جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین متخصص ژنتیک پزشکی در تهران | بهترین دکتر ژنتیک در تهران | دکترای تخصصی ژنتیک پزشکی

بهترین متخصص ژنتیک پزشکی در تهران ، همواره با بهره مندی از روش های آزمایشگاهی ژنتیک و تکنیک های سیتوژنتیک، می تواند انواع بیماری های ژنتیکی را که از توالی ژن ها رخ می دهد و یا ناهنجاری های کروموزمی که ایجاد می شود را تشخیص داده و درمان نماید. این کار با آزمایشات متعدد و کاملی صورت می گیرد که دکترای تخصصی ژنتیک پزشکی ، در اختیار دارد. در اینجا با بهترین دکتر ژنتیک در تهران آشنا خواهید شد تا بتوانید برای درمان خود در این حوزه، راهنمایی و خدمات لازم را دریافت کنید.

برترین متخصص ژنتیک پزشکی تهران

دکتر عمران اسماعیل زاده

دکتر عمران اسماعیل زاده که دارای دکترای تخصصی و ژنتیک پزشکی است، با بهره مندی از تکنیک و فناوری های روز دنیا، جهت بررسی عقب ماندگی ذهنی، اختلالات کروموزومی  که ناشی از انواع سرطانها و لوکمیها اقدام کرده و به عنوان بهترین متخصص ژنتیک پزشکی در تهران ، در تشخیص و درمان بیماری های مرتبط، همکاری های لازم را صورت می دهد. ایشان به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه می باشند، در خصوص مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره قبل از بارداری، مشاوره برای ازدواج های خویشاوندی، مشاوره ژنتیک ناباروری و مشاوره انواع بیماری های ژنتیکی را ارائه می نماید.

دکتر عمران اسماعیل زاده | بهترین متخصص ژنتیک پزشکی در تهران

دکتر مریم سبحانی

 ایشان نیز به عنوان دکترای تخصصی (Ph.D) ژنتیک پزشکی و بهترین دکتر ژنتیک در تهران شناخته می شود که ریاست بخش ژنتیک پزشکی را بر عهده داشته و عضو انجمن بین المللی ایمونوژنتیک و عضو انجمن ژنتیک پزشکی آمریکا می باشد. ایشان که بهترین متخصص ژنتیک پزشکی در تهران می باشند، خدمات برجسته ای را در تشخیص انواع بیماری های ژنتیکی و سرطانی به بیماران خود ارائه کرده است.

دکتر مریم سبحانی | بهترین دکتر ژنتیک در تهران

دکتر کیوان مجیدزاده اردبیلی

دکتر کیوان مجیدزاده اردبیلی که دارای فلوشیپ ژنتیک سرطان، دکترای تخصصی ژنتیک پزشکی است، فعالیت های تخصصی خود را در حوزه سرطان هایی همچون سرطان پستان متمرکز نموده  و با راه اندازی مرکز تحقیقات در این خصوص، گاهی موثر در پیشگیری و شناسایی جهش های خطر ساز سرطان داشته است. ایشان اکنون از بهترین متخصص ژنتیک پزشکی در تهران شناخته می شوند.

دکتر کیوان مجیدزاده اردبیلی | دکترای تخصصی ژنتیک پزشکی

دکتر گلناز خاکپور

دکتر گلناز خاکپور که دارای مدرک ژنتیک بالینی و دکترای تخصصی ژنتیک پزشکی می باشد، خدمات برجسته ای را در خصوص شناسایی و بررسی انواع بیماری های ژنتیکی و سرطان ها داشته و  به عنوان استادیار ژنتیک پزشکی، گروه ژنتیک پزشکی دانشکده پزشکی و فعال در مجتمع آموزشی درمانی حضرت رسول اکرم (ص) و    دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشد و بهترین متخصص ژنتیک پزشکی در تهران شناخته می شوند.

دکتر گلناز خاکپور

دکتر محمدعلی نیل فروشان

دکتر محمد علی نیل فروشان، فوق تخصص ژنتیک پزشکی و متخصص بیماری ‌های کودکان بوده و از دکترای تخصصی ژنتیک پزشکی محسوب می شود که خدمات برجسته ای را در خصوص تشخیص انواع بیماری های ژنتیکی و سرطانی داشته و در بسیاری از بیمارستان های برتر فعالیت داشته است. ایشان اکنون به عنوان بهترین متخصص ژنتیک پزشکی در تهران مطرح بوده و مشاوره های لازم را به بیماران خود ارائه می نماید.

دکتر محمدعلی نیل فروشان

دکتر شهرام سواد

دکتر شهرام سواد دکترای تخصصی ژنتیک پزشکی و دکترای حرفه‌ای پزشکی را داشته و به عنوان بهترین دکتر ژنتیک در تهران در بسیاری از بیمارستان های مطرح فعالیت داشته و خدمات ارزشمندی را در تحقیقات ژنتیکی و سرطانی به عهده داشته است تا گامی موثر در شناسایی این بیماری ها و بهبود سریع تر بیماران برداشته باشد. ایشان که از بهترین متخصص ژنتیک پزشکی در تهران شناخته می شوند، مشاوره های لازم را به بیماران خود ارائه می نمایند.

دکتر شهرام سواد | بهترین متخصص ژنتیک پزشکی در تهران

دکتر شیرین شهبازی

دکتر شیرین شهبازی نیز یکی از پزشکان با تجربه است که دارای دکترای تخصصی ژنتیک پزشکی با گرایش ژنتیک مولکولی می باشد و خدمات دلسوزانه و حرفه ای را در بیمارستان های بزرگ و معتبر ارائه نموده اند. ایشان دارای دکترای تخصصی ژنتیک پزشکی بوده و در شناسایی و تشخیص بیماری های سرطانی، گام های موثری را برداشته و به درمان این بیماران کمک نموده است.

دکتر شیرین شهبازی | دکترای تخصصی ژنتیک پزشکی

دکتر رضا شیرکوهی

دکتر رضا شیر کوهی، با تجربه 27 ساله خود به عنوان دکترای تخصصی ژنتیک پزشکی با گرایش ژنتیک مولکولی فعالیت داشته و به عنوان بهترین متخصص ژنتیک پزشکی در تهران مطرح بوده و در بیمارستان های معتبری خدمت دلسوزانه نموده است به گونه ای که توانسته است در بخش تحقیقات سرطان ها و بیماری های ژنتیکی، تاثیرات مثبتی را داشته باشد.

دکتر رضا شیرکوهی

دکتر محمد غفوری سیدانی مقدم

 دکتر محمد غفوری سیدانی مقدم، به عنوان متخصص ژنتیک پزشکی و دکترای حرفه‌ای پزشکی، دارای 27 سال سابقه پزشکی در این حوزه را داشته و به عنوان بهترین دکتر ژنتیک در تهران مطرح بوده است که خدمات شایسته ای را در بیمارستان های مطرح در خصوص تحقیق و شناسایی بیماری های ژنتیک و سرطانی داشته و به عنوان بهترین پزشک در این حوزه نامیده می شود. می توانید از ایشان به عنوان بهترین متخصص ژنتیک پزشکی در تهران مشاوره های لازم را در حوزه های مختلف ژنتیکی دریافت کنید.

دکتر محمد غفوری سیدانی مقدم | بهترین دکتر ژنتیک در تهران

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − یازده =