جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بهترین استخر های تهران | هزینه و قیمت استخر در تهران

در این نوشته شما میخوانید :

در این صفحه ما در مورد بهترین استخر های تهران ، روش های انتخاب یک استخر خوب و همچنین هزینه و قیمت استخر در تهران صبحت خواهیم کرد تا شما بتوانید بهترین استخر را انتخاب کنید و در اوقات فراغت خود شاد شوید و تمامی خستگی های بدن خود را از بین ببرید.

بهترین استخر های تهران ، استخر در شمال تهران
این صفحه را برای دوستانتان ارسال کنید
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp

استخر در تهران

یکی از بهترین تفریحات هر فرد شنا کردن است. این ورزش در هر ایامی از سال جان و روح بدن را تازه می کند و در بهبود و تندرستی نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. امروزه تعداد زیادی استخر در تهران وجود دارد که فرصتی برای تفریح در آب های تازه و شفاف بخش را برای هر فرد ایجاد می کنند.

بهترین استخرهای تهران در محیط های بسیار بزرگ قرار دارند و بعضی از آن ها سرپوشیده و بعضی از آن ها در محیط های بسیار باز و بزرگ هستند. این استخرها نه تنها فرصت تفریح برای تهرانیان را ایجاد می کنند، بلکه مسافرین شهر تهران نیز می توانند در بهترین استخرهای تهران شنا کنند و ساعاتی به تفریح بگذرانند و کمی خستگی خود را در این آب ها رفع کنند.

در اینجا ما تعدادی از بهترین استخرهای تهران را برای شما نام می بریم تا بتوانید در تایم آزاد خود به این مکان ها بروید و تفریح کنید. حتی می توانید با دانستن قیمت استخر در تهران از تخفیفات ویژه آن ها در زمان های مختلف استفاده کرده و هر زمانی که بخواهید به آنها مراجعه کنید و کمی ورزش و تفریح کنید.

بهترین استخر های تهران

استخر شهید چمران

یکی از استخر های بسیار بزرگ و پرطرفدار شهر تهران بوده و سرپوشیده است. این استخر دارای سونای خشک، جکوزی، پینگ پونگ، بیلیارد، حوضچه آب سرد و … است. ظرفیت این استخر در تهران 300 نفر بوده و دسترسی به آن آسان است.

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، جنب پل آیت الله صدر، مجموعه ورزشی چمران
بلد
نشان
ویز
راه های تماس
دیدگاه درباره استخر شهید چمران

استخر در تهران پارسیان آزادی

کلوپ ورزشی پارسان آزادی دارای استخر بزرگی است که گواهی سلامت دارد. این استخر دارای امکاناتی مانند جکوزی، سونای خشک، بخار، حوضچه آب سرد و … است. زمان استفاده از استخر آزاد بوده و دارای سانس هایی برای بانوان و آقایان است.

آدرس: اتوبان یادگار امام، تقاطع اوین، هتل پارسیان آزادی
بلد
نشان
ویز
راه های تماس
دیدگاه درباره استخر پارسیان آزادی

استخر هتل ارم

این مجموعه ورزشی دارای استخری بزرگ و مجزا برای دو گروه بانوان و آقایان است. در این استخر می توان از خدماتی مانند سونای خشک، سونای بخار، آب درمانی، جکوزی، تراس آفتاب، ماساژ و .. استفاده کرد. بهداشت در این استخر به خوبی رعایت شده و یکی از بهترین استخر های تهران شناخته می شود.

آدرس: تهران، اتوبان حقانی، جنب پل همت، هتل بزرگ ارم
بلد
نشان
راه های تماس