جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین آموزشگاه زبان فرانسه | موسسه زبان فرانسوی

امروزه می توانید در بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه ، مهارت های لازم را برای تسلط بر این زبان کسب کنید. موسسات برتر کلاس زبان فرانسوی، با برنامه های گروهی یا خصوصی، از روش های نوین استفاده می کند تا بتواند تمامی ابزارهای لازم را برای یادگیری زبان فرانسه به کارگیرد و موفقیت شما را در مدت زمان مناسبی در تسلط بر این زبان، فراهم نماید.

بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه

آموزشگاه زبان فرانسه پردیسان

آموزشگاه زبان پردیسان، یکی از بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه است که با بهره گیری از تیم مدیریت عالی و اساتید برتر زبان فرانسوی، فعالیت خود را از سال 1384 شروع کرده و دوره های آموزشی خود را برای مقاطع مختلف سنی از جمله کودکان و نوجوانان راه اندازی کرده است. این موسسه از با ارائه خدمات مدرن و به روز توانسته است به یکی از موسسات مطرح در آموزش زبان تبدیل شود. می توانید در کلاس های خصوصی یا گروهی این موسسه شرکت نمایید.

آموزشگاه زبان فرانسه پردیسان

موسسه زبان فرانسوی اسپیکان

آموزشگاه اسپیکان، یکی از بهترین موسسات زبان فرانسوی است که به پشتوانه سالها تجربه در آموزش زبان های خارجی به ویژه زبان فرانسه و بهره گیری از دانش اساتید تحصیلکرده توانسته است موفقیت های زیادی را در آموزش زبان آموزان خود رقم بزند. این موسسه که مطابق با استانداردهای روز دنیا برنامه های آموزشی خود را تنظیم کرده است، دوره های متنوعی را طراحی و برنامه ریزی نموده است. می توانید در خصوص انتخاب دوره های خصوصی و یا گروهی تصمیم گیری کنید.

موسسه زبان فرانسوی اسپیکان

آموزشگاه زبان فرانسه انستیتو میلاد

انستیتو زبان میلاد، یکی از بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه است که با بهره مندی از اساتید ماهر و مجرب خود، توانسته است خدمات با کیفیت آموزشی، به ویژه مهاجرتی را در اختیار زبان آموزان قرار داده و از برنامه های متنوعی برای پیشبرد اهداف خود استفاده نماید. در صورتی که برنامه ادامه تحصیل در خارج از کشور را داشته و تسلط بر زبان فرانسوی برای شما اهمیت دارد، می توانید در این آموزشگاه، دوره های کاملی را گذرانده و مهارت لازم را کسب کنید. دوره های ارائه شده در بهترین کیفیت در تمامی مقاطع سنی ارائه می شود.

آموزشگاه زبان فرانسه انستیتو میلاد

موسسه زبان فرانسوی قطب راوندی

موسسه قطب راوندی، یکی از بهترین موسسات زبان فرانسوی است که با برنامه های حضوری و مجازی، آموزش زبان فرانسه را در بهترین کیفیت در دستور کار خود داشته و با تشکیل کلاس های خود با جدیدترین متدهای آموزش زبان، به موفقیت های زبان آموزان کمک کرده است. در این آموزشگاه که از تجهیزات مدرن آموزشی استفاده می شود. اساتید، به طور کاملا واضح، امکان شرکت در بحث ها به صورت گروهی و خصوصی را به شاگردان خود داده و در تقویت مهارت های ایشان، تلاش می کنند.

موسسه زبان فرانسوی قطب راوندی

مرکز زبان فرانسه تهران

مرکز زبان فرانسه تهران، یکی دیگر از بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه است که توانسته است تعداد بالایی از زبان آموزان را آموزش داده و همواره ترویج و ارتقاء سطح آموزش زبان فرانسه و سیستم و مراکز آموزش عالی فرانسه را در برنامه داشته است. این مرکز که کلاس‌ها و کارگاه‌های متعددی را در راستای افزایش مهارت زبان آموزان راه اندازی کرده است، دوره‌های آماده‌ سازی آزمون‌های زبان (TCF، DALF، DELF) را نیز ارائه می کند. برای شرکت در این دوره ها، نیاز به آزمون تعیین سطح دارید.

مرکز زبان فرانسه تهران

آموزشگاه زبان فرانسه سفیر گفتمان

موسسه زبان فرانسه سفیر گفتمان، یکی از بهترین موسسات زبان فرانسوی است که فعالیت خود را از سال 1385 شروع کرده و با استفاده از متد آموزشی نوین و جامع کتاب آموزشیTendances  که بر پایه آموزش چهار مهارت و بر اساس آموزش اروپای CECR طراحی شده است، به زبان آموزان کمک  می کند. برای حضور در دوره های زبان فرانسه در این موسسه، بایستی در آزمون تعیین سطح زبان فرانسوی شرکت نمایید. در این خصوص، راهنمایی های لازم را کارشناسان سفیر خواهند داد.

آموزشگاه زبان فرانسه سفیر گفتمان

آموزشگاه زبان فرانسه ایران کانادا

آموزشگاه زبان فرانسه ایران کانادا، یکی از بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه است که بر چهار مهارت اصلی مکالمه تاکید داشته و با استفاده از متدهای پیشرفته در این حوزه، کمک بزرگی به زبان آموزان می کند. سیستم زبان فرانسه در آموزشگاه ایران کانادا، کاملا با متد روز دنیا مطا بقت داشته و زبان آموز را برای آزمون های بین المللی آماده می نماید. پیش از شرکت در این دوره ها، در خصوص بسته های آموزشی در کلاس های خصوصی و یا گروهی سوال کنید.

آموزشگاه زبان فرانسه ایران کانادا

موسسه زبان فرانسوی ایران آکسفورد

ایران آکسفورد، یکی از بهترین موسسات زبان فرانسوی است که بهترین روش ها و متدهای روز دنیا را برای آموزش زبان به کار می گیرد. راه حل های ساده و علمی که بتواند تاثیرگذاری مناسب را داشته باشد. این موسسه که دارای تجربه ای درخشان در آموزش زبان های خارجی به ویژه فرانسه دارد، با بهره مندی از آخرین تغییرات متد ها و روش های یادگیری زبان، راه حل های تازه ای از آموزش زبان را مطابق با استاندارد های بین المللی ارائه می کند. لازم به ذکر است که تمامی دوره ها با بالاترین کیفیت ارائه شده تا موفقیت زبان آموزان را در مجامع بین المللی، تضمین نماید. می توانید برای شرکت در این دوره ها، مشاوره های لازم را از کارشناسان دریافت کنید.

موسسه زبان فرانسوی ایران آکسفورد

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 1 =