جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین روانپزشک در تهران | پزشک اعصاب و روان خوب در تهران | بهترین دکتر روانپزشک | روانپزشک خوب در تهران

 در این جا لیستی از بهترین دکتر روانپزشک را ارائه کرده ایم. در حالت کلی، بیماری های عصبی زمانی شکل می گیرند که در ناقل های عصبی مغز، تغییراتی به وجود آید. این ناقل ها، وظیفه انتقال مواد شیمیای مغز را به شکل طبیعی به عهده دارند تا بتوانند اخلاق و روحیات فرد را تنظیم کرده و تفکرات ذهنی و میزان استرس و اضطراب را کنترل نمایند. به تشخیص پزشک اعصاب و روان خوب در تهران ، هنگامی که میزان ناقل های عصبی کم یا زیاد گردد، مسائل روانی در فرد خود را نشان خواهد داد. در صورتی که در این خصوص نیاز به مشاوره دارید، می توانید از خدمات بهترین روانپزشک در تهران استفاده کنید. یک روانپزشک خوب در تهران ، می تواند به شما کمک نماید تا سلامتی خود را به سرعت بدست آورید.

روانپزشک خوب در تهران

دکتر روانپزشک فرامرز ذاکری

دکتر فرامرز ذاکری که به عنوان دکتر روانپزشک و پزشک اعصاب و روان خوب در تهران مطرح است یکی از اعضای سازمان نظام پزشکی ایران است که در بخش درمان اختلالات افسردگی، اضطرابی و استرس، اختلالات جنسی و خواب، درمان اختلال دو قطبی، درمان اختلال بیش فعالی و عدم تمرکز در کودکان خدماتی برجسته را به عنوان روانپزشک متخصص ارائه می نماید.

دکتر روانپزشک فرامرز ذاکری

پزشک اعصاب و روان دکتر لیلا دشتکی

خانم دکتر لیلا دشتکی که دکتر روانپزشک و پزشک اعصاب و روان شناخته می شوند، عضو انجمن روانپزشکان ایران بوده و خدماتی همچون درمان اختلالات افسردگی اساسی، درمان اختلالات اضطرابی و استرس، درمان اختلالات وسواس های فکری و عملی، درمان اختلالات جنسی، درمان اختلالات خواب، درمان اختلال بیش فعالی و مشاوره و روان درمانی را به مشتریان خود ارائه می نماید و به عنوان روانپزشک در تهران مشغول به کار می باشند.

پزشک اعصاب و روان دکتر لیلا دشتکی

دکتر شیرزاد خیراندیش

دکتر شیرزاد خیراندیش نیز به عنوان یکی از موفق ترین متخصصان اعصاب و روان شناخته می شود که به عنوان پزشک اعصاب و روان خوب در تهران در مجهزترین بیمارستان اعصاب و روان خصوصی  ایران فعالیت دارد. این دکتر روانپزشک ، در درمان اختلالات روانپزشکی، سابقه ای طولانی داشته و خدماتی همچون درمان  درمان اختلال و افسردگی دوقطبی، درمان اختلال واژینسموس با دستگاه امریکایی،  درمان اختلالات شخصیت، درمان اختلالات روانپزشکی کودک و نوجوان را ارائه می نماید.

دکتر شیرزاد خیراندیش

دکتر روانپزشک علی کربلایی

دکتر علی کربلایی با برخورداری از تجهیزات و دستگاه های مجهز، یکی از شناخته شده ترین پزشک اعصاب و روان خوب در تهران می باشد. ایشان که تخصص خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده اند، به عنوان دکتر روانپزشک با اعتبار بالا مطرح بوده و خدماتی همچون درمان اختلالات جنسی، وسواس، اختلالات حافظه، افسردگی، اختلالات خواب، دردهای جسمانی، روان درمانی و مشاوره را به مشتریان خود ارائه می نماید.

دکتر روانپزشک علی کربلایی

کلینیک روانشناسی دکتر آزاده موسوی

دکتر آزاده موسوی به عنوان روانپزشک در تهران و مدرس دانشگاه شناخته شده و با استفاده از محیطی آرام و تیمی حرفه ای، در ارائه خدمات مشاوره و روانشناسی، بهترین عملکرد را داشته است. این کلینیک معتبر که از تعدادی پزشک اعصاب و روان خوب در تهران بهره می برد، خدماتی همچون درمان اختلالات فردی، زوج درمانی و خانواده درمانی، درمان پرخوری و کم خوری عصبی را ارائه می نماید. 

کلینیک روانشناسی دکتر آزاده موسوی

کلینیک روانشناسی کودک و نوجوان همراه

این کلینیک معتبر که در زمینه روانشناختی فعالیت دارد، مجهز به یکی از بهترین دکتر های روانپزشک می باشد که خدماتی فوق العاده در زمینه های گروه مشاوره کودک و نوجوان، خدمات روان درمانی و روانپزشکی، نوروفیدبک و هیپنوتیزم درمانی را ارائه می نماید. می توانید به این مرکز مراجعه کنید و از تخصص پزشک اعصاب و روان خوب در تهران در این مرکز، بهره ببرید.

کلینیک روانشناسی کودک و نوجوان همراه

کلینیک روانپزشکی طبیب

این کلینیک که یکی از بهترین مراکز فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان می باشد، با برخورداری از روانپزشک در تهران ، خدماتی همچون مشاوره های روانپزشکی درمان بیماری های افسردگی،  بیش ‌فعالی کودکان و بزرگسالان، اختلال دو قطبی، اسکیزوفرنی، مشاوره های روانشناسی کودک و دیگر موارد مورد نیاز در این حوزه را ارائه می نماید.

کلینیک روانپزشکی طبیب

پزشک اعصاب و روان دکتر وحید دارابی

دکتر وحید دارابی به عنوان پزشک اعصاب و روان خوب در تهران و دکتر روانپزشک شناخته شده است. ایشان مدرک خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و به دلیل ارائه خدماتی ممتاز، اعتبار و نامی خوش را به خود اختصاص داده است. می توانید خدماتی در حوزه اختلالات وسواس فکری – عملی، اختلالات فوبیا، اختلالات اضطرابی و درمان اعتیاد سرپایی و بستری را از ایشان به عنوان روانپزشک عالی در تهران دریافت کنید.

پزشک اعصاب و روان دکتر وحید دارابی

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 1 =