جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین متخصص زنان و زایمان درتهران | پزشک فوق تخصص زنان در تهران | دکتر متخصص زنان خوب

بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران ، در خصوص بیماری های خاص زنان و مسائل مربوط به اندام های تناسلی فعالیت داشته و درمان های مربوطه را انجام می دهد. دکتر متخصص زنان خوب ، با انجام آزمایشات و تست های لازم، می تواند به خوبی مسائل ایجاد شده را در کوتاه ترین مدت تشخیص داده و درمان را به سرعت شروع نماید. می توانید با پزشک خوب فوق تخصص زنان در تهران در تماس بوده و مسائل خود را با ایشان مطرح نمایید. می توانید برای درمان بیماری های زنان همچون،  افتادگی و سرطان رحم ، لابیاپلاستی، جراحی زیبایی واژن، جراحی تعیین جنسیت با iui ، سونوگرافی واژینال و دیگر درمان های مربوطه با پزشکان مطرح و متخصص لیست شده در اینجا در ارتباط باشید.

دکتر مهشید کریمی

دکتر مهشید کریمی به عنوان بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران فعالیت داشته و مدرک بورد تخصصی رشته زنان و زایمان را دریافت نموده و دارای فلوشیپ فوق تخصصی ناباروری و انجام IVF، می باشد. ایشان عضو انجمن باروری وناباروری ایران ( ISRM )، عضو انجمن باروری وناباروری اروپا و عضو انجمن جراحان ایران می باشند. همچنین، به عنوان پزشک خوب فوق تخصص زنان در تهران خدمات ارزشمندی را در حوزه لابیاپلاستی با لیزر، تزریق چربی و جوانسازی واژن، تعیین جنسیت، آی وی اف و میکرواینجکشن، جراحی های زیبایی زنان، درمان ناباروری بانوان و آقایان و لاپاراسکوپی را ارائه کرده است.

دکتر مهشید کریمی | بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران

دکتر بیتا سجادی پور

دکتر بیتا سجادی پور نیز از دیگر جراحان مطرح و بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران می باشد. ایشان که دوره های تخصصی لازم را گذرانده اند، در خصوص زایمان طبیعی بدون درد، زایمان فیزیولوژیک، زایمان سزارین، درمان انواع بیماری های زنان، انواع جراحی های درمانی زنان از جمله هیسترکتومی، میومکتومی، انواع روش های تشخیصی مانند لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی، تست پاپ اسمیر، کولپوسکوپی، انواع روش های جراحی زیبایی زنان از جمله لابیاپلاستی، واژینوپلاستی و تنگ کردن واژن، پرینورافی، تزریق چربی به واژن، روشن سازی ناحیه تناسلی، زانوها، کشاله ران و زیر بغل، برداشتن پوست و چربی اضافی شکم و لیزر درمانی با به عنوان دکتر متخصص زنان خوب ارائه می نمایند.

دکتر بیتا سجادی پور | بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران

دکتر پریسا علمی

دکتر پریسا علمی نیز پزشک خوب فوق تخصص زنان در تهران جاست که به عنوان جراح و متخصص بیماری های زنان فعالیت داشته و رشته های لاپاراسکوپی در دانشگاه تهران را سپری کرده است. ایشان دوره تکمیلی سونوگرافی بارداری و زنان و  دوره تکمیلی لیزر هیرسوتیسم را گذرانده و دارای بورد تخصصی می باشند. می توانید مشاوره های لازم را از بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران دریافت کنید.

دکتر پریسا علمی

دکتر عفت زادسر

دکتر عفت زادسر نیز پزشک خوب فوق تخصص زنان در تهران است که با بسیاری از بیمارستان های بین المللی فعالیت داشته و مدرک هیستروسکوپی و لاپاراسکوپی را از دانشگاه های معتبر دریافت نموده است. ایشان خدمات ارزشمندی را  در مراقبت های دوران بارداری، درمان بیماریهای آمیزشی، زگیل تناسلی سفلیس گنوره، تبخال تناسلی غربالگری،  پیشگیری از سرطانهای رحم پاپ اسمیر، جراحی های درمانی و زیبایی، جراحی فیبروم و کیست تخمدان هیسترکتومی و آندومتریوز لاپاراسکوپی و لاپاراتومی ارائه نموده و به عنوان دکتر متخصص زنان خوب مطرح می باشند.

دکتر عفت زادسر

دکتر صحاب سنجری

از دیگر پزشکان مطرح که به عنوان بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران شناخته شده است، دکتر صحاب سنجری است که جراحی های ترمیمی، زیبایی و درمانی زنان، مشاوره قبل و بعد از بارداری و تنظیم خانواده، پریناتولوژی NST، جراحی شلی، افتادگی کف لگن و جوانسازی با لیزر، کلیه جراحی های ترمیمی دستگاه تناسلی و ادراری زنان،  درمان نازایی، IUI، IVF، تعیین جنسیت جنین، سونوگرافی واژینال، آبدومینال، داپلر، لاپاروسکوپی، زایمان خصوصی، بدون درد و سزارین در بهترین مراکز بیمارستانی، پیشگیری و درمان سرطان های زنان و سقط های مکرر و  درمان گر   گرفتگی یائسگی و واریس های پیشرفته را در برنامه درمانی دارد.

دکتر صحاب سنجری | بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران

دکتر فاطمه سمامی

دکتر فاطمه سمامی نیز به عنوان پزشک خوب فوق تخصص زنان در تهران و جراح زیبایی زنان مطرح بوده و خدمات جراحي زيبايي زنان، لابياپلاستى، جراحي واژن، جراحي افتادگي مثانه، تنگي واژن، جراحي پرينه، تزريق چربي، جراحي كليتوريس، تزريق ژل، تزريق چربي به لابيا، جراحي مونس، تزريق به نقطه جي، ليزر واژن، ليزر استريا بارداري، ليزر جاي بخيه، لابيا پلاستي با ليزر، تزريق بوتاكس در واژينيسموس، كولپوسكوپي دهانه رحم ودرمان hpv، درمان زگيل تناسلي، و تعيين جنسيت قبل بارداري را به عنوان دکتر متخصص زنان خوب ارائه می نماید.

دکتر فاطمه سمامی | پزشک خوب فوق تخصص زنان در تهران

دکتر زهرا سیفی

 دکتر جاوید صمدی  نیز از دیگر پزشکان مطرح و دکتر کلیه خوب در تهران می باشد که بورد تخصصی خود را دریافت کرده و دارای فوق تخصصی اندویورولوژی و لاپاراسکوپی از دانشگاه علوم پزشکی تهران است. ایشان که عضو انجمن ارولوژی اروپا و عضو انجمن ارولوژی امریکا می باشد، خدمات برجسته ای را در بیمارستان های بزرگ و معتبر داشته و خدماتی همچون واریکوسل، بیماری های اورولوژی مانند سنگ کلیه ، بیماری های پروستات ، خونریزی مثانه، لاپاراسکوپی و نوار مثانه را ارائه می نماید. مشاوره های لازم را از بهترین متخصص کلیه در تهران دریافت کنید.

دکتر زهرا سیفی

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =