جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین مرکز آر تی ام اس در تهران | مرکز فوق تخصصی آر تی ام اس |

آر تی ام اس RTMS  یک روش درمانی در زمینه روانپزشکی است که برای درمان افسردگی مورد استفاده قرار می گیرد. این روش که در مراکز آر تی ام اس در تهران ارائه می شود، کاربردهای فراوانی را به خود اختصاص داده است. شما می توانید در  کلینیک های تخصصی آر تی ام اس در تهران خدماتی همچون درمان بیماری های میگرن، بیماری پارکینسون، بهبود اختلال دوقطبی، ترک اعتیاد، مشکلات مغزی، درمان استرس و درمان توهم را دریافت کنید. در اینجا ما بهترین کلینیک های آر تی ام اس در تهران و همچنین بهترین متخصص ها و فوق تخصص ها در زمینه RTMS را معرفی کرده ایم.

برترین مراکز آر تی ام اس RTMS در تهران

مرکز آر تی ام اس دکتر شیرزاد خیراندیش

مرکز روانشناسی دکتر شیرزاد خیراندیش، یکی از مراکز مطرح و از بهترین مرکز آر تی ام اس در تهران است که سابقه ای طولانی در درمان بیماری های روان و اعصاب داشته و با روش های مختلفی همچون روانکاوی، درمان اختلالات روانپزشکی بدون دارو با دستگاه تحریک مغناطیسی مغز RTMS، درمان های پیشرفته ای را به کار بسته است. از جمله خدماتی که در این مرکز انجام می شود شامل، درمان  اختلال واژینسموس با دستگاه امریکایی در سریع ترین زمان، درمان اختلالات افسردگی، درمان اختلالات اضطرابی و استرس، درمان اختلالات جنسی، درمان اختلالات خواب، درمان اختلال دو قطبی و افسردگی دوقطبی، درمان اختلال وسواس فکری و عملی و درمان اختلال یادگیری در کودکان که در این مرکز فوق تخصصی RTMS صورت می گیرد.

مرکز آر تی ام اس دکتر شیرزاد خیراندیش

کلینیک تخصصی RTMS دکتر علی کربلایی

مرکز روانشناسی و روانپزشکی دکتر کربلایی، یکی از بهترین کلینیک تخصصی آر تی ام اس در تهران است که به صورت تخصصی به درمان های بیماران خود در زمینه مشاوره و روان درمانی به صورت حضوری و آنلاین می پردازد. این مرکز که متخصصانی دلسوز دارد، درمان بدون دارو را در کوتاه ‌ترین زمان، با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ‌ها ارائه می کند که شامل دستگاه نقشه‌برداری مغز، تی دی سی اس و آر تی ام می باشد. این مرکز خوب، خدماتی همچون روان درمانی، مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج و طلاق، زوج درمانی، مشاوره جنسی، درمان اختلالات فردی مانند وسواس، اضطراب، افسردگی، خودکشی، پانیک، روان درمانی اعتیاد، اختلالات حافظه، اختلالات خواب، اختلالات جنسی شامل اختلال میل جنسی، برانگیختگی و ارگاسم در خانمها و آقایان، اختلال نعوظ و انزال در آقایان را نیز با همراهی متخصص خوب RTMS ارائه می نماید.

کلینیک تخصصی RTMS دکتر علی کربلایی

مرکز RTMS دکتر فرامرز ذاکری

مرکز روانشناسی دکتر فرامرز ذاکری، یکی از بهترین مراکز RTMS در تهران است که خدمات تخصصی مشاوره و روانکاوی را به مراجعان داشته و درمان اختلالات روانپزشکی بدون دارو را با استفاده از دستگاه تحریک مغناطیسی مغز RTMS به بیماران خود ارائه می کند. حوزه فعالیت این مرکز، درمان اختلالات افسردگی، اختلالات اضطرابی و استرس، اختلالات جنسی، اختلال خواب، درمان اختلال دو قطبی و افسردگی دوقطبی، درمان اختلال یادگیری در کودکان و بسیاری دیگر از موارد مورد نیاز در درمان روانپزشکی را ارائه کرده و مرکز فوق تخصصی RTMS شناخته می شود.

کلینیک تخصصی RTMS دکتر علی کربلایی

کلینیک آر تی ام اس دکتر مهران نیک روان

مرکز تخصصی روانپزشکی دکتر مهران نیک روان، از بهترین کلینیک های تخصصی آر تی ام اس در تهران می باشد که مطالعات زیادی در تکنیک های تحریکات مغزی داشته و از روش هایی همچون دستگاه های FMS و rTMS برای درمان بیماری هایی چون افسردگی و سکته های مغزی و پارکینسون و میگرن بهره برده است. این که از پزشکان و تعدادی متخصص خوب RTMS بهره می برد، مشاوره و درمان بیماری های روان و اعصاب را در بهترین شرایط و با کوتاه ترین زمان، در دستور کار خود دارد.

کلینیک دکتر مهران نیک روان

مرکز RTMS دکتر مریم سلیمانی

مرکز روانشناسی دکتر مریم سلیمانی، یکی از بهترین مرکز آر تی ام اس در تهران می باشد که از روش ها و متدهای به روز شده و تجهیزاتی همچون RTMS برای درمان بیماران خود استفاده می نماید. همچنین تشخیص و درمان انواع سردرد، سرگیجه، کنترل تشنج، سکته مغزی، ام اس، بیماری های عصبی عضلانی، آلزایمر و سایر بیماری های شناختی، پارکینسون و سایر اختلالات حرکتی را در دستور کار خود دارد. این مرکز فوق تخصصی آر تی ام اس ، درمان بدون دارو را با استفاده از دستگاه پیشرفته RTMS، جهت بیماری های افسردگی، وز وزگوش، اضطراب و حملات پانیک، پرخاشگری، انواع وسواس ، اختلال بای پولار، بی خوابی و سایر اختلالات خواب،  ضعف اندام ها در سکته مغزی، بهبود بی قراری، تیک های صوتی و حرکتی، بهبود حافظه و اختلال تمرکز، درد های ستون فقرات و درهای نوروتیک در بیماران ام اس را ارائه می کند.

مرکز RTMS دکتر مریم سلیمانی

کلینیک تخصصی دکتر ترانه موذنی

دکتر ترانه موذنی، بهترین مرکز آر تی ام اس در تهران است که خدمات درمانی را با متخصصین مجرب و  دستگاه های FMS و rTMS ارائه می نماید که برای درمان بیماری هایی چون افسردگی و سکته های مغزی بسیار موثر بوده و نقش زیادی در بهبودی افراد دارد.

کلینیک تخصصی آر تی ام اس دکتر ترانه موذنی

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − یک =