جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین باغ رستوران های تهران| باغچه رستوران های دنج در تهران

یکی از تفریح های بسیاری از مردم ایران، دورهمی هایی است که در بهترین باغ رستوران های تهران دارند. در این رستوران های شیک و سرسبز، می توانید در کنار لذت بردن از طعم خوش غذاهای اصیل، لحظاتی آرام بخش را با خانواده و دوستان رقم بزنید. در بسیاری از این باغچه رستوران های دنج در تهران، می توانید سینی چای خوش عطر و قلیان را نیز سفارش دهید. در اینجا برخی از این باغ رستوران ها آورده شده اند.

برترین باغ رستوران های تهران

پای کوه، باغ رستوران تهران

رستوران پای کوه، یکی از بهترین باغ رستوران های تهران است که از دکوراسیونی زیبا و طراحی منحصر به فردی بهره برده است تا فضایی دلنشین را برای مشتریان خود فراهم کند. طراحی میز و تخت در کنار آب، باعث شده است که فضایی آرامش بخش را به محیط داده و لذت غذا خوردن را در این رستوران، دو چندان کند. می توانید در چنین فضایی در مسیر رودخانه، خاطرات خوشی را ثبت کنید.

پای کوه، باغ رستوران تهران

نیلوفر آبی، باغچه رستوران های دنج در تهران

نیلوفر آبی، یکی از بهترین باغچه رستوران های دنج در تهران است که در منطقه خوش آب و هوای کوهسار مستقر بوده و از جمله باغات زیبایی است که با آلاچیق های چوبی مجهز شده است. این یکی از رستوران های مشهور تهران است که به دلیل غذاهایی خوش طعم سرآشپز، سرویس دهی عالی محبوبیت یافته است. ضمن آنکه فضای بسته مناسبی برای برگزاری مهمانی ها و دورهمی های دوستانه و مراسم هایی همچون جشن تولد دارد. می توانید در کنار غذایی خوش طعم مانند انواع کباب ها، از کافی شاپ آن نیز استفاده کرده و انواع نوشیدنی های سرد و گرم را تجربه کنید.  

نیلوفر آبی، باغچه رستوران های دنج در تهران

اس پی یو، باغ رستوران تهران

اس پی یو، یکی از بهترین باغ رستوران های تهران است که با فضایی طبیعی و زیبا از مشتریان خود پذیرایی می کند. در این رستوران می توانید غذاهایی خوش طعم و لذیذ را تجربه کنید. انواع غذاها همچون جوجه کباب و برگ در این رستوران با طعمی بی نظیر ارائه می شود. تنوع منو در این رستوران بالا بوده و مطابق با انواع ذائقه های ایرانی می باشد.

اس پی یو، باغ رستوران تهران

کوهپایه، باغچه رستوران های دنج در تهران

کوهپایه، یکی از بهترین باغچه رستوران های دنج در تهران است که به دلیل تنوع غذایی سنتی که دارد، مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است. این رستوران که در منطقه دربند واقع شده است، در دو بخش فضای باز و بسته تجهیز شده و این قابلیت را دارد تا در آن مراسم و مهمانی های دورهمی خود را برگزار کنید. این یک فضای شیک و لوکس است که با غذاهایی خوش طعم از شما پذیرایی خواهد کرد.

کوهپایه، باغچه رستوران های دنج در تهران

ارکیده، باغ رستوران تهران

ارکیده، یکی از بهترین باغ رستوران های تهران است که در فضایی عالی و سرسبز، از مشتریان خود پذیرایی می کند. شما می توانید انواع غذاهای اصیل همچون شیشلیک یا باقالی پلو با ماهیچه را با طعمی بی نظیر در این رستوران تجربه کنید. از سویی دیگر، این رستوران دارای فضای باز و بسته بوده و سرویس دهی مطلوبی را برای مشتریان خود فراهم کرده است. می توانید مطابق با سلیقه خود، در دورهمی ها؛ از تخت های چیده شده و یا آلاچیق های این رستوران استفاده کنید.

ارکیده، باغ رستوران تهران

بیشتر بخوانید : بهترین آژانس های مسافرتی

باغ نور، باغچه رستوران های دنج در تهران

یکی دیگر از بهترین باغچه رستوران های دنج در تهران، باغ نور است که در فضایی خوش آب و هوا در منطقه فرحزاد قرار گرفته و با طراحی زیبا و سرسبز خود، مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است. در این رستوران می توانید غذاهایی خوشمزه سنتی، همچون انواع کباب را همراه با نان داغ و دوغ محلی میل کنید. در این جا، چای ذغالی سرو می شود.

باغ نور، باغچه رستوران های دنج در تهران

باغ بهشت، باغ رستوران تهران

باغ بهشت، یکی از بهترین باغ رستوران های تهران است که با غذاهایی دلچسب و خوشمزه از مشتریان خود پذیرایی می کند. در این رستوران که با تخت های سنتی و آلاچیق های شیشه ای چیدمان شده است، سرویس چای و قلیان ارائه می شود که دارای قیمت های مناسبی است.

باغ بهشت، باغ رستوران تهران

بیشتر بخوانید : بهترین هتل های تهران

آبشار، باغچه رستوران های دنج در تهران

در رستوران آبشار که یکی از باغچه رستوران های دنج در تهران است، می توانید انواع غذاهای سنتی دلخواه خود را سفارش دهید. این رستران که با طراحی جذاب و سنتی آماده شده است، فضایی دوستانه داشته و با سرویس دهی مناسب از مشتریان خود پذیرایی می کند. در اینجا می توانید در فضای باز و چشم اندازی مناسب، از غذا خوردن لذت ببرید.

آبشار، باغچه رستوران های دنج در تهران

شومینه، باغ رستوران تهران

باغ رستوران شومینه، یکی از بهترین باغ رستوران های تهران است که برای دورهمی های دوستانه به ویژه جوانان بسیار مناسب است. این رستوران، در کنار غذاهایی متنوع سنتی و چای، انواع تنقلات را نیز ارائه می کند که با ذائقه بسیاری از جوانان، سازگاری دارد. می توانید در منطقه خوش آب و هوای لواسان، لذت برده و خاطرات خوشی را با دوستان خود رقم بزنید.

شومینه، باغ رستوران تهران

کوهستان، باغچه رستوران های دنج در تهران

کوهستان که یکی از باغچه رستوران های دنج در تهران است، از جمله رستوران های بی نظیر است که در منطقه نیاوران واقع شده است. این رستوران دارای زمین پینت بال بوده و نگارخانه ای زیبا دارد. شما می توانید لحظات بسیار متفاوت و به یادماندنی را در اینجا همراه با خانواده و دوستان تجربه کنید. یکی از غذاهای متفاوت در اینجا، غذاهای ژاپنی است که طرفداران زیادی دارد. شما می توانید انواع غذا را در فضایی مناسب و جداگانه انتخاب کنید و از طعم آن ها لذت ببرید.

کوهستان، باغچه رستوران های دنج در تهران

مطالب مرتبط