جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین متخصص ارتوپدی در تهران | بهترین فوق تخصص ارتوپدی در تهران | دکتر خوب ارتوپد

بهترین متخصص ارتوپدی در تهران برای درمان آسیب ها و بیماری های مختلفی در سیستم عضلانی و اسکلتی اقدام می کند. وجود این بیماریها می تواند در حرکات مختلف، اختلال ایجاد کرده و مانع از حرکت صحیح فرد گردد. در بسیاری از مواقع، نیاز است تا به سراغ بهترین فوق تخصص ارتوپدی در تهران رفته و برای درمان خود اقدام کنید. می توانید در اینجا دکتر خوب ارتوپد را بیابید.

برترین دکتر ارتوپدی در تهران

دکتر علیرضا توکلی دارستانی

دکتر علیرضا توکلی دارستانی بهترین متخصص ارتوپدی در تهران است که مدرک خود را از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت کرده و فلوشیپ آرتروپلاستی زانو  را از دانشگاه Graz آلمان اخذ نموده است. ایشان عضو انجمن جراحان ایران و عضو انجمن بین المللی آرتروسکوپی و جراحی زانو و طب ورزشی می باشند که خدمات ارزشمندی را به بیماران خود ارائه کرده و به عنوان دکتر خوب ارتوپد شناخته می شوند.

دکتر علیرضا توکلی دارستانی

دکتر حمیدرضا اصلانی

دکتر حمیدرضا اصلانی، از دیگر پزشکان محبوب و بهترین فوق تخصص ارتوپدی در تهران است که بورد تخصصی خود را از کنتاکی آمریکا دریافت کرده است. ایشان دوره کوتاه مدت الیزارف در ایتالیا، دوره کوتاه مدت فوق‌ تخصص آرتروسکوپی و آرتروپلاستی در آلمان، دوره کوتاه مدت جراحی ارتوپدی اطفال در فرانسه و دوره کوتاه مدت آرتروپلاستی مفصل ران در آلمان را گذرانده و به عنوان بهترین متخصص ارتوپدی در تهران ، عضو هیئت موسس و دبیر جراحان شانه و آرنج ایران می باشد.

دکتر حمیدرضا اصلانی | بهترین فوق تخصص ارتوپدی در تهران

دکتر سیروس افشار

دکتر سیروس افشار نیز از بهترین متخصص ارتوپدی در تهران می باشد که بورد تخصصی جراحی استخوان و مفاصل تعویض، مفاصل و آرتروسکوپی و آسیب‌های ورزشی را نیز اخذ نموده است. ایشان به عنوان  دکتر خوب ارتوپد ، دوره های تکمیلی و پیشرفته در زمینه آرتروسکوپی مفاصل زانو و شانه در کشور ایران و آلمان و دوره تروماتولوژی پیشرفته ارتوپدی در کشور سوئد را دیده و خدماتی همچون بیماری ها و مشکلات مفصل زانو، مشکلات مفصل شانه، مشکلات و بیماری های لگن، آسیب های عصبی، مشکلات و آسیب های ستون فقرات و کمر و بیماری های ارثی ، بیماری مچ پا و همه ی آسیب های استخوانی را ارائه می نماید.

دکتر سیروس افشار | بهترین متخصص ارتوپدی در تهران

دکتر فرهاد بیژن زاده

دکتر فرهاد بیژن زاده نیز به عنوان جراح و متخصص ارتوپدی مطرح بوده و بهترین فوق تخصص ارتوپدی در تهران شناخته می شود که بورد تخصصی جراحی تعویض مفصل،آرتروسکوپی و آسیبهای ورزشی را دریافت کرده و عضو انجمن جراحان اروپا می باشد. ایشان دوره تکمیلی جراحی آرتروسکوپی آسیبهای شانه و زانو را گذرانده و خدماتی همچون درمان غیر جراحی آسیب های مفاصل و آرتروز مفصل، جراحی اصلاحی انحراف زانو و پای پرانتزی و درمان جراحی تعویض مفصل زانو، هیپ، شانه را ارائه کرده و به عنوان دکتر خوب ارتوپد مطرح می باشند.

دکتر فرهاد بیژن زاده | دکتر خوب ارتوپد

دکتر علیرضا میرزا صادقی

 دکتر علیرضا میرزا صادقی مدرک خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و متخصص ارتوپد جراح و بهترین فوق تخصص ارتوپدی در تهران در تعویض مفاصل زانو و لگن بوده و موفقیت های زیادی را در این خصوص، کسب نموده است. ایشان که عضو سابق هیئت علمی برای گروه جراحی ارتوپدی و تروماتولوژی دانشگاه استرالیای تیلور و عضو آکادمی جراحان ارتوپد استرالیا است، خدمات ارزشمندی را در جراحی تعویض مفصل و جراحی بازسازی رباط صلیبی قدامی و خلفی از طریق آرتروسکوپی، جراحی ترمیم منیسک زانو از طریق آرتروسکوپی و جراحی تعویض مفصل زانو ارائه می نماید و دکتر خوب ارتوپد شناخته می شود.

دکتر علیرضا میرزا صادقی

دکتر علیرضا امین جواهری

دکتر علیرضا امین جواهری از دیگر پزشکان مطرح است که  از دانشگاه علوم پزشکی تهران تخصص خود را دریافت کرده و دارای فلوشیپ بالینی جراحی با حداقل تهاجم لگن از سوئیس می باشد. ایشان که بهترین متخصص ارتوپدی در تهران می باشند، خدماتی در زمینه جراحی تعویض مفصل لگن، جراحی تعویض مفصل زانو، آرتروسکوپی لگن، آرتروسکوپی زانو، آرتروپلاستی شانه، آرتروپلاستی مچ پا، آرتروپلاستی لگن، آرتروپلاستی ران، درمان بیماری های پوکی استخوان و بیماری های لگن و زانو را در برنامه درمانی خود به عنوان دکتر خوب ارتوپد دارند.

دکتر علیرضا امین جواهری | بهترین متخصص ارتوپدی در تهران

دکتر افشین اقدامی

دکتر افشین اقدامی نیز از جراح ارتوپد و بهترین متخصص ارتوپدی در تهران می باشد که دوره فلوشیپ تخصصی را در جراحی مفاصل و آرتروسکوپی از آمریکا دریافت کرده و عضو انجمن جراحان ارتوپد آمریکا می باشد. ایشان که به عنوان دکتر خوب ارتوپد شناخته می شوند، خدماتی در زمینه جراحی زانو، جراحی لگن، تعویض مفصل لگن، تعویض مفصل زانو و جراحی مچ پا را انجام داده است.

دکتر افشین اقدامی | دکتر خوب ارتوپد

دکتر سید محسن سید صالحی

دکتر سید محسن سید صالحی که به عنوان بهترین فوق تخصص ارتوپدی در تهران شناخته می شوند، فلوشیپ تخصصی شانه و زانو از آلمان دریافت کرده است. ایشان که مسئول کمیته پزشکی فدراسیون ورزش های همگانی است، فوق تخصص درمان درد شانه و زانو بوده و عضو فعال در بیمارستان های عرفان نیایش تریتا و ابن سینا می باشد. از جمله خدماتی که این دکتر خوب ارتوپد ارائه می کند، شامل تعویض مفصل زانو، تعویض مفصل شانه، درمان شکستگی لگن، تعویض مفصل لگن، ریویژن مفصل زانو، درمان آرتروز، درمان پارگی مینیسک و تاندون و درمان دردهای زانو و شانه می باشد.

دکتر سید محسن سید صالحی

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =