جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بهترین اتاق فرار های تهران | قیمت اتاق فرار در تهران | اسکیپ روم

در این نوشته شما میخوانید :

در این صفحه ما در مورد اسکیپ روم ، بهترین اتاق فرار های تهران ، روش های تجربه و بازی و همچنین قیمت اتاق فرار در تهران مطالبی را جمع آوری کرده ایم تا شما بتوانید بهترین اسکیپ روم را انتخاب کرده و کمی ترس و هیجان را به هم تجریه کنید.

بهترین اتاق فرارهای ( اسکیپ روم ) تهران
این صفحه را برای دوستانتان ارسال کنید
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp

اسکیپ روم یا اتاق فرار در تهران

کلمه اسکیپ روم یا همان کلمه بهترین اتاق های فرار در تهران را شاید بارها و بارها شنیده باشید و برای شما این سوال پیش آمده باشد که امکان بازدید از این مکان های فکری و تفریحی در تهران نیز وجود دارد یا نه. در ابتدا بدانید که بهترین اسکیپ روم اشاره به تفریحی دارد که در آن افراد به صورت گروهی بازی را آغاز می کنند و فکر خود را درگیر بازی کرده و در یک فضایی متفاوت سرگرم بازی می شوند. در اتاق های فرار خنده و شادی موج می زند و هر فردی به سبکی از بازی لذت می برد. در تهران اتاق های فرار های زیادی وجود دارد که در طی سال های اخیر فرصت را به علاقمندان تهرانی داده تا در یک محیط متفاوت تفریح کنند و حتی ترس واقعی را حس کنند.

در این اتاق ها اصولا معمایی وجود دارد که فرد باید خلاقیت خود را بکار ببرد و سعی کند تا در یک مدت زمان خاص و مشخص معما را حل کند. در سال های قبل پیدا کردن بهترین این فضای تفریحی کمی سخت بود، اما امروزه تعداد آنها در تهران زیاد شده است. در حال حاضر برای رفتن به بهترین اتاق های فرار جای دوری نیازی نیست بروید و مناطق اطراف تهران را چک کنید..

بعد از بررسی آن ها به جرات می توان گفت که بعضی از آن ها بهترین اتاق فرارهای تهران هستند و فرصت ماجراجویی را ایجاد کرده تا علاقمندان شروع به یک ماجراجویی و حل معماهای مختلف کنند. حالا ما در اینجا تعدادی از بهترین اسکیپ روم های تهران را به شما معرفی می کنیم تا از قیمت اتاق فرار در تهران آگاه شوید و سر فرصت به آن ها سری بزنید.

بهترین اتاق فرارهای تهران

اسکیپ روم انیگما

این مکان دارای 6 عدد از بهترین اتاق ها در برج میلاد بوده و از جمله بهترین اتاق های فراری است که در سال های ابتدایی ساخته شد و فرصتی برای هیجان و تفریح را برای علاقمندان ایجاد کرد. این مکان طبق نظریات مردم بهترین اتاق فرار در تهران است و راهنمای اتاق در زمان برخورد به مشکل، حلال مشکل شما خواهد بود.

آدرس: تهران، برج میلاد، ورودی پارکینگ میلاد، انیگما
نشان
ویز
راه های تماس
دیدگاه درباره اسکیپ روم انیگما

اتاق فرار طاعون

یکی از بهترین اتاق فرارهای تهران است و در میان مردم تهران افراد زیادی مجذوب و شیفته این مکان شده اند. در این اسکیپ روم فرد گیر می افتد و باید به دنبال راهکاری برای خروج از بهترین اتاق های فرار در تهران می گردد.

آدرس: تهران، بزرگراه حقانی، نرسیده به چهار راه جهان کودک، بعد از دیدار شمالی، پلاک 31
راه های تماس
دیدگاه درباره اسکیپ روم طاعون

اسکیپ روم توهم

سناریوی این اسکیپ روم بسیار جذاب، فوق العاده بوده و طبق آرا بهترین اتاق فرار در تهران محسوب می شود که ارزش یک بار امتحان کردن را دارد. پرسنلی فوق العاده در ان حضور دارند و کمک زیادی به لذت بردن از بازی می کنند.

آدرس: تهران، نارمک، خیابان 46 متری ثانی، خیابان طاهری
بلد
نشان
ویز
راه های تماس