جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین متخصص مغز و اعصاب در تهران | پزشک نورولوژیست خوب در تهران | دکتر مغز و اعصاب خوب در تهران

همانگونه که می دانید، مغز قادر است تا تمامی بخش های بدن را به وسیله مسیر عصبی موجود در بدن کنترل نموده و پیام ها را به قسمت های مختلف بدن، ارسال کند. نقش مغز در بدن بسیار مهم است و همین امر باعث شده است که یکی از موضوعات مورد بررسی در بخش درمان، بیماری های مغز و اعصاب باشد که امروزه، متخصصان مجربی را به خود اختصاص داده است. شما می توانید از طریق بهترین متخصص مغز و اعصاب در تهران ، درمان خود را انجام دهید. انتخاب دکتر مغز و اعصاب خوب در تهران می تواند به دوره درمان شما کمک کند. در اینجا برای کمک به شما، پزشک نورولوژیست خوب در تهران معرفی شده اند.

برترین متخصص مغز و اعصاب تهران

دکتر ساناز معصومی

خانم دكتر ساناز معصومي ، دکتر مغز و اعصاب خوب در تهران است که بورد تخصصی نورولوژی دارند. ایشان خدماتی همچون انجام و تفسير نوار مغز، سونوگرافي عروق و گردن، تفسیر نوار چشم vep و نوار عصب و عضله را به مشتریان خود ارائه می کنند و به عنوان یک پزشک نورولوژیست خوب در تهران شناخته می شوند. می توانید در میان بهترین متخصص مغز و اعصاب در تهران ، از خدمات این پزشک شناخته شده استفاده نمایید.

دکتر ساناز معصومی | دکتر مغز و اعصاب خوب در تهران | بهترین متخصص مغز و اعصاب در تهران

بیشتر بخوانید : بهترین روانپزشک در تهران

دکتر الهه احسان پور

دکتر الهه احسان پور نیز یکی دیگر از پزشکان مطرح در تهران است که تخصص خود را از دانشگاه شهید بهشتی داشته و به عنوان پزشک نورولوژیست خوب در تهران مطرح می باشد. از جمله خدماتی که می توانید از این دکتر مغز و اعصاب خوب در تهران دریافت نمایید، تشخیص و درمان انواع تشنج‌های کودکان و بزرگسالان، تشخیص و درمان انواع سردردها، درمان و تشخیص انواع بیماریهای ستون فقرات، درمان و تشخیص بیماری MS می باشد. ایشان بهترین متخصص مغز و اعصاب در تهران شناخته شده اند.

دکتر الهه احسان پور | پزشک نورولوژیست خوب در تهران

دکتر تیفا یکتانژاد

دکتر تیفا یکتانژاد را به عنوان پزشک نورولوژیست خوب در تهران می شناسند که همواره با ارائه خدماتی عالی، رضایت بیماران خود را در برداشته است. ایشان که فارغ التحصیل دانشگاه تهران می باشند، جهت درمان بیماری های مغز و اعصاب، درمان بازتوانی بعد از سکته مغزی، درمان میگرن و پارکینسون نتایج مطلوبی را کسب کرده اند. می توانید برای درمان خود به این کلینیک که بهترین متخصص مغز و اعصاب در تهران محسوب می شود، مراجعه کنید.

دکتر تیفا یکتانژاد | بهترین متخصص مغز و اعصاب در تهران

دکتر فاطمه طاهریان

دکتر فاطمه طاهریان نیز دکتر مغز و اعصاب خوب در تهران است و یکی از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه علوم پزشکی ایران محسوب می شوند که خدمات بالایی را در بهترین بیمارستان های مطرح کشور، ارائه کرده اند. ار جمله خدماتی که ایشان ارائه می نمایند، شامل درمان تشنج در کودکان،  گردن درد، آلزایمر و ام اس، درمان عصب عضله و کمر درد می باشد که به عنوان بهترین متخصص مغز و اعصاب در تهران به مشتریان ارائه می گردد.

دکتر فاطمه طاهریان | دکتر مغز و اعصاب خوب در تهران

دکتر محمد صمدیان

دکتر محمد صمدیان نیز، پزشک نورولوژیست خوب در تهران هستند که به عنوان عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی بوده و خدمات شایسته ای را در بیمارستان های مطرح ارائه کرده اند. ایشان که دکتر مغز و اعصاب خوب در تهران شناخته می شوند، در درمان و جراحی تومورهای هیپوفیز و قاعده جمجمه کارگاه و کنگره های معتبری را برگزار نموده و خدماتی همچون ترمیم بیرون زدگی و یا پارگی دیسک در ناحیه مهره های کمر، عمل دیسک و تنگی کانال نخاعی در ناحیه مهره های گردن و درمان انحراف ستون فقرات را ارائه کرده اند.

دکتر محمد صمدیان | پزشک نورولوژیست خوب در تهران

دکتر شبنم رفیع زاده

دکتر شبنم رفیع زاده  با تخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات که از دانشگاه علوم پزشکی دریافت نموده است، پزشک نورولوژیست خوب در تهران شناخته شده و خدماتی همچون درمان ام اس، درمان و کنترل صرع و تشنج و سکته های مغزی، درمان های جدید سردردهای شدید و مقاوم میگرن، سرگیجه، درمان کمردرد و اختلالات و ضعف های عصبی و عضلانی را به بیماران ارائه کرده و از بهترین متخصص مغز و اعصاب در تهران می باشند.

دکتر شبنم رفیع زاده | بهترین متخصص مغز و اعصاب در تهران

دکتر گیو شریفی

دکتر گیو شریفی از جمله بهترین متخصصان در جراحی مغز و اعصاب در ایران است که به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز مطرح می باشد. خدماتی که این دکتر مغز و اعصاب خوب در تهران ارائه می نمایند شامل تومورهای هیپوفیز به روش اندوسکوپیک، فعالیت در زمینه جراحی تومورهای قاعده جمجمه، تومورهای گلیان داخل مغزی و جراحی های ستون فقرات و نورینوم آکوستیک و تومورهای بطنی می باشد که ایشان را به عنوان بهترین متخصص مغز و اعصاب در تهران معرفی می نماید.

دکتر گیو شریفی | دکتر مغز و اعصاب خوب در تهران

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 10 =