راینولوژی ایران می باشند که به عنوان دکتر گوش و حلق و بینی خوب ، خدماتی همچون جراحي هاي ليفت صورت و پيشاني و كشيدن پوست، اتوپلاستي، اصلاح گوش هاي بر آمده، تزريق چربي، تزريق بوتاكس، جراحي زيبايي پلك یا بلفاروپلاستي، جراحي بيني و عمل بيني، بلفاروپلاستی، سپتوپلاستی و آندوسکوپی بینی و سینوس را ارائه نموده است.

دکتر سید مجید کاظمی | بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در تهران

دکتر سید جواد محمدی

دکتر سید جواد محمدی نیز به عنوان بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در تهران دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و عضو انجمن علمی راینولوژی ایران و عضو آکادمی جراحان ENT اروپا می باشد. ایشان به عنوان دکتر گوش و حلق و بینی خوب ، خدمات جراحی زیبایی بینی، جراحی گوش، جراحی سر و گردن، جراحی زیبایی صورت و جراحی زیبایی پلک را ارائه نموده است.

دکتر سید جواد محمدی | دکتر گوش و حلق و بینی خوب

دکتر مجید ایرانی

دکتر مجید ایرانی نیز بهترین پزشک گوش و حلق و بینی که تحصیلات خود را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گذرانده و عضو جراحان پلاستیک ایران می باشد که از روش جراحی بدون بی هوشی تیپ پلاستی برای جراحی های بینی استفاده کرده و موفقیت های زیادی را کسب نموده است. دکتر گوش و حلق و بینی خوب ، خدماتی همچون رینوپلاستی، تیپ پلاستی، اتوپلاستی (گوش) را انجام داده و خدمات درمانی همچون کم شنوایی، ناشنوایی، عفونت های گوش، سینوزیت،  پولیپ، انحراف تیغه و گرفتگی بینی و اختلال بویایی را در برنامه خود داشته است.

دکتر مجید ایرانی | بهترین پزشک گوش و حلق و بینی

دکتر امید ابراهیمی

دکتر امید ابراهیمی نیز از دیگر پزشکان مطرح و بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در تهران می باشد که بورد تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و در زمینه گوش و حلق و بینی دریافت کرده است. ایشان که دوره های جراحی زیبایی بینی را نیز گذرانده اند، خدماتی همچون جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی گوش، تزریق چربی، جراحی زیبایی پلک، جراحی برجسته کردن چانه و پروتز گونه را انجام می دهند و به عنوان دکتر گوش و حلق و بینی خوب شناخته شده می باشند.

دکتر امید ابراهیمی

دکتر محمدرضا سماواتی فرد

دکتر محمد رضا سماواتی بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در تهران است که دوره تخصصی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده و عضو هیات علمی درمانی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد و خدماتی همچون جراحی زیبایی بینی، لب شکری و پروتز صورت را به عنوان بهترین پزشک گوش و حلق و بینی به بیماران خود ارائه کرده است. می توانید مشاوره های لازم را از این پزشک خوب دریافت کنید.

دکتر محمدرضا سماواتی فرد

بیشتر بخوانید : بهترین چشم پزشک در تهران

دکتر محمد علی اکبری

دکتر محمد علی اکبری نیز به عنوان جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و عضویت در نظام پزشکی آمریکا شناخته شده و از بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در تهران می باشد. ایشان علاوه بر دریافت تخصص خود از دانشگاه شهید بهشتی، دوره های جراحی پلاستیک و زیبایی بینی و صورت را نیز طی نموده و عضو آکادمی جراحان آمریکا و عضو مرکز تحقیقات راینولوژی ایران می باشد و خدماتی همچون جراحی کوتاه کردن پیشانی، جراحی گوش، جراحی چال گونه و جراحی بینی را در برنامه درمانی و زیبایی خود دارند و به عنوان دکتر گوش و حلق و بینی خوب شناخته می شوند.

دکتر محمد علی اکبری | بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در تهران

دکتر علیرضا ابیانه

دکتر علیرضا ابیانه به عنوان دکتر گوش و حلق و بینی خوب می باشند که دوره تخصصی خود را در کشور هند و سپس دوره تکمیلی تخصصی را در دانشگاه شهید بهشتی تهران گذرانده اند. ایشان که به عنوان بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در تهران مطرح می باشند، خدماتی همچون جراحی زیبایی چانه، برجسته سازی گونه، جراحی زیبایی پلک، جراحی زیبایی گوش، لیفت ابرو، لیفت پیشانی و تزریق بوتاکس را نیز انجام می دهند.

دکتر علیرضا ابیانه | دکتر گوش و حلق و بینی خوب

دکتر شیما حاجی بگلو

دکتر شیما حاجی بگلو نیز به عنوان بهترین پزشک گوش و حلق و بینی ، خدماتی همچون عمل بینی یا رینوپلاستی، بلفاروپلاستی، لیفت سانترال لب ، عمل زیبایی گوش، اندوسکوپی سینوس و بینی، جراحی توده های سر و گردن و خدماتی مشابه را در برنامه درمانی خود داشته و به عنوان بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در تهران شناخته می شود. می توانید خدمات مشاوره را از این پزشک خود دریافت کنید.

دکتر شیما حاجی بگلو

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + ده =