جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر نخاع در تهران | جراح و فوق تخصص نخاع | بهترین جراح تنگی کانال نخاعی تهران

تشخیص بیماری نخاعی و انجام آزمایشات و تست های لازم در خصوص شناسایی تنگی کانال نخاع، می توانید از تخصص بهترین دکتر نخاع در تهران بهره مند شوید. بهترین جراح تنگی کانال نخاعی تهران ، با استفاده از علائم و نشانه ها و بررسی سوابق، بهترین درمان را برای شما در نظر خواهد گرفت. بنابراین با انجام آزمایشاتی که جراح و فوق تخصص نخاع برای شما تنظیم می کند، می توان نشانه های این بیماری را در شما شناسایی نمود. می توانید در اینجا بهترین جراح ضایعه نخاعی در تهران را بیابید. ضمن آنکه دریافت مشاوره های درمانی، پیش از انجام جراحی، می تواند به بهبودی بیشتر شما کمک نماید.

برترین جراح نخاع تهران

دکتر فهیم باغبان

دکتر فهیم باغبان، از بهترین جراح تنگی کانال نخاعی تهران است که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز دریافت نموده و عضو جامعه جراحان اعصاب اروپا می باشند. ایشان که جراح و فوق تخصص نخاع محسوب می شوند، درمان های خود را در خصوص تومور های مغز و نخاع، جراحی دیسک کمر و گردن و برطرف کردن مشکلات این بخش متمرکز نموده و خدمات جراحی ستون فقرات، جراحی مغز و اعصاب و درمان بیماری های مغز و اعصاب را به عنوان بهترین دکتر نخاع در تهران ارائه می کنند. می توانید راهنمایی های لازم را از این پزشک خوب دریافت کنید.

دکتر فهیم باغبان

دکتر حسام عبدالحسین پور

دکتر حسام عبدالحسین پور، از دیگر پزشکان مطرح و بهترین جراح تنگی کانال نخاعی تهران می باشند که بورد تخصصی خود را از دانشگاه آزاد دریافت کرده و در جراحی های اندوسکوپیک مغز و نخاع، دیسک کمر و گردن پیشرو بوده اند. ایشان که به عنوان بهترین دکتر نخاع در تهران شناخته می شوند، در بیمارستان های لاله و مهراد مشغول بوده و خدمات برجسته ای را در درمان مسائل نخاع، به عنوان بهترین جراح ضایعه نخاعی در تهران ارائه می نمایند.

دکتر حسام عبدالحسین پور | بهترین جراح تنگی کانال نخاعی تهران

دکتر محمد صمدیان

دکتر محمد صمدیان، یکی از بهترین جراح تنگی کانال نخاعی تهران می باشد که به عنوان استاد تمام و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مطرح بوده و عضو انجمن جراحان مغز و اعصاب ایران و اروپا می باشند. ایشان که جراح و فوق تخصص نخاع می باشند، در زمینه جراحی آندوسکوپی مغز و قاعده جمجمه و جراحی هیپوفیز فعالیت های موفقی داشته اند.

ایشان خدمات خود را در خصوص ونتریکولوستومی بطن سه در درمان بیماران مبتلا به هیدروسفالی، برداشتن کیست کلوئید بطن سوم مغز به روش آندوسکوپی، برداشتن تومور مغزی، درمان کیست های آرکنوئید به روش آندوسکوپی، اندوسکوپی ترانس ﺍﺳﻔﻨﻮﺋﻴﺪﺍﻝ ﺑﺮﺍﻱ ﺑﺮﺩﺍﺷتن تومورهای قاعده جمجمه، عمل دیسک و تنگی کانال نخاعی در ناحیه مهره های گردن، ترمیم بیرون زدگی و یا پارگی دیسک در ناحیه مهره های کمر و درمان تنگی کانال نخاعی در ناحیه مهره های کمر ارائه نموده اند.

دکتر محمد صمدیان

دکتر حمیدرضا ترابی

دکتر حمیدرضا ترابی، از دیگر پزشکان موفق و بهترین جراح ضایعه نخاعی در تهران می باشند که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دریافت کرده و در زمینه تشخیص و درمان آسیب های عصبی و درمان مشکلات نخاع و ستون فقرات ، موفقیت های بزرگی را کسب کرده اند. ایشان که بهترین جراح تنگی کانال نخاعی تهران می باشند، خدماتی برجسته در زمینه بیماری ام اس، فتق دیسک بین مهره‌های گردن، تنگی کانال نخاعی، درمان دیسک کمر، تومورهای نخاعی، ضایعه نخاعی، کمردرد، سیاتیک و گردن درد ارائه می نمایند. برای انجام درمان های تخصصی، با این دکتر خوب، مشورت کنید.

دکتر حمیدرضا ترابی | بهترین جراح ضایعه نخاعی در تهران

دکتر بهادر محمد امین

دکتر بهادر محمد امین، به عنوان بهترین دکتر نخاع در تهران مطرح بوده و تخصص خود را از دانشگاه اصفهان دریافت نموده و خدمات برجسته ای را در خصوص بیماری های شایغ مغز و ستون فقرات داشته است. از جمله خدماتی که این پزشک حاذق و بهترین جراح ضایعه نخاعی در تهران ارائه می نمایند، شامل جراحی ستون فقرات، جراحی دیسک گردن، جراحی دیسک کمر، تزریق دیسکوژل، جراحی تومور نخاع، جراحی تومور مغزی، تنگی کانال کمری و آرتروز گردن می باشد. می توانید مشاوره های درمانی خود را از این جراح و فوق تخصص نخاع دریافت نمایید.

دکتر بهادر محمد امین

دکتر قاسم اسحاقی

دکتر قاسم اسحاقی، یکی از پزشکان مجرب و بهترین جراح تنگی کانال نخاعی تهران می باشد که تخصص خود را در آمریکا و در دانشگاه پنسیلوانیا در رشته جراحی گذرانده و در فعالیت های تحقیقاتی بسیاری شرکت نمودند که شامل پیوند استخوان نیز می شود. ایشان که به عنوان جراح و فوق تخصص نخاع شناخته می شوند، خدماتی همچون دیسک کمر، تنگی کانال نخاعی، دیسک گردن، عصب سیاتیک، بیماری پا و بیماری زانو را به عنوان بهترین دکتر نخاع در تهران ارائه می نمایند.

دکتر قاسم اسحاقی | جراح و فوق تخصص نخاع

دکتر شهاب قاضی میرسعید

دکتر شهاب قاضی میرسعید، بهترین جراح ضایعه نخاعی در تهران است که بورد تخصصی جراحی مغز و اعصاب و جراحی ستون فقرات کشور را دریافت کرده و خدمات درمانی ارزشمندی را در خصوص جراحی مغز و اعصاب، جراحی ستون فقرات، جراحی قاعده جمجمه و ضایعه نخاعی ارائه کرده اند که به عنوان بهترین جراح تنگی کانال نخاعی تهران مطرح می باشند. می توانید مشاوره های درمانی را از این پزشک حاذق دریافت کنید.

دکتر شهاب قاضی میرسعید

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − یک =