جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین آموزشگاه زبان آلمانی | بهترین کلاس های آموزش زبان آلمانی

هنگامی که برای یادگیری زبان دیگری مانند آلمانی تصمیم می گیرید، انتخاب یکی از بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی می تواند گزینه ای عالی برای رسیدن به اهداف شما باشد. می توانید دوره های کامل و به روز شده را در بهترین کلاس های آموزش زبان آلمانی گذرانده و مهارت های لازم را در این خصوص کسب کنید. در اینجا برخی از برترین آموزشگاه های زبان آلمانی آورده شده است.

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی

آموزشگاه زبان آلمانی ملل

آموزشگاه زبان های خارجه ملل، یکی از  بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی است که فعالیت خود را در حوزه آموزش، از سال 1379 شروع کرده و با بهره مندی از اساتید برجسته و با سابقه  توانسته است موفقیت های زیادی را کسب کند. این موسسه که از تکنیک های روز دنیا بهره می برد، در توسعه حوزه های آموزشی به زبان آموزان تلاش خود را متمرکز نموده و در راستای افزایش بهره وری در سیستم آموزش و افزایش رضایتمندی دانشجویان حرکت کرده است. همچنین دوره های ورکشاپ را به صورت منظم ارائه می نماید. متد های آموزشی نوین و با کیفیت را در این آموزشگاه و در تمام دوره های سنی می توانید دریافت کنید.

آموزشگاه زبان آلمانی ملل

کلاس های آموزش زبان آلمانی گوته

مؤسسه آموزش زبان آلمانی گوته که یکی از بهترین کلاس های آموزش زبان آلمانی است، از مجموعه های فعال و برجسته در این حوزه است که از جمله مراکز پیشرو جهت فراگیری زبان آلمانی می باشد. این مرکز، برای  بزرگسالان  دوره های مختلف در سطوح A1 تا C2 را ارائه می کند و آزمون های رسمی و بین المللی مؤسسه گوته را برگزار می نماید. همچنین، با برگزاری دوره های آموزش مدرسین، سعی دارد تا در بهبود کیفیت تدریس زبان آلمانی نیز قدم های موثری را بردارد. می توانید در خصوص این دوره ها، از بخش کارشناسی، اطلاعات جامعی را کسب کنید.

کلاس های آموزش زبان آلمانی گوته

آموزشگاه زبان آلمانی انجل

آکادمی بین المللی زبان آلمانی انجل، یکی از  بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی است که به عنوان بزرگترین  مرکز برگزاری آزمون های ÖSD ، TestDaF و TestAS  فعالیت های گسترده ای را داشته است. همچنین، دوره های آموزشی پیشرفته ای را در سطوح مختلف ارائه می کند که با سابقه ای ده ساله توانسته است موفقیت های زیادی را کسب کند. ضمن آنکه این موسسه شیوه های تدریس نوینی را به کار بسته است تا مهارت های زبان آموزان را تا سطح استاندارد شده ای، ارتقاء دهد. برگزاری این دوره های آموزشی را از کارشناسان انجل بپرسید.

آموزشگاه زبان آلمانی انجل

آموزشگاه انجمن فرهنگی اتریش

انجمن فرهنگی اتریش، یکی از بهترین کلاس های آموزش زبان آلمانی است که با تجربه ای ارزشمند، در دوازده سطح مختلف کلاس برگزار می کند که دوره‌های عادی، فشرده، ، کودکان و نوجوانان و مکالمه را شامل می شود. همچنین، این مرکز، امتحانات ÖSD را 5 بار در سال در تمامی سطوح برگزار می‌کند. در این آموزشگاه 20 استاد برجسته‌ آلمانی حضور دارند که زبان آلمانی زبان مادری و یا اولین زبان گفتاری آن می باشد. بنابراین می توانید با حضور در دوره های تخصصی این موسسه، به راحتی به بالاتری سطح مهارت در زبان آلمانی دست یابید.

آموزشگاه انجمن فرهنگی اتریش

آموزشگاه زبان آلمانی دیوان

یکی از  بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی ، آموزشگاه دیوان است که با تکیه بر روش های نوین آموزشی و اساتید برجسته، توانسته است در انتقال مهارت های لازم در این زبان و ایجاد تسلط لازم در چهار مهارت زبان آلمانی، اقدامات کاربردی و ارزشمندی را ارائه نماید. این آموزشگاه که دارای دوره های گروهی و خصوصی می باشد، برنامه های آموزشی خود را در مقاطع مختلف ارائه می کند که متناسب با تقاضای زبان آموزان می باشد.

آموزشگاه زبان آلمانی دیوان

کلاس های آموزش زبان آلمانی گلوبال

موسسه زبانکده سپهر یا گلوبال زبان، یکی از بهترین کلاس های آموزش زبان آلمانی است که علاوه بر ارائه برنامه های آموزش کامل آلمانی، برای آمادگی آیلتس IELTSنیز دوره هایی را ارائه می کند که بصورت خصوصی و ترمیک برگزار می شود. همچنین، اگر تنها قصد سفر به کشورهای آلمانی زبان را دارید، می توانید در دوره های مکالمه این موسسه شرکت کنید. برنامه های این موسسه آموزشی، مطابق با استانداردهای تعیین شده جهانی بوده و در بهترین کیفیت برگزار می شود. برنامه های آموزشی را از کارشناسان بپرسید.

کلاس های آموزش زبان آلمانی گلوبال

موسسه زبان آلمانی ادبا

مؤسسه زبان آلمانی ادبا، یکی از  بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی است که فعالیت خود را از سال 1385 شروع کرده و دانشجویان بسیاری را در این مسیر یاری کرده است. این موسسه که از اساتید قوی در این حوزه بهره می برد، به عنوان یکی از موسسات برجسته در زبان آلمانی مطرح است. تعهد مدیران و موسسان این مرکز آموزشی، باعث شده است که کیفیت آموزش در دوره های زبان کامل و به روز بوده و مهارت های زبان آموزان را به خوبی ارتقاء دهد.

موسسه زبان آلمانی ادبا

موسسه زبان آلمانی آریان صدر

موسسه آریان صدر، یکی از بهترین کلاس های آموزش زبان آلمانی است که با جذب نیروهای متخصص و توانمند و ایجاد برنامه مدون آموزشی مطابق با استاندارد، فعالیت داشته و در تقویت و بهبود کیفیت آموزشی موفق باشد. دوره های آموزشی با کیفیت در این موسسه باعث شده است تا فارغ التحصیلان بتوانند با خیالی آسوده در برنامه های ادامه تحصیل خود در کشورهای آلمانی زبان شرکت کنند. برای دریافت برنامه های آموزشی در کلاس های گروهی و خصوصی، با کارشناسان تماس بگیرید.

موسسه زبان آلمانی آریان صدر

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 3 =