جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر مثانه در تهران | پزشک متخصص مثانه و مجاری ادراری | بهترین متخصص مثانه

بهترین دکتر مثانه در تهران

یکی از اعضای مهم بدن که می تواند دچار مساله و بیماری شود، مثانه است که بهترین دکتر مثانه در تهران ، با معاینه های پزشکی، برای تشخیص آن اقدام می نماید. علائم و آزمایشاتی که پزشک متخصص مثانه و مجاری ادراری برای این منظور تعیین می کند، می تواند فرآیند درمان را روشن کند. شما می توانید با کمک بهترین متخصص مثانه در تهران ، برای درمان مسائل خود اقدام کرده و بهبودی خود را کسب کنید. در اینجا بهترین متخصص سرطان مثانه را نیز می توانید بیابید.

برترین دکتر متخصص مثانه تهران

دکتر فرشاد نامداری

دکتر فرشاد نامداری، بهترین دکتر مثانه در تهران بوده که دارای بورد تخصصی اورولوژی نیز می‌ باشد ایشان که تخصص خود را از دانشکده علوم پزشکی تهران دریافت کرده اند، موفق به اخذ مدرک فوق تخصصی پیوند نیز شده و مقالات زیادی را در مجلات خارجی به چاپ رسانیده اند. ایشان به عنوان بهترین متخصص مثانه در تهران ، خدمات درمانی از جمله پیشگیری از سنگ کلیه و درمان آن، عفونت کلیه، عفونت مثانه، دفع پروتئین از کلیه، کیست کلیه، نارسایی کلیه پیوند کلیه، سندروم مثانه دردناک، مثانه پرکار، افتادگی مثانه، جراحی مثانه، برگشت ادراری، بی اختیاری ادرار، مثانه عصبی، تکرار ادرار، تکرر ادرار در بارداری، احتباس ادرار، رسوبات ادراری، مشکلات مجاری ادرار، برداشتن مثانه را ارائه می نمایند.

دکتر قاسم فخرایی | بهترین دکتر قرنیه چشم درتهران

بیشتر بخوانید : بهترین دکتر خشکی چشم

دکتر علیرضا سینا

دکتر علیرضا سینا، پزشک متخصص مثانه و مجاری ادراری است که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نموده و دارای بورد تخصصی رشته ارولوژی می باشد. ایشان دوره تکمیلی کوتاه مدت در زمینه نواقص ادراری مادرزادی را در بیمارستانی در لندن داشته و به عنوان متخصص سرطان مثانه ، فعالیت های گسترده ای داشته اند. از جمله خدمات ایشان نیز می توان به درمان نقایص مادرزادی کلیه، سنگ کلیه، کیست کلیه، تومور کلیه، سنگ مثانه، تومور مثانه، اکستروفی مثانه، بازگشت ادراری، دریچه های مادرزادی مجاری ادراری، تنگی مجرای ادرار اشاره نمود.

دکتر رضا همتی | فوق تخصص قرنیه خوب در تهران

دکتر سهیلا پیرو

دکتر سهیلا پیرو، بهترین دکتر مثانه در تهران می باشد و متخصص مجاری ادراری اورولوژی شناخته می شود که بورد تخصصی جراحی کلیه و مثانه از دانشگاه شیراز دریافت نموده است. ایشان خدمات ارزشمندی را در زمینه درمان های جراحی و مدیکال، بی اختیاری ادرار در زنان، سیستوسکپی و جراحی های آندوسکوپی، درمان سنگ های کلیوی و سنگ شکن را ارائه می کنند و به عنوان بهترین متخصص مثانه در تهران مطرح می باشند. می توانید مشاوره های لازم را از این پزشک خوب دریافت کنید.

دکتر مصطفی نادری | فوق تخصص قرنیه خوب در تهران

دکتر حسین کرامتی

دکتر حسین کرامتی، پزشک متخصص مثانه و مجاری ادراری می باشند که خدمات و جراحی های مناسبی را در این خصوص ارائه کرده اند. ایشان خدماتی در زمینه درمان سنگ های کلیه، مثانه و مجاری ادراری با روش لیزر و جراحی بسته(TUL)، اصلاح تنگی های مجرا و مشکلات و عفونتهای ادراری کودکان، درمان انحراف آلت تناسلی و ناتوانی جنسی و ناباروری مردان، بازگشت وازکتومی، درمان سرطان های کلیه، پروستات و مثانه، نمونه برداری پروستات، جراحی پروستات به روش لیزر بسته و جراحی باز، جراحی میکروسکوپی (میکروسرجری) واریکوسل، هیدروسل و فتق، درمان اچ پی وی (HPV) و زگیل تناسلی مردان را ارائه می نمایند و متخصص سرطان مثانه شناخته می شوند.

دکتر حمیدرضا ترابی | متخصص قوز قرنیه

دکتر محمد رنجبری

دکتر محمد رنجبری، بهترین دکتر مثانه در تهران می باشند که دارای بورد تخصصی اورولوژی بزرگسالان و اطفال بوده و تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نموده و عضو انجمن اورولوژی اروپا می باشند. ایشان که بهترین متخصص مثانه در تهران هستند، خدمات درمانی همچون درمان واریکوسل، جراحی وازکتومی، جراحی سرطان مثانه، واریکوسل گرید 1، واریکوسل گرید 2، درمان واریکوسل گرید 3، بهترین جراح واریکوسل در تهران، بی اختیاری ادرار در سالمندان، برگشت ادرار در کودکان، انواع سرطان دستگاه ادراری، وجود خون در ادرار، درمان بی اختیاری ادرار، تنگی مجاری ادراری در کودکان و سوزش ادرار را ارائه می کنند.

دکتر محمدطاهر رجبی

دکتر محسن وریانی

دکتر محسن وریانی، پزشک متخصص مثانه و مجاری ادراری و جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری می باشند که دارای فلوشیپ اندویوروژی و لاپاراسکوپی بوده و دوره فوق تخصصی رشته آندوسکوپی و لاپاراسکوپی را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و بیمارستان فوق تخصصی لبافی نژاد گذرانده اند. ایشان به عنوان متخصص سرطان مثانه ، خدماتی در زمینه سرطان کلیه، عفونت کلیه، سوزش ادرار، نارسایی کلیه، سنگ کلیه، کیست کلیه، سرطان دستگاه ادراری، عفونت مجاری ادراری، ، انسداد مجاری ادراری، سرطان پروستات، عفونت مثانه، بی اختیاری ادرار، نوار مثانه، سنگ مثانه، عفونت و درد مثانه، واریکوسل را ارائه کرده و بهترین پزشک در این زمینه محسوب می شوند.

دکتر مصطفی مافی

دکتر رضا ولی پور

دکتر رضا ولی پور، بهترین دکتر مثانه در تهران و متخصص مجاری ادراری هستند. ایشان فلوشیپ در رشته آندیورولوژی داشته و خدماتی در زمینه های خون در ادرار کودکان، سنگ شکن کلیه، عفونت ادراری کلیه، سرطان مثانه، سرطان پروستات و مجاری ادراری را ارائه کرده و بهترین متخصص مثانه در تهران محسوب می شوند. می توانید برای مشاوره های درمانی خود، با این پزشک خوب در ارتباط باشید.

دکتر محمد زارعی | بهترین دکتر پیوند قرنیه

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =