جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بهترین باشگاه ایروبیک زنانه در تهران | قیمت باشگاه ایروبیک بانوان

در این نوشته شما میخوانید :

در این صفحه ما در مورد باشگاه ایروبیک بانوان ، بهترین باشگاه ایروبیک زنانه در تهران ، روش های انجام ایروبیک و البته قیمت باشگاه ایروبیک بانوان اطلاعاتی را آورده ایم تا شما بتوانید برای رسیدن به اندامی زیبا و ایده آل به آن ها مراجعه کنید و از خدمات عالی آن ها بهره ببرید. باشگاه ایروبیک زنانه در تهران

بهترین باشگاه ایروبیک بانوان تهران
این صفحه را برای دوستانتان ارسال کنید
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp

باشگاه ایروبیک بانوان

ایروبیک یعنی بالا بردن سوخت و ساز بدن از طریق انجام فعالیت های ورزشی خاص که اکسیژن رسانی به اندام های مختلف بدن را افزایش می دهد. امروزه برای بانوان فرصتی ایجاد شده تا نه تنها بتوانند در هر باشگاه ایروبیک بانوان ورزش کنند و خوش اندام شوند، بلکه شاد شده و خوشحالی را حس کنند.

هدف اصلی تمامی باشگاه های ایروبیک بانوان این است که قوای جسمانی بدن یک زن را بالا ببرد و عضلات او را تقویت کند. به همین خاطر در حال حاضر بیشتر بانوان تهرانی به دنبال بهترین باشگاه ایروبیک زنانه در تهران هستند تا که بتوانند کمی جسم و روح خود را در این باشگاه ها شاد کنند. از این رو هر فرد با در نظر گرفتن قیمت باشگاه ایروبیک بانوان می تواند کمی برای خود هزینه کند و تایمی را برای خود بگذراند.

ما در اینجا نظرات و ایده های بهترین باشگاه ایروبیک زنانه در تهران را مد نظر گرفتیم و تعدادی را به شما معرفی می کنیم تا آن ها را بشناسید و بدانید در کدام محل تهران قرار دارند.

بهترین باشگاه ایروبیک زنانه در تهران

باشگاه ایروبیک بانوان تیتان

این باشگاه ورزشی در مساحت بزرگی احداث شده و مربیان خوبی برای انجام ایروبیک، بدنسازی و … در سالن های مجزا و کفش پوش دارد. شعور و نشاط زندگی را می توان در این باشگاه ایروبیک بانوان احساس کرد و به تندرستی رسید.

آدرس: تهران، انتهای اتوبان نیایش، نرسیده به خروجی کردستان جنوب (شهرک فجر)، انتهای بلوار پشت سالن همایش، باشگاه تیتان
راه های تماس
باشگاه ایروبیک بانوان تیتان

باشگاه ایروبیک بانوان پالادیوم

نوآوری، خلاقیت و ابتکار عمل را می توان در این باشگاه مشاهده کرد و در محیطی بسیار آرام و زیبا قادر خواهید بود فعالیت ورزشی مناسب خود را انجام دهید و به تناسب اندام برسید. مربیان این مرکز تجربه زیادی دارند و خدمات خوبی برای رضایت ورزشکار ارائه می دهند.

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، نرسیده به میدان الف، طبقه 6 جنوبی، باشگاه بدنسازی پالادیوم
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه ایروبیک بانوان پالادیوم

باشگاه ایروبیک بانوان ویوا

تمیزی و بهداشت را می توان با نگاهی به این باشگاه ایروبیک بانوان مشاهده کرد و در فضایی دلچسب و آرام بهترین خدمات بین المللی را از آن دریافت نمود. مربیان و کارکنان این باشگاه مهارت زیادی در کار خود دارند و خدمات خوبی به بانوان ارائه می دهند.

آدرس: تهران، خیابان نیاوران، رو به روی کلانتری نیاوران، خیابان فیضیه، نبش کوچه 9، پلاک 10
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه ایروبیک بانوان ویوا

باشگاه ورزشی مهستان

این مجتمع ورزشی تمامی خدمات ایروبیک، شنا، حمام سنتی، جکوزی، بدنسازی و … را ارائه می دهد. شادابی، تفریح، سرزندگی و افزایش قدرت بدنی را می توان در این باشگاه ایروبیک بانوان مشاهده کرد و در محیطی مجهز با کادری مهربان به سلامتی رسید. در این باشگاه ایروبیک بانوان اکسیژن خون بدن زیاد شده و قدرت بدنی بدن افزایش پیدا می کند.

آدرس: تهران، شهرک غرب، فاز یک، خیابان ایرا زمین، رو به روی مجتمع مسکونی سینا، جنب دانشگاه، شماره 2202، مجتمع ورزشی مهستان
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه ورزشی مهستان

باشگاه ایروبیک بانوان آفرینش

این مجموعه ورزشی مختص بانوان است و بیشتر رشته های ورزشی یوگا، ایروبیک، بادی جم، بادی بالانس، اروبیک بارداری، کراس فیت، بادی وایو و … در آن اجرا می شود و می توان زیر نظر مربیان حرفه ای این مجموعه فعالیت نمود. محیط این باشگاه ایروبیک بانوان آرام و تمیز است و دستگاه های بسیار مجهز و پیشرفته ای دارد.

آدرس: تهران، پاسداران، خیابان ساقدوش، بوستان دهم، پلاک 14، باشگاه آفرینش
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه ایروبیک بانوان آفرینش

باشگاه مهارت برتر

این باشگاه ایروبیک بانوان مهارت زیادی در انجام ورزش های خاص مانند یوگا، بدنسازی، فیتنس، ماساژ، اسپینینگ و … دارد. محیطی آرام و تمیز که توجه خاصی به هنرجویان خود می کند و سعی بر این دارد تا همواره آن ها را به تناسب اندام برساند و قدرت و مهارت آن ها را بالا ببرد.

آدرس: تهران، بلوار مرزداران، بین البرز و سه راه آرایافر، باشگاه ورزشی مهارت برتر
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه مهارت برتر

باشگاه داینومیکا (Dynomika)

در این باشگاه ایروبیک بانوان بهترین امکانات قرار گرفته تا آرامش روحی و روانی برقرار شود. مجموعه ای مدرن و مجهز که می توان آن را بهترین باشگاه ایروبیک زنانه در تهران دانست.

آدرس: تهران، بزرگراه شهید چمران، ضلع جنوبی هتل اوین، شهرک آتی ساز، رو به روی مجتمع تجاری، مجموعه ورزشی و تندرستی داینو میکا
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه داینومیکا (Dynomika)

باشگاه تابان

این باشگاه را می توان یکی از بهترین باشگاه های منطقه دانست. باشگاه ایروبیک تابان محیطی تمیز دارد که مجهز به امکانات و دستگاه های ایتالیایی زیادی بوده و برنامه ها و کلاس های زیادی برای ایروبیک دارد. مربیان بسیار تجربه ای در این باشگاه ایروبیک بانوان حضور داشته و خدمات خوبی ارائه می دهند. خدماتی مانند تی ار ایکس، سیستم های هوازی و چربی سوزی، اروبیک خصوصی و عمومی و … دارد.

آدرس: تهران - شهرک غرب - خیابان شهید دادمان - انتهای خیابان درختی - پلاک 100
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه تابان

چند روش انجام ایروبیک

روش های انجام ایروبیک در باشگاه و منزل کمی تفاوت دارد، اما بعضی از اصول و تکنیک ها با هم مشابه است و حتی در بهترین باشگاه ایروبیک زنانه در تهران نیز انجام می شوند. از این رو بهتر است تعدادی از این روش ها را که در منزل می توانید انجام دهید بشناسید.

 • گرم کردن بدن. در مرحله اول چه در باشگاه و چه در منزل ده دقیقه بدن خود را گرم کنید تا عضلات شما آماده فعالیت شوند و در طی مراحل انجام آسیب نبینند.
 • اسنپ. از یک مانع مناسب استفاده کنید و با نگاهی مستقیم به سمت رو به رو از روی مانع بالا و پایین بیایید.
 • طناب بزنید.
 • به طرفین بپرید.
 • حرکت کراس را انجام دهید.
 • دراز و نشست را انجام دهید.
 • دست های خود را پشت گوش قرار دهید و زانو و آرنج دست مختلف را به هم برسانید.
 • و ….
 • فراموش نکنید در مرحله آخر حتما باید بدن خود را سرد کنید تا که دچار انقباضات عضلانی نشوید و بدن درد نگیرید.

مدت زمان انجام فعالیت های ایروبیک خود را طی روز زمان بندی کنید تا بتوانید به آنچه که در ذهن برای تناسب اندام دارید برسید.

قیمت باشگاه ایروبیک بانوان

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که قیمت باشگاه ایروبیک بانوان در تهران چقدر است و یک فرد برای حضور در این باشگاه ها چقدر باید هزینه کند. در بیشتر موارد قیمت باشگاه ایروبیک بانوان نسبتا یکسان است، اما در بعضی از موارد مشاهده شده به دلایلی این قیمت ها متفاوت است.

 • منطقه باشگاه
 • نوع خدمات باشگاه
 • مربی و تجربه ورزشی مربی
 • سانس های عمومی و خصوصی

در بیشتر موارد قیمت باشگاه ایروبیک بانوان بین 300 هزار تومان تا 600 هزار تومان است که این میزان در بعضی از موارد با تخفیفاتی نیز همواره بوده و ممکن است در بعضی از باشگاه ها قیمتی پایین تر از این میزان نیز ارائه شود. اما به طور کل ورزش ایروبیک جسم و روح یک بانو را تازه می کند و در برابر خستگی های روزمره قوای جسمانی او را بالا می برد. پس بهتر است شما هم زمان خود را به ورزش بگذرانید تا روح و جسم شما سالم بماند.