جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین چشم پزشک در تهران | دکتر چشم پزشک خوب در تهران | فوق تخصص چشم پزشکی

بهترین چشم پزشک در تهران

بسیاری بر این عقیده هستند که در میان تخصص های پزشکی، چشم پزشکی کاری بسیار پیچیده و ظریف است که می بایست بر رفع مسائل چشم مهارت داشته باشد. این مهم است فوق تخصص چشم پزشکی ، به خوبی دانش پزشکی خود را به روز کرده و با حضور در دوره های تخصصی، به عنوان بهترین چشم پزشک در تهران و ایران شناخته شود. اگر به دنبال دکتر چشم پزشک خوب در تهران هستید، می توانید این لیست را دنبال کنید. در صورتی که برای انجام بیماری ها همچون آب مروارید، لنزهای داخل چشم، لیزیک، لازک، فمتولیزیک، آب سیاه نیاز به درمان دارید، با پیشرفته ترین تجهیزات چشم پزشکی و متخصصین برجسته معرفی شده در ارتباط باشید.

دکتر چشم پزشک خوب در تهران

دکتر رضا همتی

دکتر رضا همتی که دارای مدرک فوق تخصص چشم پزشکی  در جراحی چشم ، لیزیک، لازک، پیوند قرنیه و آب مروارید است، مدرک فلوشیپ خود را در دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده و عضو هیات علمی رسمی گروه آموزشی چشم پزشکی دانشگاه جندی شاپور و عضو انجمن چشم پزشکی ایران می باشد. از جمله خدماتی که این دکتر چشم پزشک خوب در تهران ارائه می کنند، شامل معاینه کامل چشم پزشکی (قرنیه ، فشار چشم ، آب مروارید) تعیین شماره چشم ، لنز تماسی و تجویز عینک ، معاینه چشم افراد دارای دیابت و فشار خون می باشد که جراحی مدرن آب مروارید بدون درد و بیهوشی، زیبایی و افتادگی پلک با پلکسر، اعمال جراحی فوق تخصصی قرنیه و درمان تنبلی چشم را نیز در برنامه درمانی دارند.

دکتر رضا همتی | فوق تخصص چشم پزشکی

دکتر گلدیس اسپندار

دکتر گلدیس اسپندار فوق تخصص چشم پزشکی  و قرنیه می باشد. دوره تخصصی و فوق تخصص قرنیه خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گذرانده و عضو انجمن بنیاد ملی نخبگان است. ایشان به عنوان بهترین چشم پزشک در تهران ، خدماتی همچون معاینه کامل چشم پزشکی (قرنیه ، شبکیه ، فشار چشم ، آب مروارید) تعیین شماره چشم ، لنز تماسی و تجویز عینک ، معاینه چشم افراد دارای دیابت و فشار خون، جراحی آب مروارید (فیکو) و گلوکوم (آب سیاه)، لازک و لیزیک و جراحی برداشتن عینک و پیوند قرنیه ، بررسی و درمان قوز قرنیه را به بیماران خود ارائه می نمایند.

دکتر گلدیس اسپندار | بهترین چشم پزشک در تهران

دکتر رضا پورمازار

دکتر رضا پورمازار نیز به عنوان دکتر چشم پزشک خوب در تهران و جراح بیماری های چشم می باشد. ایشان فوق تخصص چشم پزشکی را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد دریافت کرده و در بسیاری از بیمارستانها معتبر و بزرگ همچون بیمارستان عرفان و میلاد فعالیت داشته است. از جمله خدماتی که ایشان به عنوان فوق تخصص چشم پزشکی ارائه می کنند شامل لیزر شبکه و دیابت، درمان تنبلی چشم، جراحی لازک چشم، عمل لیزیک چشم، عمل بلفاروپلاستی، درمان آب مروارید و درمان آب سیاه می باشد.

دکتر رضا پورمازار | دکتر چشم پزشک خوب در تهران

دکتر شاهرخ میلان

دکتر شاهرخ میلان نیز به عنوان بهترین چشم پزشک در تهران مطرح بوده و از دانشگاه علوم پزشکی تهران، دوره تخصص خود را گذرانده و دارای بورد تخصصی ناشنال می باشد. این دکتر چشم پزشک خوب در تهران ، خدماتی همچون قوز قرنیه، درمان آب مروارید، عینک انکساری پیرچشمی، دوربینی، آستیگمات، نزدیک بینی، جراحی زیبایی چشم، جراحی پلاستیک پلک، عمل مجاری اشکی، کار گذاشتن چشم مصنوعی، جراحی لیزری، اصلاح دید چشم، درمان افتادگی چشم، درمان میگرن چشمی، درمان تنبلی، خشکی و انحراف چشم را به بیماران ارائه می نماید.

دکتر شاهرخ میلان

دکتر سعید یادگاری

دکتر سعید یادگاری به عنوان بهترین چشم پزشک در تهران و متخصص و جراح بیماری های چشم مطرح بوده و دارای فلوشیپ چشم از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشد که همواره به عنوان فوق تخصص چشم پزشکی شناخته شده، خدمات درمانی همچون عیوب انکساری چشم، افتادگی پلک یا پتوز، تنبلی چشم، پیر چشمی، گل ‌مژه، جداشدگی شبکیه، خراشیدگی یا زخم قرنیه، اکتروپیون، هرپس زوستر چشمی، خراش قرنیه، آب مروارید، هایفما، رتینوپاتی دیابتی، کراتوکونوس یا قوز قرنیه، کوفتگی یا پارگی چشم، ورم ملتحمه آلرژیک، بلفاریت یا التهاب لبه پلک، گلوکوم یا آب سیاه و بوتاکس اطراف چشم و صورت را در برنامه درمانی دارند.

دکتر سعید یادگاری

دکتر محمد کریم اسماعیلی

دکتر محمد کریم اسماعیلی که  مدرک فوق تخصصی قرنیه خود را به عنوان بهترین چشم پزشک در تهران از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرده است، عضو آکادمی چشم پزشکان آمریکا و اروپا می باشد و خدماتی ارزشمند در خصوص جراحی لیزیک، لازک، آب مروارید، پیوند قرنیه، لنز داخل چشمی، جراحی عیوب انکساری، کراس لینک و درمان بیماری های چشم را به عنوان بهترین فوق تخصص چشم پزشکی در اختیار بیماران خود قرار داده است.

دکتر محمد کریم اسماعیلی | بهترین چشم پزشک در تهران

فوق تخصص چشم پزشکی دکتر حمیدرضا ترابی

دکتر حمیدرضا ترابی نیز به عنوان یکی دیگر از جراحان چشم و فوق تخصص چشم پزشکی مطرح در کشور بوده که به دلیل خدمات ارزشمند خود، دکتر چشم پزشک خوب در تهران شناخته می شود. ایشان خدمات بسیاری را به عنوان یکی از اعضای هیات علمی دانشگاه ارائه کرده و در جراحی بلفاروپلاستی، جراحی لیزری و بدون بیهوشی آب مروارید، اصلاح عیوب انکساری با لیزر، درمان خونریزی های شبکیه در بیماران دیابتی و دیگر اختلالات چشمی را ارائه کرده است. ایشان به عنوان بهترین فوق تخصص چشم پزشکی در بسیاری از بیمارستان های معتبر و بزرگ تهران فعالیت داشته و موفقیت های بزرگی را کسب نموده اند.

دکتر حمیدرضا ترابی

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =