جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین متخصص تغذیه در تهران | فوق تخصص تغذیه | دکتر تغذیه خوب در تهران | دکتر لاغری

یکی از نکات مهمی که امروزه بر زندگی سالم افراد موثر است، تغذیه مناسب است که نیاز به تنظیم یک برنامه غذایی مطابق با سیستم بدن  می باشد. بهترین متخصص تغذیه در تهران می تواند در راستای سلامتی شما، از بهترین برنامه غذایی استفاده نماید. ضمن آنکه دکتر تغذیه خوب در تهران ، به خوبی آگاه است که سلامت جسم می تواند تضمین کننده سلامت روح باشد. می توانید با مراجعه به فوق تخصص تغذیه ، در خصوص برنامه غذایی خود اقدام کنید و با مشاوره های لازم از بهترین دکتر لاغری ، به تناسب دلخواه دست یابید.

بهترین دکتر لاغری

دکتر مهسا شیری

دکتر مهسا شیری دکتر تغذیه خوب در تهران است، به بهترین دستگاه های لاغری بدون جراحی مجهز بوده و از دستگاه بیواکسن بهره می برد که می تواند ضمن رعایت سلامتی بالای بدن، لاغری مناسبی را نیز فراهم نماید. ضمن آنکه رژیم درمانی تخصصی نیز ارائه خواهد شد. ایشان بهترین دکتر لاغری در تهران به شمار می آیند.

دکتر مهسا شیری | دکتر تغذیه خوب در تهران

دکتر مائده تقوایی

دکتر مائده تقوایی  نیز به عنوان بهترین متخصص تغذیه در تهران مطرح می باشد که مطب خود را به دستگاه های لاغری موضعی و آنالیز ویتامین ها و چربی مجهز نموده است. از جمله خدمات ارائه شده توسط ایشان می توان به دستگاه آنالیزور چربی و عضله، دستگاه آنالیز ویتامین ها,مینرال، دستگاه کویتیشن ( از بین برنده سلول های چربی) و دستگاه رافوس( درمان انواع سلولیت ها و چین و چروک ها) اشاره کرد.

دکتر محمد حسن ابوالحسنی

دکتر محمد حسن ابوالحسنی نیز به عنوان دکتر تغذیه خوب در تهران فعالیت داشته که فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد، ایشان با تجربه ای طولانی، خدمات ویزیت و ارائه رژیم غذایی بر اساس متد علمی جایگزینی exchange را ارائه کرده و رژیم مبتنی بر اولویت تغییر رفتار را به مشتریان خود لحاظ می کند. می توانید مدیریت وزن با رویکرد چند وجهی اصلاح تغذیه، اصلاح رفتار غذایی و اصلاح فعالیت فیزیکی به همراه خدمات لاغری موضعی را دریافت کنید. ایشان به عنوان بهترین متخصص تغذیه در تهران مطرح هستند.

دکتر محمد حسن ابوالحسنی | دکتر تغذیه خوب در تهران

کلینیک تخصصی آسانا

کلینیک تخصصی آسانا یکی از مهم ترین مراکز تخصصی است که از وزارت بهداشت در خصوص لاغری و تناسب اندام مجوز دریافت کرده  و از روش ها و فناوری نوین برای لاغری بهره می برد. این مرکز که دارای تعدادی دکتر تغذیه خوب در تهران می باشد، خدمات تخصصی، مشاوره تغذیه، آنالیز عضلات با دستگاه inbody را با تکنیک های خاصی همچون امبدینگ (کاشت نخ لاغری)،  طب سوزنی تخصصی، مزوتراپی لاغری، کربوکسی تراپی، پاورشیپ، کرایولیپولیز و کویتیشن ، آراف را به کار می بندد. از همین روست که پزشکان آن، بهترین متخصص تغذیه در تهران شناخته می شوند.

کلینیک تخصصی آسانا | بهترین متخصص تغذیه در تهران

دکتر مریم مظاهریون

دکتر مریم مظاهریون نیز از دیگر پزشکان مطرح و بهترین دکتر لاغری هستند که دوره تخصصی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده و به عنوان محقق، کتاب های زیادی را ترجمه نموده و مقالات علمی بسیاری را در مجلات معتبر به چاپ رسانیده است. ایشان به عنوان بهترین متخصص تغذیه در تهران و مشاوره تغذیه کلینیک فوق تخصصی دیابت و بیماری های متابولیک دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز مطرح هستند.

دکتر مریم مظاهریون | بهترین دکتر لاغری

دکتر نیره کابلی

دکتر نیره کابلی، بهترین متخصص تغذیه در تهران و رژیم درمانی می باشد که عضو انجمن غذا و تغذیه حامی سلامت نیز می باشند. از جمله خدماتی که می توان از این دکتر تغذیه خوب در تهران دریافت نمود، دریافت رژیم آنلاین، استفاده از دستگاه لاغری موضعی، مشاوره نمونه و رژیم های غذایی متناسب با هر فرد می باشد. می توانید مشاوره های لازم را از ایشان به عنوان بهترین دکتر لاغری دریافت کنید.

دکتر نیره کابلی

دکتر یحیی پاسدار

دکتر یحیی پاسدار نیز به عنوان دکتر تغذیه خوب در تهران مطرح هستند که مدرک دکترای عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران دارند و برای تخصص خود به لندن رفته و در رشته تغذیه دوره های آموزشی را دریافت کردند. از جمله خدمات ایشان به عنوان بهترین متخصص تغذیه در تهران می توان به رژیم درمانی فشار خون، رژیم بهبودی پوکی استخوان، رژیم کاهش چربی خون و کلسترول، رژیم درمانی چاقی و لاغری، رژیم اصلاح عادات غذایی، رژیم درمانی دیابت، رژیم درمانی سندرم تخمدان و لاغری سریع و موثر موضعی اشاره نمود.

دکتر یحیی پاسدار

دکتر رضا راست منش

از دیگر پزشکان مطرح و بهترین دکتر لاغری ، دکتر رضا رادمنش است که به عنوان بهترین متخصص تغذیه در تهران  شناخته شده و به عنوان محقق علمی، کتاب های زیادی را ترجمه نموده و مقالات علمی بسیاری را در مجلات خارجی به چاپ رسانیده است. ایشان سابقه عضويت در انجمن تغذيه ايران را داشته و خدماتی همچون کاهش و تثبیت وزن با اصلاح الگوهای تغذیه ای، برنامه غذایی تخصصی ویژه بیماران قلبی، دیابتی، کلیوی، گوارشی و کبد چرب، ارائه رژیم چاقی و رژیم لاغری، ارائه رژیم تثبیت و بارداری و مشاوره تغذیه را به عنوان دکتر تغذیه خوب در تهران ارائه کرده است. می توانید مشاوره های لازم را از این پزشک شناخته شده دریافت کنید.

دکتر رضا راست منش

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 18 =