جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر قارچ شناسی در تهران | بهترین متخصص قارچ شناسی در تهران | متخصص قارچ پوستی

شاید بتوان گفت که آکنه یکی از بیماری های پوستی رایج است که روی غدد چربی تاثیر دشته و می تواند با ایجاد انواع جوش بر روی پوست، ظاهر شود. از سویی دیگر، بیماری های عفونی قارچی نیز وجود دارند که همواره بر روی پوست، مو و ناخن ها تاثیر منفی داشته و ظاهری ناخوشایند را ایجاد می کنند. این عفونت ها زمانی ظاهر می شوند که سیستم ایمنی بدن، به خوبی کار نمی کند. بهترین دکتر قارچ شناسی در تهران می تواند در این زمینه به شما کمک کند. اگر به دنبال متخصص قارچ شناسی هستید، در اینجا لیستی از بهترین متخصص قارچ شناسی در تهران ، آورده شده است.

متخصص قارچ پوستی تهران

دکتر محمد علی نیلفروش زاده

محمد علی نیلفروش زاده که فلوشیپ خود را در انگلستان گذرانده و اکنون به عنوان ریاست مرکز تحقیقات پوست و سلولهای بنیادی دانشگاه علوم پزشکی تهران شناخته می شوند، خدمات برجسته ای را در خصوص اندولیفت پیشانی، هایفوتراپی، تزریق بوتاکس، درمان عوارض پوستی، مزوتراپی، ترواسکالپ، میکرونیدلینگ، کربوکسی تراپی، کرایوتراپی و اکسنت ارائه کرده و از بهترین دکتر قارچ شناسی در تهران مطرح هستند.

دکتر محمد علی نیلفروش زاده | بهترین دکتر قارچ شناسی در تهران

دکتر مسعود اسلامی‌زاده

دکتر مسعود اسلامی زاده، مدرک دکترای حرفه ای پزشکی خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرده و بورد تخصصی پوست و مو از دانشگاه مسکو را دارند. ایشان که می باشند، خدمات گسترده ای را در خصوص کاشت مو، لیزر موهای زائد صورت، تزریق بوتاکس انجام داده و بهترین متخصص قارچ شناسی در تهران شناخته می شوند. می توانید مشاوره های لازم را در این خصوص از متخصص قارچ شناسی خوب دریافت کنید.

دکتر مسعود اسلامی‌زاده

دکتر منصور اصفهانی

دکتر منصور اصفهانی نیز از  بهترین متخصص قارچ شناسی در تهران شناخته می شوند که تخصص خود را در زمینه پوست، از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرده و خدمات درمانی بسیای از جمله لیزر درمانی، جوانسازی پوست، تزریق ژل، بوتاکس، لیفتینگ، رفع لکه های پوستی، جای جوش و اسکار، پیلینگ، کاشت مو و پاکسازی پوست را ارائه می نمایند.

دکتر منصور اصفهانی | بهترین متخصص قارچ شناسی در تهران

دکتر فائزه جنتی

دکتر فائزه جنتی، از متخصص قارچ شناسی مطرح و با تجربه در تهران هستند که بورد تخصصي خود را در زمینه قارچ شناسی در دانشگاه علوم پزشکی ایران گذرانده و مقالات بسیاری را در مجلات خارجی به چاپ رسانیده است. ایشان در درمان بیماری ها و جراحی های پوست، اسکار و زخم و رفع تاتو، هایفو، اسکلروتراپی، کرایوتراپی، میکرونیدلینگ، میکرودرم ابریژن، ساب سیژن و دیگر مواردی همچون مزوتراپی های ضد لک و ضد ریزش مو به همراه انواع لیزر های‌ موی زاید و جوانسازی ارائه می کنند. مشاوره های لازم را از بهترین دکتر قارچ شناسی در تهران دریافت کنید.

دکتر فائزه جنتی

دکتر سعید رضا یوسف

دکتر سعید رضا یوسف که دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستند، به عنوان عضو افتخاری انجمن جراحان پوست امریکا بوده و از بهترین متخصص قارچ شناسی در تهران شناخته می شوند که با کمک لیزر بدون جراحی، خدمات مربوط به این حوزه را انجام داده و بوتاکس، فیلر، کاشت مو، لیپوساکشن، فوتونا، کاشت ابرو و خدمات درمانی پوست را به عنوان یکی از بهترین دکتر قارچ شناسی در تهران ارائه می کنند.

دکتر سعید رضا یوسف | متخصص قارچ شناسی

دکتر آرمیتا کیافر

دکتر آرمیتا کیافر، از دیگر متخصص قارچ شناسی مطرح است که تخصص خود را از دانشکده ی پزشکی دانشگاه تهران دریافت کرده و بورد تخصصی بیماری های پوستی را کسب نموده است. ایشان به عنوان یکی از بهترین متخصص قارچ شناسی در تهران شناخته شده و خدمات درمانی در خصوص بیماری های پوست و قارچ شناسی، جراحی و زیبایی پوست را در برنامه دارند. به سادگی می توانید در مورد بیماری های قارچی خود، با ایشان به عنوان دکتر خوب قارچ شناسی در تماس باشید.

دکتر آرمیتا کیافر

دکتر مهرشاد رابط

دکتر مهرشاد رابط که به عنوان متخصص و جراح پوست نیز مطرح می باشند، درمان های آکادمیک و بیماری های پاتولوژیک و مراقبتهای پوستی و روش های نوین دارویی را در مرکز فوق تخصصی درمانی زیبایی کشور ارائه کرده و به عنوان بهترین دکتر قارچ شناسی در تهران شناخته می شوند. در صورتی که با مسائل و بیماری های قارچی  در پوست خود مواجه هستید، می توانید با این متخصص قارچ شناسی در تماس باشید.

دکتر مهرشاد رابط | بهترین دکتر قارچ شناسی در تهران

دکتر محمود راسخی

دکتر محمود راسخی، از دیگر پزشکان مطرح در زمینه پوست و قارچ شناسی هستند که مدرک خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرده و اکنون ریاست بیمارستان امام سجاد را برعهده دارند. ایشان خدمات ارزشمندی را در حوزه کاشت مو، خدمات پوست، مزوتراپی، تزریق ژل و چربی، تزریق بوتاکس، درمان جای زخم و اسکار و لایه برداری پوست و پیلینگ ارائه کرده و از بهترین دکتر قارچ شناسی در تهران می باشند.

دکتر محمود راسخی

دکتر حمیدرضا شفیعی

دکتر حمیدرضا شفیعی، دارای مدرک تخصصی در رشته بیماری های پوستی و مقاربتی از دانشگاه علوم پزشکی صوفیا بوده و به عنوان بهترین متخصص قارچ شناسی در تهران ، خدماتی همچون جوانسازی پوست، درمان جای جوش، درمان لک صورت، لیزر موهای زائد و دیگر موارد مشابه را ارائه می کنند. می توانید مشاوره های لازم را از بهترین دکتر قارچ شناسی در تهران دریافت کنید.

دکتر حمیدرضا شفیعی | بهترین دکتر قارچ شناسی در تهران

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =