جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر دامپزشک در تهران | بهترین کلینیک دامپزشکی در تهران | بهترین دامپزشک در تهران

یک دامپزشک خوب ، همواره با استفاده از روش های پیشگیرانه در مسائل بهداشتی و بیماری های حیوانات اقدام می نماید تا بتواند انواع بیماری ها و سرطان های ایجاد شده در حیوانات را شناسایی و درمان نماید. در بهترین کلینیک دامپزشکی در تهران ، از حیوانات به خوبی و در آرامش کامل تست های مختلف گرفته شده و سلامتی آنان تنظیم یم شود. در زندگی امروزی که نگهداری حیوانات خانگی بیشتر شده است، حضور بهترین دکتر دامپزشک در تهران می تواند در آسودگی خاطر صاحبان این گونه از حیوانات، موثر باشد. شما می توانید برای مراقبت های دوره ای، به بهترین دامپزشک در تهران مراجعه نمایید.

برترین دکتر دامپزشک تهران

کلینیک حیوانات خانگی سینا

کلینیک دامپزشکی دکتر سینا، که به عنوان دامپزشک خوب حیوانات خانگی شناخته می شوند، یکی از متخصصین دامپزشکی در تهران بوده که در بهترین کلینیک دامپزشکی در تهران به بخش های مختلفی از جمله آزمایشگاه، اتاق جراحی حیوانات، بخش درمان حیوانات خانگی و پرندگان زینتی، بخش شستشو و اصلاح، مرکز صدور شناسنامه حیوانات، واکسیناسیون و تزریقات خانگی، مجهز می باشد که به جهت ارائه خدماتی در سطح کیفی بالا،  بهترین دکتر دامپزشک در تهران شناخته می شود. ایشان خدمات اصلاح موی حیوانات خانگی را نیز ارائه می نمایند.

کلینیک حیوانات خانگی سینا | بهترین کلینیک دامپزشکی در تهران

کلینیک دامپزشکی پارسا

کلینیک دامپزشکی پارسا، بهترین کلینیک دامپزشکی در تهران  است که خدماتی همچون  تعرفه حمایتی، چک آپ و واکسیناسیون،  کاشت میکروچیپ،  جراحی حیوانات و خدمات دندانپزشکی حیوانات را در محیطی آرام و دلنشین برای حیوانات خانگی ارائه کرده و از بهترین دکتر دامپزشک در تهران بهره می برد. می توانید برای دریافت خدمات دامپزشکی حیوان دوست داشتنی خود، با بهترین دامپزشک در تهران مشورت کنید.

کلینیک دامپزشکی پارسا | بهترین دکتر دامپزشک در تهران

كلينيك دامپزشكي نيك

کلینیک دامپزشکی نیک، از معتبرترین و بهترين كلينيك دامپزشكي در تهران که با مدیریت دکتر فاطمه مصباحی به عنوان بهترین دکتر دامپزشک در تهران  شناخته شده و  توانسته است با ایجاد بخش های تخصصی همچون دندانپزشکی، آرایش تخصصی و بخش های داخلی دیگر، خدمات برجسته ای را به حیوانات خانگی ارائه کند. این مرکز معتبر دامپزشکی، تجهیزات پیشرفته و محیطی بهداشتی را برای حیوانات و معاینه و درمان انها فراهم کرده است. خدمات كلينيك نيك شامل، شستشو، واكسيناسيون، درمان داخلي، جراحي، بخش پرندگان، ازمايشگاه، ارايشگاه و پت شاپ می باشد.

كلينيك دامپزشكي نيك

کلینیک دامپزشکی دکتر ذاکریان

کلینیک تخصصی حیوانات خانگی دکتر ذاکریان،  بهترين كلينيك دامپزشكي در تهران شناخته شده است که خدمات تخصصی خود را در خصوص حیوانات خانگی، با بهره مندی از اساتیدی مجرب و گروه از بهترین دکتر دامپزشک در تهران  ارائه کرده و مواردی همچون تعرفه حمایتی، چک آپ و واکسیناسیون، کاشت میکروچیپ، جراحی حیوانات،  خدمات دندانپزشکی حیوانات، سونوگرافی و رادیولوژی حیوانات، آزمایشگاه تشخیصی،  اصلاح و شستشو و پت شاپ را در سطح ممتاز ارائه می نماید.

کلینیک دامپزشکی دکتر ذاکریان | بهترین دکتر دامپزشک در تهران

کلینیک دامپزشکی آران

کلینیک دامپزشکی آران، از دیگر مراکز درمانی و بهداشتی حیوانات خانگی است که فعالیت خود را از سال1387 شروع کرده و برنامه های خود را به صورت پیشگیری و درمان بیماری های حیوانات اجرا نموده است. این مرکز که بهترين كلينيك دامپزشكي در تهران می باشد، از محیطی بهداشتی و مجهز بهره برده و دارای بهترین دکتر دامپزشک در تهران می باشد. خدمات کلینیک آران  را می توان شامل معاینات دوره ای، تشخیص بیماری، مراقبت ویژه بیماران اورژانسی(مانیتورینگ قلب)، ویدیو اتوسکوپ، صدورفوری کارت شناسایی هوشمند PVC برای حیوانات خانگی، شناسنامه عکس دار، واکسیناسیون، پیشگیری و درمان بیماری های انگلی، رادیولوژی اورژانسی، اندازه گیری فشار خون و چشم سگ و گربه، صدور گواهی بهداشتی جهت خروج از کشور دانست که توسط دامپزشک خوب در این کلینیک صورت می گیرد.

کلینیک دامپزشکی آران

کلینیک دامپزشکی درنیکا

کلینیک دامپزشکی درنیکا، از دیگر مراکز معتبر و پیشرفته ای است که بهترين كلينيك دامپزشكي در تهران شناخته شده و خدمات جراحی و فیزیوتراپی و آب درمانی و شست و شو را در محیطی تخصصی و حرفه ای، برای حیوانات خانگی ارائه می نماید. این مرکز که دارای بهترین دکتر دامپزشک در تهران می باشد، بخش داخلی و جراحی، خدمات واکسیناسیون و ضد انگل تراپی، خدمات غیرحضوری در منزل، پت شاپ و امکان آنلاین فالوآپ پت ها را ارائه نموده و بهترین دامپزشک در تهران در این مرکز، مشاوره های لازم را در اختیار مراجعان قرار خواهد داد.

کلینیک دامپزشکی درنیکا | بهترین دامپزشک در تهران

کلینیک دامپزشکی میوهاپ

کلینیک تخصصی حیوانات خانگی میوهاپ، از دیگر مراکز درمانی و بهداشتی حیوانات خانگی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز نموده است و همواره در ایجاد بهداشت عمومی بیشتر  و سلامتی حیوانات خانگی، خدمات گسترده و تخصصی را ارائه کرده و به یکی از بهترين كلينيك دامپزشكي در تهران تبدیل شده است. این مرکز که مطابق با دانش روز دنیا خدمات خود را ارائه می کند، تجهیزاتی پیشرفته و مدرن داشته و از ساعت ده صبح تا ده شب، با مدیریت دکتر رضا ملک لو، خدمات خود را ارائه می نماید. در این مرکز، خدمات داخلی، جراحی، آزمایشگاه، دندانپزشکی، واکسیناسیون، آرایش و شستشو، پانسیون و بستری با مجوز رسمی از سازمان دامپزشکی کل کشور را توسط بهترین دکتر دامپزشک در تهران ارائه می نماید. می توانید مشاوره های لازم را از دامپزشک خوب این مرکز دریافت کنید.

کلینیک دامپزشکی میوهاپ | دامپزشک خوب

کلینیک دامپزشکی آوینا

کلینیک دامپزشکی آوینا نیز از دیگر مراکز معتبر و بهترين كلينيك دامپزشكي در تهران می باشد که با بهره مندی از بهترین دامپزشک در تهران ، خدماتی همچون تعرفه حمایتی، چک آپ و واکسیناسیون، کاشت میکروچیپ، جراحی حیوانات، خدمات دندان پزشکی حیوانات، سونوگرافی و رادیولوژی حیوانات، آزمایشگاه تشخیصی، اصلاح و شست و شو، پانسیون حیوانات، آتلیه عکاسی و پت شاپ را به صورت شبانه روزی ارائه می نماید.

کلینیک دامپزشکی آوینا

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =