جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین آموزشگاه های زبان آیلتس | بهترین کلاس های IETLS

اگر برنامه مهاجرت و یا ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید، می توانید در بهترین آموزشگاه زبان آیلتس ، دوره های کاملی را دریافت کرده و گواهینامه معتبر بین المللی را دریافت کنید. با انتخاب بهترین کلاس IETLS ، می توانید مطابق با جدیدترین روش های آموزش زبان آیلتس پیش رفته و مهارت های لازم را برای حضور در مراکز علمی و حرفه ای جهانی کسب نمایید. در اینجا برخی از آموزشگاه های برتر آیلتس آورده شده است. می توانید پیش از شرکت در این دوره ها، راهنمایی های کاربردی را از بخش کارشناسی این موسسات آموزشی دریافت کنید.

برترین آموزشگاه های زبان آیلتس

آموزشگاه زبان آیلتس ایران اروپا

موسسه زبان ایران اروپا، یکی از بهترین آموزشگاه های زبان آیلتس است که از سال 1388 فعالیت داشته و دوره های آموزش زبان انگلیسی و آیلتس را به صورت حرفه ای برگزار می کند. کلاس های این آموزشگاه برای کسب مهارت های مکالمه و آزمون های بین المللی زبان طراحی شده است که به صورت خصوصی، نیمه گروهی و گروهی تشکیل می شود. اساتید این مرکز، بر کیفیت آموزشی تمرکز داشته و در محیطی آرام و مجهز، دوره های خود را برگزار می کنند.

آموزشگاه زبان آیلتس ایران اروپا

کلاس IETLS گاما

یکی از بهترین کلاس های IETLS ، موسسه گاما می باشد که از سال 1389 فعالیت آموزشی خود را شروع کرده و مجوزهای رسمی را در خصوص آموزش زبان های خارجه و آزمون های بین المللی و پذیرش دانشگاه های خارجی را دریافت نموده است. می توانید دوره های کامل و با کیفیتی را در این آموزشگاه گذرانده و مدرک معتبر آن را دریافت کنید. در این خصوص، کارشناسان موسسه گاما، شما را یاری کرده و مشاوره های لازم در خصوص نحوه مطالعه و آمادگی برای آزمون بین المللی آیلتس را در اختیار شما قرار خواهند داد.

کلاس IETLS گاما

آموزشگاه زبان آیلتس نصیر

مؤسسه نصیر، یکی از بهترین آموزشگاه های آیلتس است که از سال 1375 فعالیت داشته و با بهره مندی از اساتید مجرب و متخصص، دوره های مربوط به زبان و امتحانات سنجش بین المللی را ارائه می کند. این آموزشگاه با استفاده از سیستم های آموزشی پیشرفته و در فضایی مجهز و آرام، دوره های خود را برگزار کرده و کلاس های آنلاین را برای تمامی سنین از سراسر دنیا ارائه می نماید. می توانید از این مرکز مشاوره های تخصصی را دریافت کنید.

آموزشگاه زبان آیلتس نصیر

کلاس IETLS زبان نگار

زبان نگار، یکی از بهترین کلاس های IETLS است که دارای سابقه ای 22 ساله در این حوزه بوده و دوره های بین المللی آمادگی آزمون آیلتس را در سطح بالایی برگزار می کند. این موسسه، با رعایت اصول دقیق و استاندارد آموزشی دوره های به روز شده ای را ارائه می کند و با بهرمندی از مدرسین IELTS  مجرب، دوره های با کیفیت را با جدیدترین متد در اختیار زبان آموزان قرار می دهد. می توانید با گذراندن این دوره ها، نمرات دلخواه خود را در این آزمون کسب نمایید. برای کسب نتایج بهتر، توصیه می شود تا راهنمایی های لازم را از کارشناسان دریافت کنید.

کلاس IETLS زبان نگار

ایران کمبریج

این کمبریج، به عنوان مرکز تخصصی آموزش زبان و یکی از بهترین آموزشگاه های آیلتس مطرح بوده و  با آموزش بیش از 12 زبان خارجی، یکی از مراکز آموزشی معتبر در میان دیگر مراکز شناخته می شود. شما می توانید برای گذراندن دوره های آموزشی آیلتس در دوره های خصوص، نیمه خصوص و یا گروهی آن شرکت کرده و زبان هایی همچون انگلیسی، آلمانی، ایتالیای و یا اسپانیایی را بیاموزید.

ایران کمبریج

آموزشگاه زبان آیلتس دهخدا

موسسه زبان دهخدا به عنوان یکی از بهترین کلاس های IETLS مطرح است که با بهره گیری از تیم مدیریت خبره و با سابقه در زمینه آموزش و اساتید برتر زبان های خارجی، فعالیت حرفه ای خود را در این حوزه شروع کرده و همواره بر کیفیت دوره های خود تکیه داشته است. می توانید دوره های حرفه ای این موسسه را گذرانده و برای آزمون آیلتس آمادگی های لازم را کسب نمایید. در این خصوص، کارشناسان این مرکز آموزشی، شما را یاری می کنند. می توانید مشاوره های لازم را پیش از هر اقدامی از کارشناسان دریافت کنید.

آموزشگاه زبان آیلتس دهخدا

کلاس IETLS اسپیکان

آموزشگاه اسپیکان، یکی از بهترین آموزشگاه های آیلتس می باشد که با پشتوانه سالها تجربه در حوزه آموزش زبان های خارجی و آزمون های بین المللی فعالیت خود را گسترش داده است. این موسسه با بهره گیری از دانش اساتید کارآزموده و جدیدترین متدهای آموزشی مطابق با استانداردهای بین المللی را ارائه کرده است و توانسته است بر مهارت های چهارگانه زبان به ویژه مکالمه در زبان آموزان، نقش موثری داشته باشد.

کلاس IETLS اسپیکان

آموزشگاه زبان آیلتس بیان برتر

بیان برتر، یکی دیگر از بهترین کلاس های IETLS  است که شما را در این دوره ها یاری می کند. براي شركت در آزمون آيلتس نيازي به دوره‌هاي وقت‌گير ندارید، می توانید با دوره‌هاي عمومي زبان انگليسي و بر اساس تكنيك‌ هاي آيلتس که در چند دوره تقسیم بندی می شود شرکت کنید. این دوره ها براساس روش نمره‌ دهي آزمون آيلتس طراحي شده و تمامي تكنيك ‌ها به داوطلبان در يك دوره دو ماهه آموزش داده می شود. می توانید برای کسب مهارت و آمادگی لازم در آزمون آیلتس، ضمن دریافت مشاوره های لازم از اساتید، کلاس های آن را پشت سر بگذارید.

آموزشگاه زبان آیلتس بیان برتر

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + سیزده =