جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بهترین باشگاه بدنسازی مردانه در تهران | شهریه باشگاه بدنسازی آقایان

در این نوشته شما میخوانید :

در این صفحه ما اطلاعاتی در مورد باشگاه بدنسازی آقایان ، بهترین باشگاه بدنسازی مردانه در تهران ، روش های پیدا کردن بهترین باشگاه و قیمت و شهریه باشگاه بدنسازی آقایان می آوریم تا شما بتوانید بهترین باشگاه ها را انتخاب کنید و بدنی مطابق میل و سلیقه خود زیر نظر بهترین مربیان بسازید.

بهترین باشگاه بدنسازی آقایان (مردانه ) در تهران
این صفحه را برای دوستانتان ارسال کنید
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp

باشگاه بدنسازی آقایان

ورزش کردن یکی از بهترین خصوصیاتی است که بدن را در هر سن و سالی شاد نگه می دارد و ذهن را از تمامی مشکلات رهایی می دهد. امروزه در گوشه و کنار شهر تعداد زیادی باشگاه بدنسازی آقایان وجود دارد که در ساعت های مختلف روز خدمات خود را ارائه می دهند تا هر فرد بتواند روحیه خود را حفظ کند و البته به تناسب اندام برسد.

امروزه باشگاه های بدنسازی آقایان برای ساعتی شما را از مشکلات زندگی رهایی می دهند و می توانید فقط به خودتان و سلامتی خود فکر کنید. وقتی نام بهترین باشگاه بدنسازی مردانه در تهران به میان می آید نام باشگاه های مختلفی با خدمات عالی می درخشد که در اینجا ما تعدادی از آن ها را نام می بریم تا شما نیز آن ها را بشناسید.

البته باید گفت که بهترین باشگاه بدنسازی مردانه در تهران زیر نظر مربیان با مهارت و با تجربه کار می کنند تا علاقمندان به ورزش به بهترین شکل ممکن از خدمات آن ها استفاده کنند.

بهترین باشگاه بدنسازی مردانه در تهران

باشگاه بدنسازی آقایان کوهسار

این باشگاه بدنسازی آقایان خدمات بسیار خوبی در یک محیط بزرگ با تجهیزات فراوان ارائه می دهد. این باشگاه از ساعت 7 صبح تا 11 شب باز بوده و در هر ساعتی از روز می توان به آن مراجعه کرد و از خدمات آن استفاده نمود.

آدرس: تهران، انتهای اشرفی اصفهانی، سیمون بلور، خیابان اقبال پور، کوچه کوهسار هفتم مرکزی
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه بدنسازی کوهسار

باشگاه بدنسازی آقایان سالار

باشگاه بدنسازی آقایان سالار سابقه ای 24 ساله دارد و کلاس های ورزشی زیادی مانند تی ار ایکس، بادی بلدینگ، بادی کلاسیک و … را ارائه می دهد و همه روزه و حتی روزهای تعطیل می توان از خدمات این باشگاه استفاده کرد.

آدرس: تهران، شریعتی، بالاتر از ایستگاه مترو قلهک، حیابان یزدانیان، پلاک 8، باشگاه سالار
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه بدنسازی آقایان سالار

باشگاه بدنسازی روئین تنان

باشگاه بدنسازی آقایان روئین تنان در فضاهای بزرگی انواع مختلف تجهیزات را در خدمت علاقمندان قرار داده است. کادر مربی این مرکز بسیار عالی بوده و محیطی امن و بهداشتی دارد. همه چیز در این مکان برای رسیدن به اندامی ایده آل آماده است و منتظر علاقمندان بدنسازی است.

آدرس شعبه 1: تهران، پونک، بلوار میرزا بابایی، پلاک 4، ساختمان سبز
آدرس شعبه 2: تهران، شهریار، خیابان ولیعصر، جنب بانک ملی، کوچه شهید آفاجان لو، پلاک 3
بلد
نشان
گوگل مپ
ویز
آدرس شعبه 3: تهران، شهریار، شهرک فردوسیه، چهارده متری احمد افشاری، پلاک 236
بلد
نشان
گوگل مپ
ویز
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه بدنسازی روئین تنان

باشگاه بدنسازی آقایان صبا

این باشگاه بدنسازی آقایان را می توان بهترین باشگاه بدنسازی مردانه در تهران دانست؛ چرا که تجهیزات مدرن زیادی دارد و تمامی اصول بهداشتی و ایمنی را رعایت می کند. مربیان و کارشناسان تعذیه این باشگاه بدنسازی آقایان بهترین خدمات بدنسازی، لاغری، فیوژن، زومبا، کاراته، ووشو، یوگا، پیلاتس و .. را ارائه می دهند و می توان در این مرکز به آرامش روحی و جسمی رسید.

آدرس: تهران، سعادت آباد، بین چهار راه سرو و میدان کتاب، جنب بانک پارسیان و اقتصاد نوین، پلاک 104، باشگاه صبا
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه بدنسازی آقایان صبا

باشگاه بدنسازی یونیک

در این مرکز ورزشی نه تنها خدمات بدنسازی بلکه می توان از خدمات پزشکی نیز استفاده کرد. دستگاه های ورزشی زیادی در این باشگاه بدنسازی آقایان وجود دارد که در سانس های مختلف می توان از آن ها استفاده نمود.

آدرس: تهران، ولنجک، خیابان ششم، باشگاه یونیک
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه بدنسازی یونیک

باشگاه بدنسازی آقایان سام فیت

باشگاه بدنسازی آقایان سام فیت برنامه های خاصی برای تناسب اندام دارد و دارای امکاناتی مانند کمدهای اختصاصی، میزهایی بیلیارد، تجهیزات ورزشی، اتاق ماساژ، استخر، سونا، و … بوده و خدمات زیادی به علاقمندان ارائه می دهد و شعبه های مختلفی در تهران دارد.

آدرس شعبه 1: تهران، پایین تر از میدان حر، مرکز خرید صبا مال
بلد
نشان
گوگل مپ
ویز
آدرس شعبه 2: تهران، خیابان جمهوری، تقاطع خیابان ولیعصر، طبقه پنجم
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه بدنسازی آقایان سام فیت

باشگاه بدنسازی نیترو

این باشگاه در رشته بدنسازی فعالیت دارد و دارای دستگاه های هوازی، بوفه رژیمی و تجهیزات ورزشی بسیار زیادی است. خدمات ورزشی این باشگاه بدنسازی آقایان زیر نظر مربیان حرفه ای انجام می شود.

آدرس: تهران، بلوار میرداماد، رو به روی مسجد القدیر، کوچه شنگرف، نبش یکم، پلاک 12
بلد
نشان
ویز
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه بدنسازی نیترو

باشگاه بدنسازی ستاره پارس

باشگاه بدنسازی آقایان ستاره پارس ورزش های مختلف هوازی، تی ار ایکس، بدنسازی و … را زیر نظر مربیان ورزشی و تغذیه انجام می دهد. تمامی دستگاه های این مرکز بسیار مجهز بوده و ایمنی های لازم برای سلامت شما رعایت شده است. تمامی پروتکول های بهداشتی نیز در این مکان رعایت می شود.

آدرس: تهران، تهرانپارس، خیابان وفادار شرقی، بین فلکه چهارم و میدان استخر پلاک 912
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه بدنسازی ستاره پارس

روش های انتخاب باشگاه بدنسازی آقایان

همواره می توان گفت که بهترین باشگاه بدنسازی مردانه در تهران خدمات بسیار زیادی ارائه می دهد تا که بتواند توجه کاربران و علاقمندان بدنسازی را به خود جلب کند. از این رو برای انتخاب باشگاه بدنسازی باید به مواردی توجه نمود تا بهترین و مجهزترین باشگاه را انتخاب و در آن ورزش کرد و به تناسب اندام رسید.

  • تنوع دستگاه های بدنسازی و تجهیزات مرکز. هر چقدر دستگاه های پیشرفته بیشتر و بهتری داشته باشد در ارائه خدمات خود بهتر عمل می کند.
  • تجربه و مهارت مربیان. بهترین باشگاه بدنسازی مردانه در تهران دارای مربیانی است که با دانش مورد نیاز و صبر و حوصله مهارت های لازم را به علاقمندان آموزش می دهند.
  • نظافت و اصول بهداشتی. با توجه به بیماری های مختلف، رعایت اصول بهداشتی در قسمت های مختلف باشگاه اهمیت زیادی دارد.
  • منطقه و محل باشگاه. دسترسی باشگاه به خدمات حمل و نقل، رفت و آمد به باشگاه را آسان تر می کند.
  • قیمت و شهریه باشگاه بدنسازی آقایان. این گزینه در مرحله آخر و بعد از خدمات اهمیت دارد و می توانید بر جسب بودجه و نیاز خود به خدمات، بهترین باشگاه بدنسازی آقایان را انتخاب کنید.

قیمت و شهریه باشگاه بدنسازی آقایان

در کنار ارائه خدمات باشگاه بدنسازی آقایان قیمت و شهریه نیز اهمیت زیادی دارد و ممکن است تاثیر بسیار زیادی بر روی انتخاب فرد بگذارد. قیمت و شهریه باشگاه بدنسازی آقایان بر اساس شرایط مختلفی تعیین می شود. این موارد شامل:

  • تجهیزات و امکانات
  • محل و منطقه باشگاه
  • خدمات ارائه شده توسط باشگاه
  • مربیان و کارشناسان

همانطور که در بالا گفته شد قیمت و شهریه باشگاه بدنسازی آقایان بر حسب مواردی زیاد تعیین می شود که می توان مهم ترین عامل را منطقه و تجهیزات مرکز دانست. هر باشگاه بر اساس خدمات خود قیمتی مشخص دارد که هزینه گروهی در هر دوره بین 500 هزار تومان تا 1 میلون تومان بوده و در کلاس های خصوصی هر جلسه از 300 هزار تومان شروع و تا 500 هزار تومان خواهد بود. اما این قیمت در همه جا یکسان نیست و قیمت شهریه باشگاه بدنسازی آقایان در هر منطقه فرق می کند و بر حسب شرایط تعیین شده باشگاه و منطقه نوسان دارد و ممکن است در زمان ثبت نام با قیمت هایی بالاتر و حتی پایین تر رو به رو شوید.