جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر طب سوزنی در تهران، بهترین دکتر متخصص طب سوزنی، معروف ترین دکتر طب سوزنی، بهترین پزشک طب سوزنی در تهران

یکی از روش های درمانی که بدون عوارض و با کمترین درد برای رفع بیماری کمک موثری دارد، طب سوزنی است که بهترین دکتر طب سوزنی در تهران می تواند این خدمات را ارائه نماید. در صورتی که به دنبال بهترین دکتر متخصص طب سوزنی هستید، می توانید آن ها را در اینجام بیابید. بهترین پزشک طب سوزنی در تهران ، به شما کمک خواهد کرد تا بر اساس مهارت و تجربه خود، برای شناسایی بیماری تلاش کرده و جهت درمان اقدام نماید. در این جا معروف ترین دکتر طب سوزنی را خواهید یافت.

برترین دکتر طب سنتی تهران

دکتر سمیه غیاثی

دکتر سمیه غیاثی، بهترین دکتر طب سوزنی در تهران است که تخصص خود را از دانشگاه بین المللی طب چینی پکن و طب سوزنی گوش از آلمان دریافت کرده و عضو انجمن جهانی درد آمریکا می باشند. ایشان که تحقیقات گسترده ای در این خصوص داشته اند، مقالات زیادی را به چاپ رسانده و مجوز خود را از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ایران دریافت نموده اند. از جمله خدمات گسترده معروف ترین دکتر طب سوزنی ، کاهش وزن و کاهش سایز، کاهش اشتها، طب سوزنی بدن و گوش، امبدینگ(کاشت نخ) و رژیم های غذایی برای تنظیم متابولیسم، درمان دردهای عضلانی و مفاصل، زانودرد، کمردرد و سیاتیک، درد شانه و کتف، درد گردن، سردردها و میگرن و بیماری های تنفسی، سینوزیت، آلرژی می توان نام برد.

دکتر سمیه غیاثی | بهترین دکتر طب سوزنی در تهران

دکتر غزاله سلیمانی

دکتر غزاله سلیمانی، بهترین پزشک طب سوزنی در تهران است که مدرک MSc طب سوزنی را از دانشگاه بین المللی طب چینی پکن دریافت نموده و متخصص پزشکی ورزشی از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد. ایشان که از بهترین دکتر متخصص طب سوزنی می باشند، خدماتی همچون کاشت نخ (امبدینگ ) برای کاهش سایز و وزن و سایر بیماری ها، طب سوزنی زیبایی برای جوانسازی و زیبایی صورت، طب سوزنی بدن، طب سوزنی گوش و سایر تکنیک های طب سوزنی برای درمان بیماری های مختلف مانند بیماری های مفصلی و عضلانی مانند کمردرد ، زانودرد، درد و محدودیت شانه، تونل کارپ و انواع سردردها و میگرن، درمان اختلات افسردگی و اضطراب، پانیک و اختلال خواب را در برنامه درمانی خود دارند.

دکتر غزاله سلیمانی | بهترین پزشک طب سوزنی در تهران

دکتر مسعود شیخ علیان زفرقندی

 دکتر مسعود شیخ علیان زفرقندی، بهترین دکتر طب سوزنی در تهران است که تخصص خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده و سپس دوره طب سوزنی از دانشگاه طب چینی پکن را گذرانده و عضو انجمن علمی طب سوزنی ایران میباشد. ایشان خدمات برجسته ای را در زمینه های امبدینگ برای کاهش وزن، طب سوزنی جوانسازی بدن، روش های طب سوزنی برای درمان بیماری های مختلف را به بیماران خود ارائه کرده و مشاوره های درمانی را به مراجعان ارائه می نماید و از معروف ترین دکتر طب سوزنی به شمار می آید.

دکتر مسعود شیخ علیان زفرقندی

دکتر رضا حشمت

دکتر رضا حشمت، بهترین پزشک طب سوزنی در تهران است که مجوز تخصصی طب سوزنی در ایران، فرانسه و امارات متحده عربی را داشته و تخصص خود را در دانشگاه شهید بهشتی دریافت نموده و سپس، دوره دوساله استئوپاتی درد را در فرانسه و چین پشت سر گذارده است. ایشان که انجمن طب سوزنی را در ایران راه اندازی نموده است، از بهترین دکتر متخصص طب سوزنی شناخته شده و به عنوان ریاست انجمن طب سنتی چینی در فرانسه شناخته شده و نخستین انجمن طب سوزنی در خاورمیانه را به منظور انجام اقدامات پژوهشی و تحقیقاتی راه اندازی نموده اند.

دکتر رضا حشمت | بهترین دکتر متخصص طب سوزنی

دکتر فرهاد همت خواه

دکتر فرهاد همت خواه، بهترین دکتر طب سوزنی در تهران می باشند که کتاب های بسیاری را در این حوزه ترجمه و تالیف نموده اند. ایشان که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده اند، مدرک بین المللی طب سوزنی را نیز از پکن چین دریافت کرده و مجوز وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی را داشته و اکنون عضو انجمن علمی طب سوزنی ایران و عضو آکادمی طب سوزنی آمریکا می باشد. از جمله خدمات ایشان به عنوان معروف ترین دکتر طب سوزنی ، درمان میگرن و انواع سردردها، درمان و کنترل استرس، درمان و کنترل افسردگی، بالا بردن احتمال باروری خانم ها، رفع آلرژی و حساسیت فصلی، درمان سندروم روده تحریک پذیر، درمان‌ بی خوابی، اثر طب سوزنی بر روی اگزما، درمان انواع دردها، درمان بیماری ام اس، اثر طب سوزنی بر روی سکته مغزی و طب سوزنی برای فیبرومیالژی اشاره نمود.

دکتر فرهاد همت خواه

دکتر فتح الله زاده جهرمی

دکتر فتح اله زاده جهرمی، بهترین پزشک طب سوزنی در تهران است که مجوزهای داخلی و بین المللی طب سوزنی زیبایی، مکانیسم اثر طب سوزنی در لاغری، طب سوزنی مکمل و مسترتانگ را از دانشگاه بیجینگ چین دریافت کرده و همچنین از این دانشگاه مدرک طب سوزنی زیبایی را دریافت کرده اند. ایشان که بهترین دکتر متخصص طب سوزنی می باشند، خدمات زیبایی، درد، سیاتیک، لیفتینگ صورت و بدن را به بیماران خود ارائه کرده و اکنون عضو رسمی انجمن لیزر ایران و اروپا نیز می باشند.

دکتر فتح الله زاده جهرمی | بهترین دکتر متخصص طب سوزنی

دکتر فرهاد صبری

دکتر فرهاد صبری، بهترین دکتر طب سوزنی در تهران و عضو انجمن جهانی درد آمریکا و عضو انجمن درد ایران می باشند که تخصص خود را از دانشگاه پکن چین دریافت کرده و دبیر علمی انجمن طب سوزنی کشور بوده و دوره های آموزشی طب سوزنی گوش را در دانشگاه‌های کشور ارائه نموده است. ایشان با سابقه ای طولانی، خدماتی همچون طب سوزنی در درمان انواع بیماری ها، درمان انواع سردردها مانند میگرن و دردهای عصبی و عروقی، درمان بیماری های استخوانی و مفاصل، درمان چاقی و لاغری و بیماری های گوارشی، معده و روده، درمان کمردرد، زانو درد و دردهای شانه و گردن، طب سوزنی در کاهش سلولیت ها با استفاده از امبدینگ و کاشت ناخن و طب سوزنی در بیماری های اعصاب و روان مانند اضطراب، بی خوابی و افسردگی را به عنوان معروف ترین دکتر طب سوزنی ارائه می نمایند.

دکتر فرهاد صبری

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 4 =