جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین روانشناس کودک | روانشناس خوب کودک | بهترین فوق تخصص روانشناس کودک در تهران

هنگامی که الگوی رشد کودک، مطابق با همسالان خود پیش نرفته و مهارت های رشدی وی توسعه نیافته ات، نیاز است که به یکی از بهترین متخصص روانشناس کودک در تهران مراجعه شود. این البته ممکن است به جهت ژن ارث برده کودک باشد. اما در هر صورت، مشورت با بهترین روانشناس کودک می تواند نگرانی ها را از بین ببرد. روانشناس کودکان و نوجوانان در تهران، به خلق و خوی آنان توجه کرده و نوع رفتارهای لازم در مواجهه با آن ها را گوشزد می کند. می توانید در اینجا لیستی از روانشناس خوب کودک را مشاهده کنید.

روانشناس کودکان و نوجوانان در تهران

دکتر شقایق درویشی

دکتر شقایق درویشی که تمرکز خود را بر خدمات مشاوره روانشناسی گذاشته است، مدرس دوره های مختلف آموزش بهداشت روان و عضو انجمن روانشناسی ایران است که به عنوان عضو انجمن روانشناسی آمریکا نیز شناخته می شود. ایشان که بهترین متخصص روانشناس کودک در تهران در تهران هستند، خدمات مشاوره فردی، مشاوره مدرسه، راهنمایی شغلی، آموزش خانواده، شیوه های فرزندپروری، مهارت های زندگی، استعداد یابی و آزمون های هوش و استعداد را به عنوان روانشناس خوب کودک ارائه می نمایند.

دکتر شقایق درویشی | بهترین متخصص روانشناس کودک در تهران

دکتر مریم حجازی

دکتر مریم حجازی نیز، یکی از بهترین روانشناس کودکان و نوجوانان در تهران بوده که مدرک بین المللی روان درمانی شناختی رفتاری خود را از آکسفورد انگلستان دریافت کرده و عضو انجمن جهانی روانپزشکی آکسفورد انگلستان می باشند. ایشان، به عنوان بهترین روانشناس کودک  شناخته می شوند و متخصص مغز و اعصاب و روانپزشک بوده و بورد تخصصی مغز و اعصاب را دریافت کرده اند. می تواند خدمات درمان اختلالات اضطراب و استرس، اضطراب اجتماعی، اضطراب فراگیر و موارد وحشت زدگی را از طریق روش های درمانی ایشان، بهبود بخشید.

دکتر مریم حجازی | روانشناس کودکان و نوجوانان در تهران

دکتر نازنین حبیبی

دکتر نازنین حبیبی، یکی از بهترین متخصص روانشناس کودک در تهران است که به عنوان روانشناس و روان درمانگر فعالیت داشته که به صورت اختصاصی روانشناس کودکان و نوجوانان شناخته می شود. ایشان در راستای حل مشکلات روحی و روانی کودکان، نوجوانان و خانواده های آنها همواره بهترین خدمات را ارائه کرده و در مراکز تخصصی روانشناسی معتبر، خدمات مشاوره کاربردی و عملی داشته است.

دکتر نازنین حبیبی | بهترین متخصص روانشناس کودک در تهران

دکتر آزاده موسوی

دکتر آزاده موسوی به عنوان روانشناس بالینی و بهترین متخصص روانشناس کودک در تهران شناخته می شوند که توانسته اند کتاب های متعددی در این خصوص به انتشار رسانیده و با ایجاد محیطی آرام، درمان های موثری را در روانشناختی ارائه کنند. ایشان که بهترین روانشناس کودک می باشند، خدمات درمان اضطراب، اختلال وسواس فکری، افسردگی، فوبیا، هراس، انجام و تفسیر تمامی تست های شخصیت، هوش و خلاقیت، ارائه خدمات روانشناسی، زوج درمانی و خانواده درمانی، درمان های کودکان و نوجوانان را ارائه می کنند.

دکتر آزاده موسوی

دکتر سیروس جهانگیری

دکتر سیروس جهانگیری، یکی دیگر از بهترین متخصص روانشناس کودک در تهران است که به عنوان بنیانگذاران مجتمع درمانی جهان حکمت معرفی شده اند. ایشان به صورت تخصصی در درمان بیماری های عصبی تلاش داشته و به عنوان روانشناس کودکان و نوجوانان ، خدمات روانپزشک و روان درمانگر را در مشکلات حافظه و مشکلات رفتاری در کودکان و نوجوانان، درمان بیش فعالی و اختلالات یادگیری در کودکان و نوجوانان با دستگاه نوروفیدبک و درمان اختلالات رفتاری در کودکان و نوجوانان را ارائه می نماید.

دکتر سیروس جهانگیری

دکتر فرامرز ذاکری

دکتر فرامرز ذاکری، از بهترین متخصص روانشناس کودک در تهران می باشد که و عضو انجمن روانپزشکان ایران بوده و خدمات ارزشمندی را به صورت تخصصی در درمان اختلالات روانپزشکی کودکان و نوجوانان (بیش فعالی و عدم تمرکز، اضطراب…) با نوروفیدبک ارائه می نماید. ایشان برای درمان اختلال اضطراب جدایی در کودکان، درمان اختلالات اضطرابی و استرس، درمان اختلالات خواب (بی خوابی و کابوس)، درمان اختلال پرخاشگرانه در کودکان، درمان اختلالات یادگیری در کودکان، درمان اختلال نقص توجه و بیش فعالی در کودکان، درمان تیک و اختلالات لکنت زبان در کودکان، درمان اختلالات روانپزشکی در کودکان و نوجوانان و درمان شب ادراری در کودکان را در برنامه درمانی خود به عنوان بهترین روانشناس کودک دارند.

دکتر فرامرز ذاکری | بهترین روانشناس کودک

دکتر لیلا دشتکی

دکتر لیلا دشتکی به عنوان متخصص مغز و اعصاب و از بهترین متخصص روانشناس کودک در تهران شناخته شده و عضو انجمن روانپزشکی ایران و انجمن کانادایی زوج درمانی عاطفی است که خدماتی همچون درمان اختلالات خواب، بی خوابی، بد خوابی، کابوس، درمان ADHD در کودکان مبتلا به نوروفیدبک را در برنامه درمانی خود به عنوان روانشناس خوب کودک دارد. مشاوره های لازم را در خصوص کودکان و نوجوانان خود، از این پزشک خوب، دریافت کنید.

دکتر لیلا دشتکی | روانشناس خوب کودک

دکتر علی کربلایی

دکتر علی کربلایی که دارای مرکز روانشناسی و روانپزشکی مجهزی می باشد، به صورت تخصصی، با استفاده از مجهز ترین امکانات و دستگاه های پیشرفته، در راستای خدمات روانشناسی فعالیت داشته و به عنوان بهترین متخصص روانشناس کودک در تهران مطرح هستند. ایشان که بورد تخصصی روانپزشکی خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده اند، کارگاه های بسیاری را در جهت روان درمانی ارائه کرده و خدماتی همچون اختلالات روانی کودک و نوجوان شامل اختلال یادگیری، شب ادراری، بیش فعالی و عدم تمرکز، اوتیسم، اضطراب را به عنوان روانشناس کودکان و نوجوانان به مراجعان خود ارائه کرده است.

دکتر علی کربلایی | روانشناس کودکان و نوجوانان

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =