جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بهترین دکتر و جراح ژنیکوماستی در تهران

در این نوشته شما میخوانید :

در این صفحه ما در مورد ژنیکوماستی ، بهترین جراح ژنیکوماستی در تهران، روش انتخاب بهترین جراح و هزینه آن اطلاعاتی آورده ایم تا شما بتوانید بهترین جراح ژنیکوماستی در تهران را انتخاب کنید و بدنی زیبا طبق رویای خود داشته باشید.

بهترین دکتر و جراح ژنیکوماستی در تهران
این صفحه را برای دوستانتان ارسال کنید
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp

جراحی ژنیکوماستی

امروزه همه آقایان به دنبال زیبایی هستند و می خواهند اندامی زیباتر داشته باشند؛ از این رو بعضی از آن ها به دنبال بهترین دکتر و جراح ژنیکوماستی هستند و می خواهند کمی سایز سینه خود تغیر دهند و جذاب تر شوند.

در ابتدا اجازه دهید معنی جراحی نیکوماستی را بفهمیم چیست و منظور از آن چیست؟ ژنیکوماستی به جراحی مربوط به کاهش سایز سینه در مردان گفته می شود که می توان آن را یکی از عمل های زیبایی دانست. در جامعه امروزی افراد زیادی جراحی ژنیکوماستی را انجام می دهند و در بین مردان این نوع جراحی طرفداران زیادی دارد.

شاید شما هم به دلایل خاص مانند وراثت و یا چاقی سینه های بزرگ و بد فرمی داشته باشید و بخواهید به بهترین جراح ژنیکوماستی در تهران مراجعه کنید تا این اندام را برای شما کوچک تر و خوش فر تر کنند. به همین علت ما با کمی تحقیق در میان مردم لیستی از بهترین جراح ژنیکوماستی در تهران تهیه کردیم تا شما با بررسی سوابق و البته هزینه ژنیکوماستی بتونید از خدمات جراح در صورت نیاز بهره ببرید. 

بهترین جراح ژنیکوماستی در تهران

جراح ژنیکوماستی دکتر اسماعیل شیرزادگان

دکتر شیرزادگان در انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی، کالج بین المللی جراحان آمریکا، جامعه بین المللی جراحان پلاستیک و زیبایی آمریکا و جامعه جراحان ایران عضویت دارد و می توان ایشان را بهترین جراح ژنیکوماستی در تهران دانست. این دکتر جراحی های زیبایی زیادی انجام داده و به موفقیت های چشمگیری رسیده است.

آدرس: تهران، ضلع شمال شرقی میدان ونک، کوچه صانعی، پلاک 33، واحد 41
بلد
نشان
ویز
راه های تماس
دیدگاه درباره دکتر اسماعیل شیرزادگان

دکتر مصطفی جان بزرگی

مصطفی جان بزرگی، عمل های جراحی زیادی در این زمینه انجام داده است و خوشبختانه بیماران از جراحی ها راضی بوده و به نتیجه دلخواه رسیده اند. از دیگر خدمات دکتر پیکرتراشی، جراحی بینی، ساکشن، ترمیمی، جراحی پلک، و … است. می توان ایشان را بهترین جراح ژنیکوماستی در تهران دانست و با اعتماد به ایشان می توان به اندامی زیبا رسید.

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه 6، واحد 602
بلد
نشان
ویز
راه های تماس
دیدگاه درباره دکتر مصطفی جان بزرگی

جراح ژنیکوماستی دکتر وهاب استرکی

دکتر استرکی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی داشته و خدمات زیادی در زمینه جراحی زیبایی سینه، پیکر تراشی، پروتز سینه، ماموپلاستی، لیفت سینه، ایپوماتیک و … انجام می دهد. با صبر و حوصله فراوان نتیجه جراحی را توضیح داده و به تمامی سوالات بیمار پاسخ می دهد و توانسته بهترین جراح ژنیکوماستی در تهران شود.

آدرس: تهران، خیابان لواسانی (فرمانیه شرقی)، جنب باشگاه فرمانیه، پلاک 12، طبقه چهارم، واحد 12، ساختمان 241
بلد
نشان
ویز
راه های تماس