جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بهترین باشگاه بدنسازی زنانه در تهران | باشگاه بدنسازی بانوان

در این نوشته شما میخوانید :

در این صفحه ما اطلاعاتی در مورد باشگاه بدنسازی بانوان ، بهترین باشگاه بدنسازی زنانه در تهران ، روش های انتخاب بهترین باشگاه زنانه و قیمت و شهریه باشگاه بدنسازی بانوان آورده ایم تا شما بتوانید بهترین باشگاه را برای تناسب اندام خود انتخاب کنید.

باشگاه بدنسازی بانوان
این صفحه را برای دوستانتان ارسال کنید
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp

باشگاه بدنسازی زنانه در تهران

کم تحرکی و سبک غلط زندگی باعث شده بیشتر بانوان عزیز جامعه دچار اضافه وزن و ضعف عضله شوند و از این رو برای جلوگیری از روند چاقی به دنبال بهترین باشگاه بدنسازی زنانه در تهران هستند تا وزن خود را متعادل نگه دارند و زیبایی ظاهری خود را در هر شرایطی حفظ کنند.

امروزه به بهترین باشگاه بدنسازی زنانه در تهران که نگاه کنید متوجه خواهید شد که بسیار مجهز هستند و با استفاده از تکنیک های برتر بدنسازی اقدام به پرورش اندام و بدنسازی می کنند تا بانوان نیز اندامی زیبا داشته باشند و در اوقات فراغت خود کمی ورزش کنند. هر کدام از این باشگاه ها تمامی نکات ایمنی را رعایت کرده تا ایمنی کاربر ورزشکار به خطر نیوفتد و در محیطی شاد و آرام به اندامی ایده آل برسد. خوشبختانه باید گفت که در بهترین باشگاه بدنسازی زنانه در تهران امکانات زیادی قرار دارده شده است تا رضایت همه افراد را کسب نمایند.

ما در اینجا لیستی از بهترین باشگاه بدنسازی زنانه در تهران طبق نظرات مردم و امکانات آن ها تهیه کرده ایم. حالا اگر شما می خواهید به بهترین باشگاه بدنسازی زنانه در تهران بروید و آن ها را بشناسید با ما همراه شوید تا شماری از بهترین ها را به شما معرفی کنیم. این شناخت به شما کمک می کند تا در زمان انتخاب بهترین باشگاه بدنسازی زنانه در تهران دقت عمل بیشتری داشته باشید.

بهترین باشگاه بدنسازی زنانه در تهران

باشگاه بدنسازی CN Club

اگر به دنبال یک باشگاه ورزشی بسیار شیک و مجهز هستید، CN Club همان باشگاه است. تجهیزات و امکانات این باشگاه بدنسازی زیاد بوده و با ارائه خدماتی مانند بالانس، تی آر اکس، بادی کامبت، بادی جم، پیلاتس، آیروبیک، بار اوسل و … می توان این باشگاه را بهترین باشگاه بدنسازی زنانه در تهران دانست. این باشگاه بدنسازی زنانه از 7 صبح تا 9 شب باز است و خدمات خود را به ورزشکاران ارائه می دهد.

آدرس: تهران، ابتدای اتوبان هاشمی رفسنجانی، بعد از پردیس ملت، خیابان سئول، مجموعه ورزشی انقلاب (درب شمال)، باشگاه CN Club
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه بدنسازی CN Club

باشگاه بدنسازی بانوان تیتان

این باشگاه بدنسازی دارای سالنی مجزا برای بانوان است. می توان گفت که قیمت و شهریه باشگاه بدنسازی بانوان آن طبق شرایط خاصی تعین می شود. در این باشگاه کادری مجرب و باتجربه گرد هم آمده اند تا بهترین خدمات را برای تناسب اندام در بهترین باشگاه بدنسازی زنانه در تهران ارائه دهند.

آدرس: تهران، انتهای اتوبان نیایش، نرسیده به خروجی کردستان جنوب(شهرک فجر)، انتهای بلوار پشت سالن همایش، باشگاه تیتان
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه تیتان

باشگاه ناوا

تمرکز اصلی این باشگاه بدنسازی بر روی لاغری و تناسب اندام است و دستگاه پیشرفته زیادی در این مرکز قرار دارد تا به صورت اصولی و درست به وزن ایده آل برسید و از این رو بهترین باشگاه بدنسازی زنانه در تهران شده است. محیطی بهداشتی و تمیز با کادری مجرب در تمامی ساعت های روز به علاقه مندان خدمات رسانی می کنند.

آدرس: تهران، شهرک غرب، فاز یک، خیابان مهستان، نبش کوچه ششم، پلاک 10، باشگاه نوا
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه ناوا

باشگاه بدنسازی بانوان ارم سعادت

در این باشگاه بدنسازی بدون هیچ دغدغه و با خیالی آسوده می توانید به تناسب اندام برسید و از بهترین برنامه های رژیم غذایی زیر نظر متخصص تغذیه و برنامه های بدنسازی استفاده کنید. این باشگاه سالن جکوزی، اسپینینگ، حوضچه آب سرد، سونا و … را نیز دارد و در میان بانوان به عنوان بهترین باشگاه بدنسازی زنانه در تهران شناخته می شود.

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالای میدان کاج، خیابان سوم، پلاک 7
بلد
نشان
ویز
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه بدنسازی بانوان ارم سعادت

باشگاه بدنسازی بانوان سینرژی

باشگاه سینرژی در سال 1398 باز شد و در محیطی بسیار شاد و مفرح تبدیل به بهترین باشگاه بدنسازی زنانه در تهران شد و امکانات زیادی برای ورزش های تی ار ایکس، یوکا، پیلاتس، ایکس بادی و … در محیطی لوکس به بانون ارائه می دهد. تمامی بانوان در هر سن و سالی می توانند به این باشگاه بروند و زیر نظر متخصصین ورزش کنند.

آدرس: تهران، میدان هفت تیر، ابتدای خیابان قائم مقاوم فراهانی، نرسیده به میدان شعاع، کوچه بهادری، جنب کوچه بهمن، پلاک 7
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه سینرژی

باشگاه بانوان ملورین

با این باشگاه بدنسازی بانوان دیگر کاهش وزن و تناسب اندام رویا نیست و با داشتن برنامه ورزشی و غذایی در مدت زمان مناسب می توان به اندامی ایده آل رسید. این باشگاه بدنسازی زنانه در تهران خدماتی مانند یوگا، بادی فلکس، پلاتس، باله کودکان، ایروریتم و … را زیر نظر مربیان حرفه ای ارائه می دهد.

آدرس: تهران، پاسداران، بوستان دوم تقاطع گیلان، شهید عراقی شمالی، پلاک 57، ساختمان ملورین، طبقه اول، واحد 5
بلد
نشان
ویز
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه بانوان ملورین

باشگاه بدنسازی بانوان تاو غرب

بادی پامپ، پیلاتس، ایروبیک، ایپینینگ و چندین ورزش دیگر در این باشگاه زیر نظر مربیان در یک محیط عالی و بهداشتی انجام می شود. تجهیرات این باشگاه بدنسازی بسیار مدرن و ایمن هستند و می توانید در هر ساعتی از روز از خدمات آن استفاده کنید. خدمات عالی، مربیان با تحربه و محیطی تمیز آن را تبدیل به بهترین باشگاه بدنسازی زنانه در تهران کرده است.

آدرس: تهران، صادقیه، خیابان ستارخان، بعد از چهار راه خسرو، پلاک 906
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه بدنسازی بانوان تاو غرب

باشگاه بدنسازی فیت استار

 در این باشگاه انواع کلاس های بادی بالانس، پیلاتس، هیچ هاپ، لاغری موضعی، ایروبیک و .. وجود دارد و قیمت و شهریه این باشگاه مناسب بوده و تاکنون با توجه به خدمات خود توانسته توجه افراد زیادی را به خود جلب کند و بهترین باشگاه بدنسازی زنانه در تهران شود.

آدرس: تهران، منطقه 6، محله بهجت آباد، ویلا شمالی، کوچه زیرجد
بلد
نشان
راه های تماس
دیدگاه درباره باشگاه بدنسازی فیت استار

روش های انتخاب بهترین باشگاه بدنسازی بانوان

امروزه به دلیل تغیر سبک زندگی بشتر افراد دوست دارند مدت زمانی را در باشگاه های ورزشی بگذرانند تا به تناسب اندام برسند. در حال حاضر به دلیل افزایش باشگاه ها، پیدا کردن بهترین باشگاه بدنسازی زنانه در تهران کمی سخت است، اما با کمی دقت می توان باشگاهی انتخاب کرد که خدماتی عالی ارائه دهد و البته شهریه باشگاه بدنسازی بانوان نیز مناسب باشد. پس بهتر است در زمان انتخاب باشگاه به این موارد دقت کنید تا شما هم بهترین باشگاه بدنسازی زنانه در تهران را انتخاب کنید.

 • به تجهیزات و امکانات باشگاه توجه داشته باشید
 • تجربه مربیان و مشاورین تغذیه را مد نظر قرار دهید
 • به رضایت کاربران توجه کنید
 • بهداشت و نظافت محیط را مد نظر قرار دهید
 • ایمنی دستگاه ها را تست کنید
 • در آخر به قیمت و شهریه باشگاه بدنسازی بانوان توجه کنید

شما نیز اگر می خواهید زندگی سالمی داشته باشید و مدت زمانی از روز را برای خودتان صرف کنید دقت زیادی در انتخاب باشگاه داشته باشید و با خیالی راحت ورزش کنید.

قیمت و شهریه باشگاه بدنسازی بانوان

یکی از عوامل موثر در انتخاب باشگاه بدنسازی بانوان شهریه و قیمت آن است. درست است که شهریه باشگاه ها ثابت بوده، اما در بعضی از باشگاه ها به علت قرار دادن امکانات و تجهیزات زیاد و همچنین به علت منطقه باشگاه، شهریه باشگاه بدنسازی بانوان کمی بالاتر و یا پایین تر است. از جمله عوامل موثر بر روی قیمت و شهریه باشگاه بدنسازی بانوان را می توان عوامل زیر شمرد:

 • تجهیزات و امکانات باشگاه
 • مربیان با تجربه و با مهارت
 • منطقه و محل باشگاه
 • وسعت و بزرگی
 • خدمات باشگاه

قیمت و شهریه باشگاه بدنسازی بانوان و آقایان یکسان است و در هر ماه از 350 هزار تومان تا 900 هزار تومان است. این قیمت می تواند به دلیل عواملی که در بالا گفته شده نوسان داشته و کمی بالا و حتی پایین تر از این حد باشد. اگر شما هم به دنبال بهترین باشگاه بدنسازی زنانه در تهران هستید، زیاد به فکر شهریه باشگاه بدنسازی بانوان نباشید و بیشتر به سلامت روح و جسم خود فکر کنید. 

باید گفت که حضور در بهترین باشگاه بدنسازی زنانه در تهران باعث می شود تمامی دغدغه های زندگی خود را فراموش کنید و بیشتر به فکر سلامتی جسم و روح خود باشید.