جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر برای درمان حملات پانیک در تهران | دکتر خوب برای درمان پانیک

اگر به طور ناگهانی، دچار نگرانی و اضطراب می شوید، می توانید با بهترین دکتر برای درمان حملات پانیک در تهران صحبت کرده و راهنمایی های لازم درمانی را دریافت کنید. متخصص درمان پانیک ، به شما کمک خواهد کرد تا از ترس های خود دور شده و زندگی سالم و همراه با شادی را تجربه کنید. در این جا لیستی از دکتر خوب برای درمان پانیک آورده شده است که می تواند در بهبودی سریع تر شما تاثیرگذار باشد.

برترین دکتر درمان پانیک تهران

دکتر نازیلا پایدار

دکتر نازیلا پایدار، دکتر خوب برای درمان پانیک و از جمله پزشکانی است که به صورت تخصصی در روان درمانی فعالیت داشته و عضو سازمان روان درمانی ایران می باشند. ایشان که متخصص درمان پانیک می باشند، خدمات درمان اضطراب فردی وجنسی، وسواس، افسردگی مشاوره پیش از ازدواج ،خانواده، رویکرد درمانی، با عطف مراجع محور CBT – PTC – DBT – ERP مواجه درمانی، دیالیکتیک تراپی، پارادوکس درمانی، روش شناختی درمانی را ارائه نموده اند. می توانید پیش از هر اقدامی، مشاوره های لازم را از ایشان دریافت کنید.

دکتر نازیلا پایدار | دکتر خوب برای درمان پانیک

دکتر علیرضا جباری

دکتر علیرضا جباری، از بهترین دکتر برای درمان حملات پانیک در تهران می باشند که متخصص اعصاب و روان و دارای گواهینامه هیپنوتیزم تراپی از انجمن هیپنوتیزم ایران، می باشند. ایشان کارگاه های مختلفی را در زمینه های ارتباط موثر داشته و خدماتی در زمینه های خانواده درمانی زوج درمانی فرزند پروری بحران های عاطفی و مشکلات شخصیتی و کنترل و درمان اختلالات اضطرابی و افسردگی و وسواس ارائه نموده و  دکتر خوب برای درمان پانیک شناخته می شوند. برای دریافت مشاوره های روان درمانی، با این پزشک خوب در تماس باشید.

دکتر علیرضا جباری | بهترین دکتر برای درمان حملات پانیک در تهران

دکتر مریم حجازی

دکتر مریم حجازی، از متخصص درمان پانیک برتر در تهران هستند که  بورد تخصصی اعصاب و روان خود را دریافت کرده و عضو انجمن روانپزشکان ایران و روان درمانی شناختی از اکادمی اکسفورد انگلستان می باشند. ایشان خدماتی همچون درمان اختلالات افسردگی اساسی، افسردگی پس از زایمان، افسردگی فصلی، درمان اختلالات اضطرابی و استرس، اضطراب اجتماعی، اضطراب فراگیر، اضطراب جدایی، حملات پانیک، درمان اسکیزوفرنی، درمان اختلالات وسواس فکری و عملی ، وسواس مو کندن، وسواس های مذهبی و درمان اختلالات خواب و بی خوابی و بدخوابی و کابوس شبانه را در برنامه درمانی خود دارند. می توانید مشاوره های لازم را در این خصوص، از این پزشک خوب دریافت کنید.

دکتر مریم حجازی | متخصص درمان پانیک

دکتر آزاده موسوی

دکتر آزاده موسوی، بهترین دکتر برای درمان حملات پانیک در تهران می باشند که کتاب های زیادی را تالیف نموده و درمان های فردی و خانواده را در خصوص روان درمانی، اجرا نموده اند. ایشان در کلینیک خود، با استفاده از محیطی آرام و پرسنلی متعهد و حرفه ای، توانسته است خدماتی شایسته در خصوص درمان اختلالات فردی، از جمله اضطراب، وسواس فکری، افسردگی، فوبیا، زوج درمانی و خانواده درمانی، حملات پانیک، روان درمانی کودک و نوجوان و مشاوره ازدواج به همراه درمان چاقی و لاغری ، پرخوری و کم خوری عصبی، خیانت و بحران های عاطفی، اجرا و تفسیر کلیه تست های شخصیت شناسی و هوش و خلاقیت و انجام خدمات روان شناسی به صورت انلاین وحضوری و تلفنی برای دوستان داخل و خارج از کشور را ارائه نمایند.

دکتر آزاده موسوی

دکتر سیروس جهانگیری

دکتر سیروس جهانگیری که متخصص متخصص درمان پانیک بوده و از بهترین دکتر برای درمان حملات پانیک در تهران شناخته می شوند، در بیمارستان هایی همچون بیمارستان امیرالمومنین، کلینیک مهر و بیمارستان میمنت فعالیت داشته و به عنوان روانپزشک و روان درمانگر، خدماتی همچون مشاوره شامل خانواده درمانی، زوج درمانی، درمان بین فردی و روانکاوی را رائه نموده و درمان حملات پانیک، اختلالات جنسی، اختلالات شخصیت، اختلال حافظه و اختلالات رفتاری کودک و نوجوان را در برنامه درمانی خود داشته است. ایشان با استفاده از تست های روانشناختی شامل مجموعه کامل آزمون های روانشناختی توسط متخصص آزمون های شناختی، خدماتی شایسته را به مراجعان خود ارائه می نمایند.

دکتر سیروس جهانگیری | متخصص درمان پانیک

دکتر علی کربلایی صباغ

دکتر علی کربلایی صباغ، از بهترین دکتر برای درمان حملات پانیک در تهران هستند که بورد تخصصی اعصاب و روان خود را به عنوان روانپزشک خوب در حملات پانیک، از دانشگاه شهیدبهشتی دریافت کرده و خدمات ارزشمندی را به عنوان متخصص درمان پانیک در زمینه های درمان وسواس، اضطراب، افسردگی، دوقطبی، خودکشی، درمان اختلالات حافظه، انواع دمانس (شامل آلزایمر)، درمان  اختلالات خواب اختلالات جنسی شامل اختلال میل جنسی، برانگیختگی و ارگاسم در خانمها و آقایان، اختلال نعوظ و انزال در آقایان، درمان اختلالات جسمی-روانی شامل سندروم روده تحریک پذیر و سندروم خستگی مزمن را ارائه نموده اسند که با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مدرن خود بوده و مطابق با تکینک های روز دنیا می باشد.

دکتر علی کربلایی صباغ

دکتر فرزانه حاجی زاده

دکتر فرزانه حاجی زاده، دکتر خوب برای درمان پانیک شناخته می شود که به عنوان مشاوره خانواده و ازدواج و روانشناس محبوب در درمان پانیک مطرح می باشند که عضو انجمن روانشناسی بوده و موسس مرکز مشاور خانواده قوه قضائیه می باشند. ایشان مقالات زیادی را در خصوص بیماری های رفتاری داشته و خدماتی همچون درمانگر اختلالات فردی در حوزه های استرس و اضطراب، وسواس و افسردگی، مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره خانواده و زوج درمانگر، مشاوره روابط عاطفی و بین فردی را به عنوان بهترین دکتر برای درمان حملات پانیک در تهران ارائه می نمایند. می توانید مشاوره های روانشناسی را از این پزشک خوب داشته باشید.

دکتر فرزانه حاجی زاده | دکتر خوب برای درمان پانیک

مطالب مرتبط

1 دیدگاه دربارهٔ «بهترین دکتر برای درمان حملات پانیک در تهران | دکتر خوب برای درمان پانیک | متخصص درمان پانیک»

  1. با افسردگی پیش خانم دکتر مراجعه کردم ، ‌واقعا دلسوزانه من رو حمایت کردم ، خدا روشکر میکنم که با ایشون آشنا شدم .
    کارشون فوق العاده هست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − چهار =