جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بهترین گیم نت در تهران | قیمت بازی در گیم نت

در این نوشته شما میخوانید :

در این صفحه ما اطلاعاتی در مورد گیم نت، بهترین گیم نت در تهران، ویژگی های بهترین گیم نت و قیمت گیم نت در تهران آورده ایم تا شما بتوانید بهترین گیم نت را انتخاب کنید و در تایم های آزاد خود ساعتی خوشی را با دوستان خود بگذرانید.

بهترین گیم نت های تهران ، قیمت گیم نت
این صفحه را برای دوستانتان ارسال کنید
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp

گیمنت

بازی ، هیجان، لذت و شادی را می توان در بهترین گیمنت های تهران تجربه کرد و به صورت حرفه ای در یک مرکز تفریحی به اوج هیجان رسید. در گذشته بازی ها به صورت تک نفره و یا دو نفره بودن و چندان چنگی به دل نمی زدند، اما امروزه در گیمنت ها می توان به صورت گروه های چند نفره بازی کرد و به اوج هیجان رسید. گیمنت های تهران در فضاهایی بزرگ تاسیس شده و با فراهم کردن امکانات مناسب فضایی برای تفریح و هیجان ایجاد کرده اند.

قیمت گیم نت های تهران با توجه به تجهیزات و امکانات آن ها بسیار مناسب است و فرصتی برای تفریح هر فردی در هر سن و سالی ایجاد می کنند. اگر شما هم به دنبال بهترین گیم نت در تهران هستید، ما در اینجا لیستی از بهترین ها را برای شما آماده کرده ایم تا در صورت نیاز بتوانید مدت زمانی را در محیطی آرام و دنج آن ها بگذارنید و کمی تفریح کنید. در ضمن باید گفت که قیمت گیم نت در تهران به نسبت به خدمات آن ها عالی است، اما با مقایسه قیمت گیم نت در تهران با سایر مکان ها می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین گیم نت در تهران

گیم سنتر تکاف

این مجموعه زیبا و جذاب دارای تعداد زیادی پی سی گیمینگ بوده که برای استفاده کاربران قرار داده شده است. صندلی هایی بسیار راحت با تجهیزات فراوان ساعت ها بازی در این مجموعه را لذت بخش و فراموش نشدنی می کند و باعث شده تا این مکان پاتوقی برای لذت کاربران شود تا بدون توجه به قیمت گیم نت در آن بازی کنند.

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان بهارستان، پلاک 15، گیم سنتر تکاف
بلد
نشان
ویز
راه های تماس
دیدگاه درباره گیم سنتر تکاف

گیم نت ماراتن

محیطی بسیار خوب برای انجام انواع بازی های هیجان انگیز دارد و ساعت ها می توان در آن بازی کرد و به هیجان رسید. دسترسی این مکان به وسایل نقلیه باعث شده همه افراد به راحتی به آن رفت و آمد داشته باشند. در این مکان بیش از 30 کنسول بازی وجود دارد و مجهز به یک اتاق VIP است. قیمت گیم نت ماراتن بسیار مناسب بوده و می توان از تک تک لحظات حضور در آن لذت برد.

تهران، نارمک، بلوار هنگام، میدان الغدیر
بلد
نشان
راه های تماس
دیدگاه درباره گیمنت ماراتن

گیم نت و کلوپ واقعیت مجازی تهران

دستگاه های بسیار پیشرفته و به روزی در این مکان وجود دارد که امکان بازی آسان و نجربه هیجان انگیز را برای گیمرها فراهم می کند. گیمرها می توانند این مکان را بهترین گیم نت در تهران بدانند و آن را پاتوق دائمی خود کنند. قیمت گیم نت واقعیت مجازی بسیار مناسب است.

آدرس: تهران، خیابان شهید مدنی، مرکز خرید تیراژه 2، واحد 407
بلد
نشان
ویز
راه های تماس