جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر تعویض مفصل زانو در تهران | بهترین جراح تعویض مفصل زانو در تهران

برای کسانی که مساله ای در مفصل زانو دارند، انتخاب بهترین جراح تعویض مفصل زانو در تهران می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد. بهترین فوق تخصص زانو و جراح زانو در تهران همواره با در نظر گرفتن روند جراحی، بر کسب نتایجی مناسب تمرکز داشته و در صورت نیاز به جراحی، بهترین عملکرد را به کار خواهد بست. شما می توانید در اینجا با بهترین دکتر تعویض مفصل زانو در تهران مشورت کرده و در جهت بهبودی سریع تر خود اقدام کنید.

بهترین دکتر جراح مفصل زانو تهران

دکتر مصطفی شاهرضایی

دکتر مصطفی شاهرضایی، تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نموده و دارای فلوشیپ جراحی زانو می باشد. ایشان که دارای مقالات معتبری در این خصوص در مجلات جهانی هستند،  بهترین جراح تعویض مفصل زانو در تهران شناخته شده و فعالیت های گسترده ای را به عنوان عضو کمیته علمی دهمین کنگره بین المللی جراحان مفصل ران داشته و رئیس انجمن سارکوم جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. خدمات ایشان شامل تعویض مفصل زانو، جراحی ارتروسکوپی زانو، جراحی منیسک و رباط صلیبی زانو، تعویض مفصل لگن، درمان شکستگی های استخوان زانو و لگن و  تزریق سلولهای بنیادی در ارتروز زانو می باشد. ایشان، بهترین دکتر تعویض مفصل زانو در تهران می باشند.

دکتر مصطفی شاهرضایی | بهترین جراح تعویض مفصل زانو در تهران

بیشتر بخوانید : بهترین متخصص IVF در تهران

دکتر مهدی شهرستانی

دکتر مهدی شهرستانی، یکی از بهترین فوق تخصص زانو و جراح زانو در تهران از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند که جراحی های بسیار موفقی را در زمینه اصلاح بریس و جراحی آتل متقاطع آرتروسکوپی، که شامل ترمیم تاندون روتاتور کاف شانه و دررفتگی مکرر شانه می شود و آرتروپلاستی زانو و لگن جراحی های آرتروسکوپی زانو داشته و به جهت موفقیت های مکرر در جراحی ها و درمان های خود، به عنوان بهترین دکتر تعویض مفصل زانو در تهران مطرح می باشند. مشاوره های لازم در خصوص جراحی خود را با این جراح خوب داشته باشید.

دکتر مهدی شهرستانی | بهترین دکتر تعویض مفصل زانو در تهران

دکتر منصور ابوالقاسمیان

دکتر منصور ابوالقاسمیان، از دیگر پزشکان مطرحی است که به عنوان بهترین فوق تخصص زانو و جراح زانو در تهران شناخته شده که مدرک خود را از دانشگاه تورنتو کانادا دریافت کرده و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران هستند. ایشان دوره‌های کوتاه مدت فوق تخصصی جراحی زانو و لگن از آمریکا را گذرانده و خدماتی همچون تعویض مفصل لگن، تعویض مفصل زانو، تعویض مجدد مفصل زانو، دررفتگی لگن، دررفتگی مادرزادی لگن، شکستگی کشکک زانو و انحراف زانو، فلج مغزی، علت لنگیدن پا در کودکان، اصلاح انحرافات زانو، تعویض مجدد مفصل لگن، دررفتگی مادرزادی لگن، درمان شکستگی های زانو و درمان شکستگی های لگن را در برنامه درمانی خود به عنوان بهترین جراح تعویض مفصل زانو در تهران دارند.

دکتر منصور ابوالقاسمیان | بهترین فوق تخصص زانو و جراح زانو در تهران

دکتر سید محمدجواد مرتضوی

دکتر محمدجواد مرتضوی، نیز بهترین فوق تخصص زانو و جراح زانو در تهران بوده که فوق تخصص جراحی زانو و لگن خود را از آمریکا دریافت نموده و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با درجه فول پروفسور می باشد. ایشان همچنین عضو انجمن جراحان زانو و لگن امریکا AAHKS و دبیر انجمن جراحان لگن ایران می باشند. ایشان که به عنوان یکی از اساتید مطرح در این حوزه شناخته شده اند، خدمات خود را به عنوان بهترین دکتر تعویض مفصل زانو در تهران در بهترین کیفیت و با مشاوره های لازم، ارائه می دهند.

دکتر سید محمدجواد مرتضوی | بهترین فوق تخصص زانو و جراح زانو در تهران

دکتر علی یگانه

دکتر علی یگانه، به عنوان بهترین فوق تخصص زانو و جراح زانو در تهران مطرح بوده و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی و انجمن ارتوپدی آمریکا می باشند که فلوشیپ جراحی زانو و لگن را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرده اند. ایشان دوره تکمیلی تعویض مفصل زانو و لگن در کلینیک آلمان گذرانده و خدماتی در زمینه های تعویض مفصل زانو، آسیب های ورزشی زانو، آرتروسکوپی زانو، شکستگی زانو، پارگی منیسک، درمان جراحی پای پرانتزی، پارگی رباط صلیبی، واروس زانو، تورم زانو و آرتروز زانو، آسیب غضروف زانو، اوزون تراپی و پی آر پی، ناهنجاری های مادرزادی، زانو ضربدری، تعویض مفصل مجدد زانو، عوارض روماتیسم در زانو و در رفتگی مادرزادی لگن را ارائه کرده اند.

دکتر علی یگانه

دکتر مهدی آقاعلیخانی

دکتر مهدی آقاعلیخانی، از دیگر پزشکان مطرح و بهترین جراح تعویض مفصل زانو در تهران هستند که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی  و عضو رسمی انجمن جراحان ارتوپدی ایران و عضو انجمن ارتوپدی صدمات اندام و ستون فقرات ایران می باشند. ایشان خدمات تعویض مفصل زانو، تعویض مفصل هیپ،  جراحی های آرتروسکوپی (بسته) رباط صلیبی قدامی و خلفی، جراحی های آرتروسکوپی ترمیم منیسک زانو،  درمان جراحی پای پرانتزی و پای ضربدری، جراحی و درمان انواع شکستگی های حلقه لگن و اندام ها را به عنوان بهترین دکتر تعویض مفصل زانو در تهران ارائه می کنند.

دکتر مهدی آقاعلیخانی

دکتر افشین اقدامی

دکتر افشین اقدامی، از بهترین جراح تعویض مفصل زانو در تهران می باشند که دوره تکمیلی جراحی مفاصل و آرتروسکپی خود را از آمریکا دریافت کرده و به عنوان بهترین فوق تخصص زانو و جراح زانو در تهران ، در خصوص تعویض مفصل زانو، جراحی لگن با رویکرد تعویض مفصل لگن اقداماتی قابل توجه داشته و درمان های موفقی را پشت سرگذاشته اند. می توانید برای انجام جراحی تعویض مفصل زانو، با این پزشک خوب مشورت نمایید.

دکتر افشین اقدامی بهترین فوق تخصص زانو و جراح زانو در تهران

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 5 =