جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین متخصص جراح پلاستیک در تهران، بهترین جراح پلاستیک در تهران، دکتر جراح پلاستیک خوب

هنگامی که تصمیم دارید برای عمل های زیبایی اقدام کنید، لازم است که بهترین متخصص جراح پلاستیک در تهران را انتخاب کرده و برخی از سوابق جراحی های ایشان را بررسی کنید، زیرا یک تصمیم اشتباه در این مسیر، می تواند تاثیری دائمی بر روی شما داشته و ظاهر شما را نا مناسب کند. می توانید با دکتر جراح پلاستیک خوب مشورت کنید و  بر اساس نیاز خود، بهترین انتخاب را داشته باشید. در اینجا لیستی از بهترین جراح پلاستیک در تهران آورده شده است.

دکتر علی اکبر مروتی

دکتر علی اکبر مروتی که بهترین متخصص جراح پلاستیک در تهران محسوب می شوند، فوق تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران هستند. از جمله خدماتی که ایشان به عنوان بهترین جراح پلاستیک در تهران ارائه می کنند می توان به لیپوماتیک با دستگاه پال، جراحی های زیبایی شکم (آبدومینوپلاستی، مینی آبدومینوپلاستی، بلت آبدومینوپلاستی)، جراحی های زیبایی سینه( پروتز سینه، ماموپلاستی، ماستوپکسی)، تزریق چربی (صورت، باسن، دست و…)، جراحی بینی، لیفت صورت، پیشانی و ابرو با استفاده از آندوتاین و دستگاه آندوسکوپ اشاره کرد.

دکتر علی اکبر مروتی | بهترین متخصص جراح پلاستیک در تهران

دکتر امیر دریانی

دكتر امیر دريانى نیز یکی دیگر از بهترین متخصص جراح پلاستیک در تهران که فوق تخصص خود را از دانشگاه شهيد بهشتى دریافت کرده و جراحى زيبايى همچون پيكر تراشي و ليپوساكشن، تزريق ژل و بوتاكس، ليفت صورت و گردن و تزريق چربى و جوانسازى را در برنامه خود داشته و به عنوان یکی از فعال ترین دکتر جراح پلاستیک خوب مطرح می باشد. ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران بوده و دارای فلوشیپ بازسازي میکروسرجري و انکوپلاستیک پستان از ایتالیا می باشد.

دکتر امیر دریانی

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی نیز بهترین متخصص جراح پلاستیک در تهران که از جراحان برتر در تهران شناخهت شده و  در کلینیک تخصصی زیبایی خود، مطابق با استانداردهای جهانی خدمات را ارائه می نماید. ایشان در جراحی های زیبایی همچون پروتز سینه، ماستوپکسی، جراحی بینی، تزریق چربی و لیفت صورت، پیشانی و ابرو به عنوان بهترین جراح پلاستیک در تهران ارائه می کنند. ایشان در این لیست، به عنوان دکتر جراح پلاستیک خوب مطرح می باشند.

دکتر آرش نجف بیگی | بهترین جراح پلاستیک در تهران

دکتر احمد علی رجب پور

دکتر احمد علی رجب پور، دارای بورد جراحی کشور بوده و فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند که عضو بنیاد ملی نخبگان ایران و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. ایشان به عنوان بهترین متخصص جراح پلاستیک در تهران ، خدمات تخصصی همچون جراحی زیبایی بینی، جراحی انحراف تیغه بینی، جراحی زیبایی پلک، جراحی زیبایی گوش، جراحی پروتز و لیفت سینه، جراحی زیبایی شکم، لیفت نواحی مختلف بدن (ران، بازو، شکم، پهلو)، لیفت صورت، ابرو و پیشانی و تزریق چربی، ژل و بوتاکس را در برنامه دارد.

دکتر احمد علی رجب پور

دکتر سید مطهره عبدالهی

دکتر سیده مطهره عبدالهی نیز بهترین جراح پلاستیک در تهران و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی است که مدرک خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت نموده است. ایشان دوره فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را دریافت کرده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. ایشان به عنوان بهترین متخصص جراح پلاستیک در تهران ، خدماتی همچون جراحی زیبایی بینی، اولیه و ترمیمی، جراحی پلک، جراحی اتوپلاستی، تزریق ژل و بوتاکس و لیفت صورت را ارائه می نماید.

دکتر سید مطهره عبدالهی بهترین جراح پلاستیک در تهران

بیشتر بخوانید : بهترین چشم پزشک در تهران

دکتر شاهین بهجو

دکتر شاهین بهجو نیز به عنوان دکتر جراح پلاستیک خوب شناخته شده و خدمات ارزشمندی را به عنوان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و عضو کالج بین المللی جراحان پلاستیک ISAPS به مراجعان خود ارائه نموده است. خدماتی همچون، جراحی بینی، جراحی فک، پیکرتراشی، تزریق چربی، تزریق ژل و فیلر، لیفت ابرو و پلک، جراحی و لیفت صورت، جوانسازی صورت و بدن، جراحی پستان، پروتز، لیفت، لیپوماتیک و جراحی اندام را به عنوان بهترین متخصص جراح پلاستیک در تهران ارائه نموده است.

دکتر شاهین بهجو | دکتر جراح پلاستیک خوب

دکتر محمدعلی بیات شهبازی

دکتر محمد علی بیات شهبازی نیز از بهترین جراح پلاستیک در تهران است که فوق تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرده و دارای بورد فوق تخصصی در رشته جراحی پلاستیک و زیبایی است. همچنین ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران بوده و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، خدماتی همچون رينوپلاستی، رينو رويژن، لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی، ماموپلاستی، ماستوپکسی،  لیپوماتیک، تزریق چربی به باسن، اتوپلاستی، بلفاروپلاستی، ليفت صورت و پیشانی، تزريق چربي صورت، پروتز سینه و گونه، بوتاکس و تزریق ژل لب را ارائه می نماید. مشاوره های لازم را از ایشان به عنوان بهترین متخصص جراح پلاستیک در تهران دریافت کنید.

دکتر محمدعلی بیات شهبازی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی نیز به عنوان بهترین جراح پلاستیک در تهران مطرح بوده و فوق تخصصی جراحی پلاستیک خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نموده است. ایشان عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و عضو جامعه جراحان ایران است که خدماتی همچون جراحی زیبایی بینی شامل بینی استخوانی، بینی گوشتی، عمل طبیعی بینی، رفع انحراف بینی، جراحی سینه شامل لیفت سینه، پروتز سینه و تزریق چربی در سینه و دیگر موارد در جراحی زیبایی صورت شامل لیفت صورت ، لیفت ابرو ، جراحی زیبایی پلک ، پروتز گونه را انجام می دهند که به عنوان بهترین متخصص جراح پلاستیک در تهران دارای اعتبار بالایی می باشند.

دکتر شهریار حدادی | بهترین متخصص جراح پلاستیک در تهران

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =