جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بهترین استخر های شمال تهران | قیمت استخر در شمال تهران

در این نوشته شما میخوانید :

در این صفحه ما در مورد استخر در تهران ، بهترین استخر های شمال تهران ، بهترین روش های انتخاب استخر و هزینه و قیمت استخر در تهران صحبت می کنیم تا شما بتوانید بهترین استخر را برای تفریح و سرزندگی خود انتخاب کنید.

بهترین استخرهای شمال تهران
این صفحه را برای دوستانتان ارسال کنید
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp

استخر و آب تنی

شنا و آب تنی یکی از علایق هر فرد در هر سن و سالی است که در هر فصلی از سال دوست دارد خستگی روزانه خود را با شنا از بین ببرد. در این ورزش تمامی اندام بدن درگیر می شود و منجر به کالری سوزی به روش تفریحی و سرگرمی می شود. از این رو در نقاط مختلف تهران استخر های مجهز و بهداشتی باز شده تا همه افراد با دسترسی آسان بتوانند از ویژگی های خوب آن ها استفاده کرده و کمی تفریح کنند. بهترین استخر های شمال تهران دارای گواهی بهداشت هستند و تمامی پروتکل های بهداشتی در آن ها رعایت می شود. باید گفت که از این استخر های شمال تهران نه تنها برای تفریح، بلکه از آنها برای خدمات درمانی نیز استفاده می شود.

شمااگر می خواهید نام چند استخر در منطقه شمال تهران را که جزو بهترین ها هستند بشناسید با ما همراه شوید و از ویژگی ها، خدمات و قیمت استخر در شمال تهران مطلع شوید. ما در اینجا نام تعداد محدودی از بهترین استخر های شمال تهران را آورده ایم تا بتوانید در زمان فراغت خود به سرعت تصمیم بگیرید و کمی تفریح کنید و شاد شوید.

بهترین استخر های شمال تهران

این استخر دارای دو سانس مختلف برای بانوان و آقایان است. استخر دزاشیب یکی از بهترین استخر های شمال تهران است که بهداشت و نظافت در آن رعایت می شود و دارای مربیانی برای آموزش شنا است که در روزهای مختلف مشغول به آموزش هستند. تفریح، هیجان و لذت را در این مجموعه حس می شود و بی نظیر است. این استخر دارای سیستم هوشمند و تصویه فیزیکی آب است.

آدرس: تهران، دزاشیب، خیابان عمار، کوی مهر، مجموعه ورزشی دزاشیب
بلد
نشان
ویز
راه های تماس
دیدگاه درباره استخر مجموعه ورزشی شهدای درازشیب

استخر در شمال تهران جماران

در بین بهترین استخر های شمال تهران نام استخر جماران دیده می شود. این استخر از ساعت 10 صبح تا 10 شب خدمات خود به یانوان و  آقایان ارائه می دهد و یکی از استخر های چهار فصل تهران محسوب می شود. جکوزی، حمام آفتاب، سونا خشک و … از خدمات این استخر مجهز و بزرگ است.

آدرس: تهران، خیابان شهید باهنر (نیاوران) انتهای خیابان یاسر
بلد
نشان
ویز
راه های تماس
دیدگاه درباره استخر جماران

استخر رویال ونک

این استخر محیطی بسیار مجلل و شیک دارد و خدمات بسیار خوبی ارائه می دهد. استخر رویال دو سانس آقایان و بانوان دارد و بهداشت در آن به خوبی رعایت می شود و علاقمندان می توانند در محیطی بسیار تمیز و بهداشتی شنا کنند. این استخر سرپوشیده بوده و قیمت آن برای همه افراد مناسب است و می توان آن را از جمله بهترین استخر های شمال تهران دانست.

آدرس: تهران، میدان ونک، چهار راه شیراز و ملاصدرا، نبش شیراز جنوبی، مجتمع ورزشی رویال ونک
بلد
نشان
ویز
راه های تماس