جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آموزشگاه خیاطی در تهران | لیست 10 تایی از بهترین آموزشگاه های خیاطی در تهران

در اینجا به معرفی 10 تا از بهترین آموزشگاه های خیاطی  در تهران پرداخته ایم، توجه داشته باشید که لیست زیر حاصل تحقیق تیم جهان مو در زمینه آموزشگاه ها و کلاس های خیاطی حضوری و آنلاین صورت گرفته ، به این معنا نیست که دیگر آموزشگاه ها خوب نیستند ولی میتوان گفت این لیست با توجه به تحقیق ما بهترین ها بوده اند.

امیدواریم که بتوانید بهترین ها را جهت آموزش خود برگزینید ، چرا که کار را با چه مجموعه ای شروع می کنید ، خود بسیار مهم است و آینده شغلی شما وابسته به آن می باشد، توجه داشته باشید تمام مجموعه های زیر کاملا موجه بوده و زیر نظر سازمان فنی می باشند و مدارک معتبر ارائه می دهند.

برای مشاهده شهریه دوره های خیاطی رو این لینک کلیک کنید و همینطور در پایین همین صفحه هم آخرین آپدیت قیمت های آموزشگاه های خیاطی در سال 1403 آورده شده است که اصولا در همه آموزشگاه های دارای مجوز، یکسان است

کلاس خیاطی پارس

کلاس خیاطی پارس، که دوره های خیاطی را به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می کند، دارای سرفصل های آموزشی مانند دوخت شلوار، پیراهن، انواع آستین و یقه است که با جدیدترین و حرفه ای ترین متدهای روز دنیا ارائه می کند. ضمن آنکه هزینه آموزشگاه خیاطی بر اساس دوره هایی که انتخاب می شود، مناسب بوده و مطابق با سازمان فنی و حرفه ای است. این مرکز، یکی از بهترین آموزشگاه های خیاطی به شمار می آید.

کلاس خیاطی پارس

آموزشگاه خیاطی فابرا

آموزشگاه خیاطی فابرا، تحت عنوان دو برند معتبر از سال 1365 فعالیت خود را شروع کرده است که نام های دی تو دی و فابرا از جمله موفقیت های این برند به شمار می آید. می توانید در این آموزشگاه خیاطی در تهران  جلسات خیاطی را بیاموزید و به یکی از برندهای موفق و کارآفرین در این حوزه تبدیل شوید. این مرکز شهریه کلاس خیاطی را مطابق با تعرفه تعیین شده از سوی سازمان فنی و حرفه ای تعیین کرده است.

آموزشگاه خیاطی فابرا

آموزشگاه دوخت فنان

فنان، یکی از بهترین آموزشگاه های خیاطی است که فعالیت خود را از سال 1396 شروع کرده و دوره های هنری و کاربردی بسیاری از از جمله طراحی مد و لباس، دوخت را به صورت دوره های کوتاه مدت و فشرده ارائه کرده است. این شرکت که دارای هزینه آموزشگاه خیاطی با تعرفه مصوبه است، دوره های منسجم آموزشی را به گونه ای در شاخه هایی مانند نازک دوزی، ضخیم دوزی و … ارائه می کند تا هنرجویان به راحتی آماده بازار کار باشند. برای ثبت نام کلاس خیاطی فنی و حرفه ای با این آموزشگاه هماهنگ کنید.

آموزشگاه دوخت فنان

کلاس خیاطی مهرانا در تهران

آموزشگاه خیاطی مهرانا که با مدیریت و تدریس یکی از اساتید این رشته هدایت می شود، در کنار کلاس خیاطی آنلاین، دوره های متنوعی را از سال 1386 در حوزه خیاطی ارائه کرده و نازک دوزی، ضخیم دوزی، ژورنال و دوخت لباس خاص را در سطحی ممتاز به هنرآموزان ارائه می کند. در این آموزشگاه خیاطی در تهران، الگوهای اولیه در سایزهای مختلفی از 36 تا 54 در اختیار هنرجویان قرار می گیرد که با کمی تغییر به عنوان الگوی اولیه در اختیارشان خواهد بود. این امر باعث می شود تا در کوتاه ترین زمان، الگو های خیاطی آماده بوده و کار برش به سهولت انجام شود. می توانید با مناسب ترین شهریه کلاس خیاطی، این دوره ها را با موفقیت پشت سر بگذارید.

کلاس خیاطی مهرانا در تهران

آموزشگاه خیاطی جوان

آموزشگاه جوان یکی از بهترین آموزشگاه های خیاطی است که دارای مجوز سازمان فنی و حرفه‌ای است و با 30 سال سابقه در اجرای کلاس های تخصصی خیاطی، الگوسازی و برش کاری را به هنرجویان منتقل کرده و تا کنون توانسته است تا 10هزار هنرجو را آموزش دهد. در این کلاس خیاطی، افراد دوره های مبتدی خیاطی تا مزون دارای را آموزش می دهد تا افراد بتوانند با مهارت کافی اقدام به تهیه الگو و برش کنند.

آموزشگاه جوان

آموزشگاه خیاطی ایده

ایده به عنوان آموزشگاه خیاطی در تهران، فعالیت خود را از سال 1370 شروع کرده است. این کلاس خیاطی آنلاین و حضوری، دارای مجوز آموزش فنی و حرفه‌ای و تکنیک های کاربردی خیاطی را در 4 ترم به هنرجو تدریس می کند که شامل نازک دوزی و سایزبندی، ضخیم دوزی پیشرفته، ژورنال و کت و شلوار است. می توانید برای ثبت نام کلاس خیاطی فنی و حرفه ای با این آموزشگاه تماس بگیرید.

آموزشگاه خیاطی ایده

کلاس خیاطی موژان

آکادمی خیاطی موژان، فعالیت خود را به عنوان آموزشگاه خیاطی بدون الگو و با الگو، از سال 1394 شروع کرده و انواع دوره های نازک دوزی، ضخیم دوزی را شروع کرده است. این موسسه که در پایان دوره گواهینامه معتبری را از سازمان فنی و حرفه ای کشور ارائه می کند، همواره نکات کاربردی را در دوره کلاس خیاطی خود در نظر دارد. هزینه آموزشگاه خیاطی موژان مطابق با سازمان فنی و حرفه ای است.

کلاس خیاطی موژان

آموزشگاه خیاطی هنر مادر

یکی از بهترین آموزشگاه های خیاطی، هنر مادر است که فعالیت خود را از سال 1386 شروع کرده و دوره های تکمیلی طراحی و دوخت را از جمله ژورنال شناسی و مدل های پیشرفته را با دریافت مجوز از سازمان فنی حرفه ای کشور ارائه می کند. هنرجویان می توانند برای گذراندن کلاس خیاطی آنلاین و حضوری در این آموزشگاه ثبت نام کنند.

آموزشگاه هنر مادر

آموزشگاه خیاطی کلبه هنر

کلاس خیاطی کلبه هنر، که دارای سابقه فعالیت 30ساله در این حوزه است، اقدام به تعلیم و آموزش افراد مبتدی کرده و با ارائه مهارت های لازم در بخش های نازک دوزی و ضخیم دوزی، توانسته است جدیدترین متدها را در اختیار ایشان قرار دهد. اگر قصد شرکت در کلاس آنلاین یا حضوری را دارید، باید بدانید که هزینه کلاس خیاطی در این دوره ها متفاوت است، اما نکات آموزشی چندان تفاوتی ندارد.

آموزشگاه خیاطی کلبه هنر

کلاس دوخت مریم بانو

این آموزشگاه، یکی از بهترین آموزشگاه های خیاطی است که دارای سابقه فعالیت 30 ساله بوده و متدهای خیاطی به روز شده ای را به هنرآموزان خود منتقل می کند تا بتوانند در کوتاه ترین زمان و با ثبت نام کلاس خیاطی فنی و حرفه ای و کسب گواهینامه خیاطی، از این شغل پردرآمد به موفقیت برسند.

کلاس دوخت مریم بانو

شهریه کلاس خیاطی

در خصوص شهریه کلاس خیاطی، لازم به ذکر است که سازمان فنی حرفه ای، هزینه آموزشگاه خیاطی را مطابق با نرخ مصوب برای هر استان را اعلام می کند. بنابراین هر آموزشگاه خیاطی در تهران، موظف به رعایت این قیمت ها خواهد بود.

نام دوره خیاطی

 ساعات دوره

شهریه و قیمت (میلیون تومان)

الگوساز لباس با رایانه

100

8.500.000

الگوساز لباس به روش حجمی

410

25.000.000

الگوساز و برشکار لباس شب و عروس

200

18.500.000

الگوساز و برشکار لباس ضخیم زنانه

400

37.000.000

الگوساز و برشکار لباس نازک زنانه

340

32.000.000

الگوساز و برشکاری پالتو

85

8.000.000

بچه گانه و دخترانه دوز

246

22.500.000

ترسیم الگوی لباس نازک زنانه

140

13.000.000

شلوار دوز زنانه

200

19.000.000

ضخیم دوز زنانه

445

17.000.000

کاپشن دوز زنانه

365

34.000.000

مانتو دوز

200

19.500.000

نازک دوز زنانه

460

44.000.000

طراح لباس زنانه

540

52.000.000

دوزنده لباس شب و عروس

300

28.000.000

راسته دوز

275

25.000.000

دوزنده لباس بدون الگو

275

25.000.000

دوزنده لباس کودک

325

31.000.000

دوزنده لباس دخترانه

137

13.000.000

 

 

ثبت نام کلاس خیاطی فنی و حرفه ای

اگر از افرادی هستید که تصمیم دارید به صورت حرفه ای در کلاس های خیاطی شرکت کنید، باید به عنوان اولین قدم، برای ثبت نام کلاس خیاطی فنی و حرفه ای اقدام کنید. برای این منظور، بهتر است هزینه کلاس خیاطی را مطابق با مصوبه مرور کنید. سپس با انتخاب آموزشگاه خیاطی در تهران که دارای اعتبار بالایی است، موفقیت خود را تضمین نمایید.

برای حرفه ای بودن در این رشته، باید بتوانید انواع لباس های زنانه و مردانه را از مرحله طراحی، الگوسازی و برش بیاموزید و به آن مسلط شوید. این یک حرفه پولساژ است که با تمرین و ممارست می توان به مهارت های بالایی دست یافت و در صنعت پوشاک و مد به کسب درآمدی قابل توجه رسید.

با ثبت نام در آموزشگاه خیاطی می توانید دوره های خیاطی مبتدی و پیشرفته، الگوسازی و برش کاری به صورت دستی و رایانه، طراحی و برش کاری لباس های ضخیم مردانه و زنانه و نازک دوزی را بگذرانید و با کمک بهترین آموزشگاه های خیاطی، به یک برند معتبر و شناخته شده در سطح جهانی تبدیل شوید. در برخی از آموزشگاه ها، دوخت و طراحی لباس های دخترانه و پسرانه را نیز در دوره های تکمیلی خود می گنجانند.

کلاس خیاطی آنلاین

کلاس خیاطی آنلاین نیز یکی از روش های دریافت روش های الگوسازی و برشکاری است که مناسب افراد با مشغله کاری بالا است که می خواهند بدون حضور در کلاس خیاطی، مهارت های این صنعت را بیاموزند. توجه داشته باشید که برای انتخاب آموزشگاه مناسب، حتما ویژگی های مناسب یک کلاس را در نظر بگیرید.

ضمن آنکه این روش تدریس خیاطی، در مقایسه با دوره های حضوری، دارای هزینه کمتری است. بنابراین با پرداخت شهریه آموزشگاه خیاطی کمتر می توانید به یک خیاط ماهر تبدیل شوید.

عوامل موثر بر هزینه کلاس خیاطی

هزینه کلاس خیاطی در بهترین آموزشگاه های خیاطی در تهران، بر اساس برخی از پارامترهای مهم در نظر گرفته می شود و دستخوش تغییرات خواهد بود. برخی از این عوامل موثر در هزینه کلاس ها شامل موراد ذیل است:

خصوصی یا گروهی بودن کلاس ها

کلاس های خصوصی یا گروهی، در هزینه موثر هستند. به طول کلی، هزینه کلاس های خصوصی خیاطی با هزینه کمتری همراه است. از همین روست که اغلب در آموزشگاه خیاطی در تهران، جهت تکمیل ظرفیت کلاس های گروهی، تخفیف های خوبی را در نظر می گیرند.

در دسترس بودن کلاس خیاطی

در دسترس بودن کلاس خیاطی نیز اهمیت دارد. از دیگر عواملی که در شهریه کلاس خیاطی نقش دارد، فاصله کلاس تا محل زندگی افراد است. در صورتی که این مسافت زیاد باشد، می تواند در هزینه های نهایی هنرجویان نقش داشته باشد.

تجربه و تخصص اساتید خیاطی

در صورتی که کلاس خیاطی، از تجربه و تخصص اساتید با سابقه بالایی بهره برده باشند، هزینه های بالاتری را برای تدریس خیاطی منظور می کنند. بنابراین، هنرجویان نیز باید هزینه های بالاتری را بپردازند.

کلاس های آنلاین

در آموزشگاه خیاطی، کلاس های آنلاین نیز برای کسانی که دارای مشغله بالایی هستند در نظر گرفته می شود که همین امر باعث می شود در مقایسه با کلاس های حضوری، دارای شهریه کمتری باشند.

جلسات تدریس در کلاس خیاطی

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که جلسات تدریس در کلاس خیاطی، متغیر است و مطابق با برنامه آموزشی هر آموزشگاه در نظر گرفته می شود که در شهریه آموزشگاه خیاطی موثر خواهد بود.

جمع بندی

اگر تصمیم دارید در بهترین آموزشگاه های خیاطی شرکت کنید، پیشنهاد می شود ابتدا نکات فوق را در نظر بگیرید و با بررسی ویژگی های هر آموزشگاه و میزان شهریه و امکاناتی که دارد، گزینه مناسب را انتخاب کرده و مهارت های لازم را در خیاطی به دست آورید.

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =