جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی | بهترین کلاس آموزش ایتالیایی

اگر به دنبال کسب مهارت لازم در زبان ایتالیایی هستید، می توانید در بهترین آموزشگاه های زبان ایتالیایی شرکت کرده و دوره های حضوری و مجازی را دنبال کنید. در اینجا برخی از بهترین کلاس های آموزش ایتالیایی معرفی شده است که دارای سبک های جدیدی در آموزش این زبان می باشد. اساتید این مراکز زبان آموزان را یاری می کنند تا در مدت زمان مناسب، به مهارت های لازم دست یابند.

بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی

آموزشگاه زبان ایتالیایی گات

یکی از بهترین آموزشگاه های زبان ایتالیایی ، موسسه آموزشی گات است که زبان های خارجی همچون ایتالیایی را در بهترین سطح ارائه می کند. از جمله وجه تمایز این موسسه با دیگر آموزشگاه های زبان، ارائه دوره های آموزشی در روزهای تعطیل و تمامی روزهای هفته در روش های متنوع بوده و دوره های تربیت مدرس را به همراه گواهی نامه های معتبر برگزار می کند. برای اطلاع از کلاس های این موسسه، می توانید با بخش کارشناسی تماس بگیرید.

آموزشگاه زبان ایتالیایی گات

کلاس آموزش ایتالیایی آلپیدا

آموزشگاه آلپیدا، یکی از بهترین کلاس های آموزش ایتالیایی است که دوره های خصوصی را به صورت حضوری و آنلاین برگزار می کند. این آموزشگاه، دارای کلاس های آنلاین آموزش زبان ایتالیایی، انعطاف پذیری لازم را در نحوه یادگیری دارد. می توانید پس از ثبت نام در این کلاس ها، با استاد خود تماس گرفته و از طریق برنامه هایی همچون زوم یا اسکایپ، کلاس های خود را در زمانی مطلوب، دریافت کنید. این کلاس ها، بر روی چهار مهارت اصلی خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن، تمرکز کافی داشته و سعی در ارتقاء مهارت زبان آموزان دارد.

کلاس آموزش ایتالیایی آلپیدا

آموزشگاه زبان ایتالیایی قیطریه

آموزشگاه قیطریه، با سابقه ای ده ساله در حوزه آموزشی زبان، یکی از بهترین آموزشگاه های زبان ایتالیایی محسوب می شود  که با بهره مندی از اساتید مجرب و متخصص، خدمات آموزشی مناسبی را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد. آموزش این زبان به صورت کاملا کاربردی و ایجاد مهارت های لازم در این مرکز انجام شده و مدارک معتبر و گواهی نامه لازم ارائه می شود.

آموزشگاه زبان ایتالیایی قیطریه

کلاس آموزش ایتالیایی سخن سرایان

یکی دیگر از مراکز آموزشی معتبر، سخن سرایان می باشد که به عنوان یکی از بهترین کلاس های آموزش ایتالیایی شناخته شده و دوره های متنوعی را در مدت زمان مناسب، در اختیار متقاضیانی قرار می دهد که قصد دارند برای ادامه تحصیل، به این کشور مهاجرت کند. این موسسه که به صورت خصوصی و گروهی برگزار می شود، از استانداردهای روز دنیا و تجهیزات مجهز بهره می برد تا بهترین تاثیرگذاری را در کسب مهارت زبان آموزان داشته باشد. برای ثبت نام در این دوره ها، با بخش کارشناسی در ارتباط باشید.

کلاس آموزش ایتالیایی سخن سرایان

مؤسسه‌ زبان برنا

موسسه زبان های خارجی برنا، یکی از بهترین آموزشگاه های زبان ایتالیایی است که فعالیت خود را از آذرماه 1383 شروع کرده و با بهره مندی از اساتید مجرب اروپایی، توانسته است به زبان آموزان در سنین مختلف، کمک نماید تا در مدت زمان مناسب، به مهارت های این زبان دست یابند. می توانید برای کسب اطلاعات کامل تر و ثبت نام در دوره های متنوع این موسسه، با بخش کارشناسی تماس بگیرید.

مؤسسه‌ زبان برنا

آموزشگاه زبان ایتالیایی انديشه پارسيان

موسسه زبان انديشه پارسيان، یکی از بهترین کلاس های آموزش ایتالیایی است که فعالیت خود را با تکیه بر کارشناسان زبان و اساتید تحصیل کرده از سال 1382 شروع کرده است. موفقیت های زیادی که دانشجویان این موسسه در زبان ایتالیایی کسب کرده و توانسته اند پذیرش دانشگاه های این کشور را بدست آورند، گواه این است که دوره های آموزشی اندیشه پارسیان، از استانداردهای لازم برخوردار بوده و به روز شده است. راهنمایی های لازم در این خصوص را از کارشناسان دریافت کنید.

آموزشگاه زبان ایتالیایی انديشه پارسيان

کلاس آموزش ایتالیایی تهران

از جمله وجه تمایز کلاس های آموزشگاه زبان تهران، برگزاری آنلاین دوره های زبان ایتالیایی با انعطاف بالا می باشد. می توانید با استفاده از این امکان، در زمان هایی مناسب با شرایط خود، کلاس های آنلاین را انتخاب کرده و برای کسب مهارت های لازم، با اساتید این موسسه در ارتباط باشید. تمامی دوره ها، با استفاده از متد روز دنیا بوده و ابزارهای لازم برای ارتقاء سطح در آن ها منظور شده است.

کلاس آموزش ایتالیایی تهران

آموزشگاه زبان ایتالیایی رادین

آموزشگاه رادین، یکی از بهترین کلاس های آموزش ایتالیایی است که فعالیت خود را از سال 1376 شروع کرده و مجوزهای لازم را در ارائه خدمات آموزش زبان کسب نموده است. این موسسه که اساتیدی برجسته و تحصیل کرده بهره می برد، در تمامی مقاطع سنی، دوره های منعطفی را برگزار کرده و گواهی های معتبری را ارائه می نماید. می توانید برای کسب اطلاعات جامع تر، با بخش کارشناسی این موسسه در ارتباط باشید.

آموزشگاه زبان ایتالیایی رادین

کلاس آموزش ایتالیایی سروش دانش

یکی دیگر از موسسات محبوب که کلاس های مکالمه زبان ایتالیایی را در کلاس های خصوصی و نیمه گروهی برگزار می کند، آموزشگاه سروش دانش است که برای تمامی افراد در رده سنی متفاوت، کلاس هایی مفید و کاربری را ارائه می نماید. می توانید مشاوره های لازم را پیش از ثبت نام دریافت کرده و متناسب با شرایط خود، دوره های مختلفی را انتخاب نمایید. بهره مندی از تجهیزات مناسب و اساتید برجسته باعث شده است که دوره های این آموزشگاه، از سطح کیفی بالایی برخوردار بوده و در کسب مهارت زبان آموزان، نقش موثری داشته باشد.

کلاس آموزش ایتالیایی سروش دانش

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 4 =