جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر هموروئید در تهران | بهترین پزشک بواسیر یا هموروئید | متخصص هموروئید خانم

هموروئید یکی از بیماری های ایجاد شده در بخش معقد است که به بواسیر نیز شناخته می شود. این ممکن است عوارضی همراه داشته باشد که از آن جمله کم خونی را شامل می شود. بهترین دکتر هموروئید در تهران ، با بررسی شرایط و عوامل ایجاد شده، برنامه های درمانی را برای بیمار در نظر می گیرد. برخی از خانم ها، تصمیم می گیرند که توسط متخصص هموروئید خانم در تهران درمان شوند. انتخاب بهترین پزشک بواسیر یا هموروئید می تواند در بهبود سریع تر این بیماری کمک کند.

برترین دکتر هموروئید تهران

دکتر داوود تاج بخش

دکتر داوود تاج بخش، با استفاده از به روز ترین دستگاه های لیزر، خدمات درمانی مربوط به هموروئید را ارائه نموده و به عنوان بهترین دکتر هموروئید در تهران در کلینیک لیزر شفا، مدیریت می نمایند. ایشان که دکترای خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده اند، خدمات درمانی خود را در راستای تسکین درد، سوزش و خونریزی ناحیه مقعد انجام می دهند که همواره با برنامه های دارویی و پرهیز غذایی نیز همراه است. ایشان که بهترین پزشک بواسیر یا هموروئید شناخته می شوند، درمان شقاق، فیستول، سینوس پیلوئیدال(کیست مویی)، درمان هموروئید، درمان فیستول مخرج، درمان سینوس موئی، درمان زگیل تناسلی و درمان فتق را در برنامه درمانی دارند.

دکتر محمد علی نیلفروش زاده | بهترین دکتر قارچ شناسی در تهران

دکتر علی آریایی

دکتر علی اریایی بهترین متخصص هموروئید خانم در تهران می باشند که خدماتی همچون عمل جراحی و لیزر تخصصی هموروئید یا بواسیر، عمل جراحی با لیزر کیست مویی یا سینوس پیلونیدال، عمل جراحی و لیزر شقاق یا فیشر مقعد، درمان عمل جراحی و لیزر فیستول آبسه و انواع دیگر بیماری های مقعد، جراحی و لیزر توده های زیر پوست، به صورت سرپایی در کمتر از بیست دقیقه بدون درد و خونریزی،  درمان زگیل تناسلی، فتق های کشاله ران، کیسه صفرا و توده های پستان را انجام داده و به عنوان بهترین دکتر هموروئید در تهران مطرح می باشند.

دکتر مسعود اسلامی‌زاده

دکتر فریما فروتن علیزادگان

دکتر فریما فروتن علیزادگان که به عنوان متخصص و جراح زنان و بهترین متخصص هموروئید خانم در تهران شناخته می شوند، فارغ التحصیل از دانشگاه تهران بوده و عضو انجمن علمی لیزر پزشکی ایران می باشند. ایشان خدمات درمان با لیزر بواسیر زنان را به عنوان بهترین دکتر هموروئید در تهران داشته و مشاوره های لازم را پیش از هر گونه درمانی به بیماران خود ارائه می نمایند.

دکتر منصور اصفهانی | بهترین متخصص قارچ شناسی در تهران

دکتر بیژن عابدیان

دکتر بیژن عابدیان، از دیگر پزشکان مطرح در این حوزه بوده و با تجربه ای پانزده ساله،  بهترین پزشک بواسیر یا هموروئید ، شقاق یا فیشر می باشند که خدماتی همچون درمان بواسیر (هموروئید)، درمان شقاق (فیشر)، درمان کیست مویی و درمان فیستول را در برنامه درمانی داشته و به عنوان بهترین دکتر هموروئید در تهران ، راهنمایی های لازم را به بیماران مراجعه شده می دهند تا طبق برنامه غذایی مناسب و درمان های خاص، در مدت زمان کوتاهی به بهبودی برسند.

دکتر فائزه جنتی

دکتر نفیسه جوادی

دکتر نفیسه جوادی که به عنوان متخصص جراحی عمومی فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشند، عضو انجمن جهانی لاپاراسکوپی نیز بوده و به عنوان بهترین متخصص هموروئید خانم در تهران شناخته می شوند. ایشان خدماتی همچون گوارش، درمان قطعی هموروئید (بواسیر)، شقاق (فیشر)، کیست مویی فیستول، کیسه صفرا و فتق با لاپاراسکوپی و لیزرو جراحی، پیکرتراشی با روش های مختلف اولترازد، لیپوماتیک و یا لیپوست را ارائه کرده و به عنوان بهترین دکتر هموروئید در تهران مشاوره های لازم را ارائه می کنند.

دکتر سعید رضا یوسف | متخصص قارچ شناسی

دکتر بتول طاهری

دکتر بتول طاهری نیز از بهترین متخصص هموروئید خانم در تهران بوده که دوره تخصصی خود را در دانشگاه تهران گذرانده و خدمات ارزشمندی را در شاخه های ابدومینوپلاستی جراحی کوچک کردن شکم، جراحی لیفت سینه ماستوپکسی، جراحی کوچک کردن سینه ماموپلاستی، جراحی پروتز سینه، لیزر هموروئید، لیپوساکشن و تزریق چربی ارائه کرده و بهترین پزشک بواسیر یا هموروئید شناخته شده است.

دکتر آرمیتا کیافر

دکتر وحید معتمدی

دکتر وحید معتمدی به عنوان بهترین دکتر هموروئید در تهران مطرح بوده و بورد تخصصی جراحی عمومی و فلوشیب فوق تخصصی کلورکتال خود را دریافت نموده است. ایشان درمان هایی همچون سرطان روده بزرگ، هموروئید یا بواسیر، بیماری دیورتیکولوز، فیشر یا شقاق، سندروم روده تحریک پذیر، کولیت اولسراتیو، فیستول مقعد، بیماری سلیاک، بیماری کرون، زگیل تناسلی یا مقعدی و سرطان راست روده را در برنامه درمانی داشته و همواره به عنوان بهترین پزشک بواسیر یا هموروئید ، مشاوره های لازم را ارائه کرده است.

دکتر مهرشاد رابط | بهترین دکتر قارچ شناسی در تهران

دکتر حسین یوسف فام

دکتر حسین یوسف فام که به عنوان جراح عمومی فعالیت دارند، فلوشیپ جراحی کولورکتال خود را  از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت نموده و به عنوان بهترین دکتر هموروئید در تهران مطرح می باشند. ایشان جراحی لاپاراسکوپی  را در دانشگاه تهران گذرانده و دوره سونوگرافی آندوآنال کشور ایتالیا میلان را طی کرده اند. خدماتی همچون جراحی فیستول به روش VAAFT، درمان هموروئید با رابرباند، سونوگرافی آندو آنال، لاپاراسکوپی پیشرفته دستگاه گوارش تحتانی و ویزیت و مشاوره بیمارن سرطان روده را به عنوان بهترین پزشک بواسیر یا هموروئید  انجام می دهند.

دکتر محمود راسخی

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 18 =