جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
برترین مراکز تصویر برداری

اگر برای روند درمانی خود نیاز به برترین مراکز تصویر برداری پزشکی دارید، می توانید در اینجا، هزینه مناسب سونوگرافی و رادیولوژی در تهران را پیدا کنید. در مرکز تصویربرداری خوب تهران ، می توانید تجهیزات کاملی از بهترین دستگا های سونوگرافی، سی تی اسکن و رادیولوژی را داشته و با خیالی آسوده برای درمان خود اقدام کنید.

برترین مرکز تصویر برداری، رادیولوژی و سونوگرافی در تهران

مرکز تصویر برداری پزشکی پایتخت

مرکز تصویربرداری پایتخت از برترین مراکز تصویر برداری پزشکی در تهران است که از سال 1381 فعالیت خود را شروع کرده و تجهیزات و بخش های مورد نیاز را در اختیار بیماران و مراجعان خود قرار داده است. این مرکز امکاناتی همچون سی تی مولتی اسلایس، دستگاه سونوگرافی، رادیولوژی را مطابق با جدیدترین و به روزترین دستگاه ها، تجهیز نموده و در راستای رفاه حال بیماران خود، خدماتی شایسته را به ایشان ارائه می نماید. از جمله خدمات این مرکز، انواع رادیوگرافی، اسکن مجاری اشکی، اسکن پرفیوژن ریه، اسکن گالیوم، اسکن کبد و طحال، اسکن بررسی کبد و مجاری صفراوی، تصویربرداری از بافت های عفونی، اسکن بیضه، اسکن پاراتیروئید، اسکن استخوان از تمام بدن، سونوگرافی بیضه ها، سونوگرافی چشم، سونوگرافی در ارتوپدی، سونوگرافی در بیماری های زنان، سونوگرافی شکم و دستگاه گوارش، سی تی اسکن و ام آر آی را می توان نام برد که در مرکز تصویر برداری پزشکی خوب تهران ارائه می شود.

مرکز تصویربرداری پزشکی پایتخت

مرکز سونوگرافی و رادیولوژی پزشکی پارسیان

مرکز تصویربرداری پزشکی پارسیان، یکی از معتبرترین مرکز تصویر برداری در تهران است که از سال 1384 فعالیت خود را شروع کرده و با بهره مندی از دستگاه های پیشرفته و پرسنلی متخصص، خدمات ارزشمندی را به بیماران خود ارائه کرده است. از جمله خدمات این مرکز، می توان به ام آر آی، سی تی اسکن، اسپیرال دیجیتال، سنجش تراکم استخوان، سونوگرافی کالر داپلر، پانورکس و پری اپیکال، دیجیتال بیوپسی، تست FNA و ماموگرافی دیجیتال اشاره نمود که در این مرکز به عنوان بهترین سونوگرافی و رادیولوژی ارائه می شود.

مرکز رادیولوژی و سی تی اسکن پزشکی پارسیان

مرکز تصویر برداری پزشکی آرین

مرکز تصویربرداری پزشکی آرین، یکی از بهترین مراکز تصویربرداری در تهران می باشد که دارای تجهیزاتی مدرن و پیشرفته بوده و از دستگاه هایی حرفه ای بهره می برد که باعث شده است تا سریع ترین خدمات را در بهترین کیفیت ارائه کرده و خدماتی همچون ماموگرافی، هیستروسالپنگوگرافی، ام آر آی گرافی دندان، سی تی اسکن، سنجش تراکم استخوان، رادیولوژی، سونوگرافی را در اختیار بیماران قرار داده است تا بتوانند با خیالی آسوده در این مرکز تصویربرداری خوب تهران به درمان خود بپردازند.

مرکز تصویر برداری ، سونوگرافی و رادیولوژی پزشکی آرین

مرکز سونوگرافی و رادیولوژی پردیس نور

مرکز تصویربرداری پردیس نور، یکی از برترین مرکز تصویر برداری پزشکی در تهران می باشد که امکانات تصویربرداری پیشرفته ای را در اختیار داشته و با بهره مندی از متخصصین حرفه ای خود از سال 1389 با اهداف کمک به بیماران خدماتی از جمله انجام تصویربرداری به صورت دقیق با پروتکل‌های استاندارد روز دنیا، فراهم کردن امکانات تصویر برداری پزشکی در بالاترین سطح کیفیت،  استفاده از پکس جهت مشاهده تمامی تصاویر بیماران و ارائه گزارش پزشکی دقیق را در بخش های ام آر آی، پانورکس – تک دندان – سفالومتری دیجیتال، پزشکی هسته ای، سنجش تراکم استخوان، سونوگرافی دیجیتال، رادیولوژی دیجیتال، سی تی اسکن مولتی اسلایس، اقدامات نیمه تهاجمی، اینترونشن و ماموگرافی دیجیتال به عنوان یکی از بهترین سونوگرافی و رادیولوژی ارائه می کند.

مرکز سونوگرافی و رادیولوژیسونوگرافی و رادیولوژی پردیس نور

مرکز تصویر برداری نگار آزما

مرکز تصویربرداری نگار آزما از برترین مراکز تصویر برداری در تهران است که خدمات خود را از سال 1395 شروع کرده و بهترین کیفیت خدمات پزشکی را با امکاناتی پیشرفته در اختیار بیماران قرار داده است.این مرکز که با تمامی بیمه های پایه و تکمیلی دارای قرارداد دارد، خدمات گسترده ای را در بخش های مختلفی همچون ام آر آی، سی تی اسکن مولتی اسلایس، سونوگرافی و داپلر رنگی، رادیوگرافی دیجیتال، رادیوگرافی فک و دندان، ماموگرافی دیجیتال، کلینیک های اینترنشنال، سنجش تراکم استخوان داشته و در این مرکز تصویر برداری خوب تهران در اختیار مراجعان قرار می دهد.

مرکز سی تی اسکن نگار آزما | بهترین سونوگرافی و رادیولوژی

مرکز تصویر برداری پزشکی توسکا

مرکز تصویربرداری پزشکی توسکا، یکی از بهترین مراکز تصویربرداری در تهران است که دارای بخش های مختلفی همچون ام آر آی، سی تی اسکن، رادیوگرافی، سونوگرافی، خدمات بیهوشی، تصویربرداری، خدمات مشاوره، تصویربرداری پزشکی بوده و این امکان را برای بیماران فراهم کرده است که بهترین خدمات را در محیطی کاملا آرام و مجهز دریافت کنند. می توانید برای دریافت خدمات، نوبت خود را به صورت اینترنتی رزرو نمایید. این مرکز به عنوان یکی از  برترین سونوگرافی و رادیولوژی شناخته می شود.

مرکز سونوگرافی و رادیولوژی پزشکی توسکا

مرکز سونوگرافی و سی تی اسکن بابک

مرکز تصویربرداری بابک، یکی از بهترین مرکز تصویربرداری در تهران است که فعالیت خود را از سال 1381 شروع کرده و با استفاده از متخصصانی مجرب و دستگاه های پیشرفته خدماتی گسترده را به بیماران ارائه می نماید. تجهیزات بخش های مختلف این مرکز به روز شده و بخش خای سی تی اسکن و ام آر آی آن به صورت کاملا تخصصی و پیشرفته از کمپانی زیمنس آلمان تهیه شده است. می توانید خدماتی ممتاز در ام آر آی، سی تی آنژیوگرافی از قسمت های مختلف بدن، سی تی اسکن سه بعدی، سی تی اسکن اسکنوگرام، سی تی برانکو سکوپی، سی تی آرتروگرافی، سی تی مایلو گرافی، ام آر ارتروگرافی، ام آرماموگرافی، ام آر سیسترنوگرافی، در این مرکز رادیولوژی و سی تی اسکن خوب تهران دریافت کنید.

مرکز تصویر برداری بابک | معتبرترین مرکز تصویربرداری

مرکز جامع تصویر برداری پزشکی سعادت آباد

تصویربرداری پزشکی سعادت آباد، معتبرترین مرکز تصویر برداری در تهران است که تجهیزات حرفه ای خود را در اختیار بیماران قرار داده و خدماتی در زمینه های سونوگرافی، ماموگرافی، ام آر آی، سی تی اسکن، سنجش تراکم استخوان، پزشکی هسته ای، رادیولوژی را با پرسنلی متعهد و متخصص در اختیار مراجعان قرار می دهد. 

مرکز جامع سی تی اسکن پزشکی سعادت آباد

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =